VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VIRO (VIRO tvornica šećera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

caccone, 17.04.2023. u 15:28

u narednih 7 dana cete odbiti obavijest

mislim da je trebao proci zakonski rok za eventualne zalbe na skupstinu

lp

ok, hvala.

 

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Suedzucker 10% danas

Cijena šečera na svjetskim tržištima najviša u zadnjih 11 godina. Sa tendencijom daljnjeg rasta.

NaBiduAsku, 17.04.2023. u 15:39

 





caccone, 17.04.2023. u 15:28



 

u narednih 7 dana cete odbiti obavijest

mislim da je trebao proci zakonski rok za eventualne zalbe na skupstinu

lp

ok, hvala.

 



 

 

najbolje da odustanu pošto je cijena šećera eksplodirala.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/kako-su-poslovali-najvecu-dobit-ima-podravka-a-rast-profita-iznad-300-ove-dvije-tvrtke-15333270

Na ljestvici top 5 kompanija iz poljoprivrednog sektora u odnosu na 2021. godinu došlo je do manjih promjena – RWA Hrvatska je zbog velikog rast prihoda izbio na treću poziciju, iza Žita Marka Pipunića i Belja plus iz sastava Fortenova grupe. Žitu je prihod rastao 21,6 posto, na 392 milijuna eura, a dobit je stagnirala na 19,26 milijuna eura, dok je prihod Belja rastao 13,5 posto na 235,74 milijuna eura, uz značajan rast dobiti s 3,13 milijuna eura u 2021. godini na 14,97 milijuna eura u prošloj

 

iskreno nemam pojma kaj se ovdje desava

odavno je trebalo biti provedeno

jedino sto mi pada na pamet je da se netko zalio ili da VIRO odugovlaci iz nekog razloga ( kao da nema pare da polozi na racun za otkup dionica u sto sumnjam ali nikad ne reci nikad )

Dali postoji neki zakonski rok to pokusavam naci no ne vidim

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

caccone, 22.05.2023. u 15:57

iskreno nemam pojma kaj se ovdje desava

odavno je trebalo biti provedeno

jedino sto mi pada na pamet je da se netko zalio ili da VIRO odugovlaci iz nekog razloga ( kao da nema pare da polozi na racun za otkup dionica u sto sumnjam ali nikad ne reci nikad )

Dali postoji neki zakonski rok to pokusavam naci no ne vidim

Nemaju nikakav zakonski rok.

Seronje su jer nema obavijesti sto se dogada. Ni na mail ne odgovaraju.

da, i ja sam pisao ali nisu odgovorili… možda treba zvat. Malo su ga pretjerali.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

jel bio tko danas na skupštini? jel se postavilo pitanje o isplati?

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Ovi su potpuno zamrli po pitanju delistiranja dionice. A toliko puno sam očekivao od njih.

Valjda su se uplašili za cijenu da ne ode na 15

101n, 12.06.2023. u 11:12

Valjda su se uplašili za cijenu da ne ode na 15

Ma nekak si mislim da mozda imaju neke probleme. Mozda se netko pobunio, mozda nemaju para za to. Svasta je tu moguce, samo me rokovi interesiraju.

Dali postoje?

Trebao bih se malo pozabaviti sa time. Skupstinu smo pohodili prije 4 mjeseca. I vise.

A nismo daleko stigli.

 

ajde da i to dolazi svom kraju https://eho.zse.hr/fileadmin/issuers/VIRO/COI-VIRO-95dc88f60edd9d7eecacf104f780fd95.pdf

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

eto https://eho.zse.hr/obavijesti-izdavatelja/view/50442

 

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Da li sam dobro shvatio- sve ili nista?

trebali su ostaviti da se upise broj dionica ako netko ne zeli prodati sve.

New Report

Close