VERN (Veterina d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VERN (Veterina d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

To nitko osim tebe ne može razumjeti 🙂

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

KUPUJEM DIONICE VERNA, PLAĆAM DO 57 KUNA…ako imate šta za prodati stavite na ZSE…danas ste mi prodali 50 komada po 57….zahvaljujem [pray]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


KUPUJEM DIONICE VERNA, PLAĆAM DO 57 KUNA…ako imate šta za prodati stavite na ZSE…danas ste mi prodali 50 komada po 57….zahvaljujem [pray]

a moga si i muktije

Korisniče šanto,
Kad dionica ode na 1000, a otići će jednoga dana, jer radi se o ljekovima, a ljudi vole ljekove, mnogi će tada reći, mogao sam imati puno više komada verna da nisam samo gledao kako muktije da prođem [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


Korisniče šanto,
Kad dionica ode na 1000, a otići će jednoga dana, jer radi se o ljekovima, a ljudi vole ljekove, mnogi će tada reći, mogao sam imati puno više komada verna da nisam samo gledao kako muktije da prođem [wink]

Znaš da će ići na 1000 Kn a tu gledaš po 57 ili 62 i još moliš da ti prodaju … jak si brate … pre jak



Korisniče šanto,
Kad dionica ode na 1000, a otići će jednoga dana, jer radi se o ljekovima, a ljudi vole ljekove, mnogi će tada reći, mogao sam imati puno više komada verna da nisam samo gledao kako muktije da prođem [wink]

Znaš da će ići na 1000 Kn a tu gledaš po 57 ili 62 i još moliš da ti prodaju … jak si brate … pre jak
[/quote]
Zaboravih , kad vec drukas za tisucu _ drukaj odmah za 2 ili 3000. to je veća zarada

korisniče parchy,
je s’ ti to nešto ljutiš il’ se meni samo čini? [sad]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


Korisniče šanto,
Kad dionica ode na 1000, a otići će jednoga dana, jer radi se o ljekovima, a ljudi vole ljekove, mnogi će tada reći, mogao sam imati puno više komada verna da nisam samo gledao kako muktije da prođem [wink]

Svaka čast, ja više u ništa nisam siguran [undecid]

a šta ću se ljutit, osim moga nicka po kojem me je vrlo lako naći u stvarnom životu… vi svi samo drukate pod nekim virtualnim nickovima bez ikakve veze osim ko je unutra ajmo za gori i ko je vani ajmo za doli. malo mi je ovaj forum i bezvezan radi toga, malo puno …
p.s. pitan se i sam zasto ovo pisen

parchy nemoj se sekirati vidiš da je drug doktoretker stručnjak 🙂

burza je mjesto gdje siromašni "dolaze" loše obučeni a odlaze goli i bosi. žalosno ali istinito.

osobno mislin da bi ovdje uskoro mogao biti lijep uzlet i to vrlo brzo. Ima netko slično, argumentirano mišljenje?

Pa vidi se neki lagani uzlazni trend, a i izvješće će vjerojatno kao i svaki put bit ajmo reć pozitivno. Mislim da će cijena kratko i malo ići gore, al da će opet pasti. Sve su to lijepe najave iz VERN-a, al kao da nema snage za rast. S puno likvidnijim dionicama se ništa ne događa, a kamoli da će bit nešto s Generom. Od lijepog uzleta kako kažeš mislim da neće bit ništa.
Stavio sam prodajni nalog na iznad 60 kn, kad to prođe, bye-bye VERN. Čekam te opet na ispod 55, pa ako uleti..
Nemam argumenata,ovo je čista špekulacija, jer vremena su takva..

Oni koji se ne sjećaju prošlosti, osuđeni su da je ponavljaju.



Korisniče šanto,
Kad dionica ode na 1000, a otići će jednoga dana, jer radi se o ljekovima, a ljudi vole ljekove, mnogi će tada reći, mogao sam imati puno više komada verna da nisam samo gledao kako muktije da prođem [wink]

Svaka čast, ja više u ništa nisam siguran [undecid]
[/quote]
—————————
korisniče šanto,
ako ti više u ništa nisi siguran, onda ćeš se ti bogami načekati na semaforu dok ne prijeđeš preko[emo_smijeh][emo_smijeh][emo_smijeh]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Pozz, zna li netko kada ce ova kompanija predstavljati sljedece izvješće o poslovanju.hvala

Vaš link …
Dobro, dobro je.
E purr si muove.

New Report

Close