VERN (Veterina d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VERN (Veterina d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nije još izašlo koliko vidim, ali nažalost više nije ni bitno. Barem meni, prihvatio sam ponudu.

Registrirali su dosta novih proizvoda (fileovi prijava prema EU od kojih su neki trajali i po par godina), otvorili nova tržišta, dobiti će dio proizvodnje novog vlasnike što znači popunjenje kapaciteta, ide i restrukturiranje kadrova…
Slijede još bolje stvari ali malo nam to znači kad nas ne žele više unutra.

A nikad se ne zna ..u svakom slacaju hvala na odgovoru!

Gotova akcija delistiranja, laganih FIKSNIH 11% za niti 5 mjeseci držanja. Hvala zse neefikasnoti, nisam mislio da će mi najveći prinos na fiksnom dijelu portfelja donijeti dionice 🙂

S druge pak strane, kao što sam i prije najavio, totalni fijasko rukovodstva Genere. Nisu prikupili željeni broj dionica niti su prešli prag od 95%, a dionicu su maknuli s burze. Bojim se da nije bio takav plan već su htjeli kao zadnji korak provesti istiskivanje ali sada će to malo pričekati.

Jedino ostaje pitanje da li nisu nikoga angažirali pa će netko dobiti otkaz (a već ih je bilo puno od kada je ušao novi vlasnik) zbog ovoga ili su kao savjetnike uzeli neke totalne amatere. I jedno i drugo mi je neshvatljivo za ovakvu kompaniju.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche


Gotova akcija delistiranja, laganih FIKSNIH 11% za niti 5 mjeseci držanja. Hvala zse neefikasnoti, nisam mislio da će mi najveći prinos na fiksnom dijelu portfelja donijeti dionice 🙂

S druge pak strane, kao što sam i prije najavio, totalni fijasko rukovodstva Genere. Nisu prikupili željeni broj dionica niti su prešli prag od 95%, a dionicu su maknuli s burze. Bojim se da nije bio takav plan već su htjeli kao zadnji korak provesti istiskivanje ali sada će to malo pričekati.

Jedino ostaje pitanje da li nisu nikoga angažirali pa će netko dobiti otkaz (a već ih je bilo puno od kada je ušao novi vlasnik) zbog ovoga ili su kao savjetnike uzeli neke totalne amatere. I jedno i drugo mi je neshvatljivo za ovakvu kompaniju.

Kako komentirate minus od skoro 12 miljuna kn za 2015 godinu ? Ako vas uopce ta tema vise zanima ,,hvala .

Vidio sam samo da imaju minus, ali nisam nigdje vidio da je objavljen izvještaj za 2015.?
A i što sami kažete, tko nije dioničar nema ovo više razloga pratiti…

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Na stranicama Genere pod objave ! Nije mi bas jasno kako su to uspjeli s obzirom da su treci kvartal zavrsili s plusom od skoro 12 milja ..svakako interesantno !

Vidim jedino izvještaj sa glavne skupštine (dokument objavljen 29.05.) i unutra taj rezultat ali ne vidim nigdje baš izvještaj

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Eh, kako je lijepo bilo biti dio ove priče, a Hanzi je vjerujem, još ljepše bilo ostati u priči…

http://www.jutarnji.hr/life/zdravlje/ekskluzivni-video-senzacionalni-uspjeh-svjetskih-razmjera-hrvati-otkrili-lijek-za-zarastanje-kosti/4682837/


Eh, kako je lijepo bilo biti dio ove priče, a Hanzi je vjerujem, još ljepše bilo ostati u priči…

http://www.jutarnji.hr/life/zdravlje/ekskluzivni-video-senzacionalni-uspjeh-svjetskih-razmjera-hrvati-otkrili-lijek-za-zarastanje-kosti/4682837/

Sto mislite gosp.Lebowski ,od kolike je vaznosti ova vjest za dobru staru Generu?

Da li netko od kolega moze komentirat objavu pronalasku i dozvoli ovog ljeka, tj.sto bi to trebalo znacit za Generu ? Hvala
http://www.jutarnji.hr/life/zdravlje/ekskluzivni-video-senzacionalni-uspjeh-svjetskih-razmjera-hrvati-otkrili-lijek-za-zarastanje-kosti/4682837/

Nikakve, Genera d.d. nema s tim veze. Ima negdje na burzi i obavijest o prodaji udjela te firme Hanžekoviću.


Nikakve, Genera d.d. nema s tim veze. Ima negdje na burzi i obavijest o prodaji udjela te firme Hanžekoviću.

Misli da jos uvjek posjeduju 10 posto u genera istrazivanjima !

Ako nekoga još zanima…

Vaš link …

343.754 kune, očito unaprijed sve isplanirano i ide u ruke odabranih zaposlenika (vjerojatno uprava)
Malo su se na početku zaletili i zakomplicirali si život, ali polako idu prema željenih 95% i istiskivanju.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

ja bih volio da me iz mog cjelokupnog portfelja istisnu po valuacijama po kojima istiskuju iz verna

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

http://www.genera.hr/media/uploads/dokumenti/ponuda-dionicarima-za-kupnju-dionica-drustva-genera-d.d.pdf

Ovi ne odustaju..ocito je svaka ko kuca!

Sami su se doveli u ovu situaciju, odmah sam rekao da će ovo biti mučenje i za njih i za male dioničare…

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

New Report

Close