VERN (Veterina d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VERN (Veterina d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Sami su se doveli u ovu situaciju, odmah sam rekao da će ovo biti mučenje i za njih i za male dioničare…

Kolega ..sve pet ali ne vidim sto je ovdje` mucenje´?

imam 50 dionica još sa ipoa…… neznam sta s tim….. kad sam kupovao gledao sam to na rok od 20 – 30 da ce mozda doseci vrijednost jednog putovanja….

@bvrana:
Mučenje za vlasnika znači da se još uvijek bave s ovim stvarima iako su odavno htjeli steći 95% i istisnuti male dioničare. I mogli su, ali ne znam tko ih je savjetovao kada su donosili odluku o delistiranju.

Za male dioničare je pak mučenje jer sigurno neće dobiti ni lipe više od 179,60 a toliko su mogli dobiti još priej godinu dana prilikom ponude za preuzimanje. Dakle, nadali su se nečemu, a očito ej bilo da ništa od toga. Sada će doći u situaciju kada ih se više ništa ne pita a prošlo je godinu dana.
Vrijeme, oportunitetni trošak… I to su pojmovi koje treba uzeti u obzir kod investiranja…


@jana21
:
Kao što sam i gore rekao, a i u nekoliko navrata prije. Tko imalo poznaje zakone jasno mu je da je 179,60 limit. Tako da vam daljnje čekanje ispada kao da oročite novce u banci na 0% i to na nepoznati rok.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche


Za male dioničare je pak mučenje jer sigurno neće dobiti ni lipe više od 179,60 a toliko su mogli dobiti još priej godinu dana prilikom ponude za preuzimanje. Dakle, nadali su se nečemu, a očito ej bilo da ništa od toga. Sada će doći u situaciju kada ih se više ništa ne pita a prošlo je godinu dana.
Vrijeme, oportunitetni trošak… I to su pojmovi koje treba uzeti u obzir kod investiranja…

Vaš link …
Vaš link …
Vaš link …

Kolega bili ste u pravu,i ovo je konačno gotovo, nadao sam se da bi fer vrijednost otkupnine trebala biti 250-260 kn ali na kraju ništa od toga 🙁

evo danas doslo sa skdd – istiskivanje manjinskih dioničara…. pas mater…

to sam htio ostaviti djeci ako jednog dana bude novi erikson….

Ovdje dosita nitko nema razloga biti nezadovoljan, ovo je bila jedna od najljepših priča naše burz euopće

I pokojni jnažeković i britanci su ovo odradili maksimalno korektno, svi dioničari su došli na svoje po jako dobroj cijeni. kamo sreće da oavj način ophođenja bude standard kod nas – uzmite npr končar kakve svinajrije radi – on plati po 130 kn, onda naruči studiju koja kaze to vrijedi 58 kn, svinjarija nad svinjarijama

Nema vise vernice, ali ne bumo ju zabili, dobra nam je bila

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

ja danas dobio obavijest za SQEEZ/VERN-R-A, sada ne znam gdje taj novac ide, što se tiče plaćanja poreza,
moram li to negdje provesti ?


ja danas dobio obavijest za SQEEZ/VERN-R-A, sada ne znam gdje taj novac ide, što se tiče plaćanja poreza,
moram li to negdje provesti ?

Provjerite da li akciju provode oni ili skdd pa onima koji provode dostavite podatke. A sto se tice poreza kao i sve ostalo, ali vjerojatno ste je kupili prije vise od 2 god pa ne placate nista

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche



ja danas dobio obavijest za SQEEZ/VERN-R-A, sada ne znam gdje taj novac ide, što se tiče plaćanja poreza,
moram li to negdje provesti ?

Provjerite da li akciju provode oni ili skdd pa onima koji provode dostavite podatke. A sto se tice poreza kao i sve ostalo, ali vjerojatno ste je kupili prije vise od 2 god pa ne placate nista
[/quote]
ma dobio obavijest i novac na račun, gotovo je to, kupio sam ih davno, još tamo 50-70 kn

U čemu je onda problem? Novce ste dobili, porez očito ne plaćate, sve je gotovo…

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Nažalost da, sve je gotovo – a tak lijepa priča bila.

Pokojni Hanžeković nije nikada bio slovio za čovjkea meka srca, za ovrhe se priča da ni lipu nije htio oprostiti, ali ovdje je odigrao maksimalno korektno – svi dioničari su dobili jednako. A ne ko Končar i ekipa – dokapitaliziram po 130 pa delistam po 60 jer erto tako kaže vještačenje koje je naručio gle čuda baš on.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

19.09.2012.


To nitko osim tebe ne može razumjeti 🙂

Korisniče sportri, vidim, kad je Genera u pitanju, da vi puno toga ne ruzumijete, pa me ne čudi što i mene ne razumijete

07.02.2011.


kako je ovo prozirno….
je li su to hanžekovići dali pare smetišku da si kupi dionice i uz to dobru plaću????
pa da prema van izgleda kako je to perspektivna firma…..

___________________________

07.10.2011.


Pa ova tema je umrla naforumu…………….. rip 🙂
sve je obavijeno velom tajni ……… ni glasa više ni od Hanžekovića a bome ni od Vukičevića…
????????????

_______________________________

29.11.2011.


ovi u generi previše šute….. bilo bi dobro da je to zato jer rade 24/7 pa nemaju vremena za priče 🙂

___________________________

01.12.2011.


to totalno nema smisla, kao da njima smetaju mali dioničari….

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

New Report

Close