VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

– vidi ovo – pobjeglo se od Viadukta k ĐĐ, kad tamo – tek će se odlučiti hoće li ĐĐ dobiti posao, pa se ispuhala cijena, ha ha …

Nekoga su opet izuli!

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

Erste obranio crtu obrane na 220. Nekom je bilo hitno prodati, sad je zrak čist. Do 250 na ekranu nema ozbiljnije prodaje


a ovo obaranje cijene izgleda kao naručeno

da, da, bio je javni tender HAC-a za obaranje cijene, a VDKT je imao najbolju ponudu [emo_zloban]

Erste presao 20,000komada.Bit ce zanimljivo gledati kad krene dizati cijenu.Manjak dionica na prodaji je i sad vidljiv…

Erste +100 kom

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

Da 211 kn. dali je to moguće

..ZLZ posa je pred VDKT..to će ga pogurat up..

Znali iko šta je s poslom u libiji pošto se baš i ne spominje.

Ima nesto otpora 440-500kn[emo_palacg]

jeste nakupovali vi toga sad po 215-230? trebali ste.
koliki su sad prosječni ulazi, oko 347-365?


Znali iko šta je s poslom u libiji pošto se baš i ne spominje.

Libija je i dalje jako nesigurna. Dole su svi naoružani nakon građanskog rata i situacija je jako komplicirana. Mislim da pravih radova uopće nema i da se jedino vraćaju (vratile su se) dole naftne kompanije. Mislim da na Libiju treba zaboraviti i vidjeti šta će biti za par godina kad se situacija stabilizira.



Znali iko šta je s poslom u libiji pošto se baš i ne spominje.

Libija je i dalje jako nesigurna. Dole su svi naoružani nakon građanskog rata i situacija je jako komplicirana. Mislim da pravih radova uopće nema i da se jedino vraćaju (vratile su se) dole naftne kompanije. Mislim da na Libiju treba zaboraviti i vidjeti šta će biti za par godina kad se situacija stabilizira.
[/quote]

Još jedna od niza gluposti. Nafte kompanije svakim tjednom povećavaju proizvodnju a iz Libije nisu ni otišle. S normalizacijom isporuke nafte dolazi nastavak građevinskih radova a njih neće raditi IGH, HDEL ili INGRA. VDKT ima sklopljene poslove u Libiji u iznosu preko 320 M(milijuna) EUR. Od toga je izvršeno nešto manje od 55 M EUR. VDKT je jedini građevinar koji investira u svoju logistiku, ulaskom u Nexe. Na ZSE se vide nevjerojatni primjeri podcijenjenosti a još više precijenjenosti nekih izdanja.




Znali iko šta je s poslom u libiji pošto se baš i ne spominje.

Libija je i dalje jako nesigurna. Dole su svi naoružani nakon građanskog rata i situacija je jako komplicirana. Mislim da pravih radova uopće nema i da se jedino vraćaju (vratile su se) dole naftne kompanije. Mislim da na Libiju treba zaboraviti i vidjeti šta će biti za par godina kad se situacija stabilizira.
[/quote]

Još jedna od niza gluposti. Nafte kompanije svakim tjednom povećavaju proizvodnju a iz Libije nisu ni otišle. S normalizacijom isporuke nafte dolazi nastavak građevinskih radova a njih neće raditi IGH, HDEL ili INGRA. VDKT ima sklopljene poslove u Libiji u iznosu preko 320 M(milijuna) EUR. Od toga je izvršeno nešto manje od 55 M EUR. VDKT je jedini građevinar koji investira u svoju logistiku, ulaskom u Nexe. Na ZSE se vide nevjerojatni primjeri podcijenjenosti a još više precijenjenosti nekih izdanja.

[/quote]

Disclaimer: Dioničar sam VDKT (a nisam dionicar ingre, hdel i igh) i samim time želim da VDKT napreduje i vjerujem da je najbolja građevinska firma u HR, čak i šire i vjerujem da ima itekakvu budućnost.

O Libiji govorim po vijestima svog prijatelja koji živi u Tripoliju (Libijac). Koliko znam stanje je kaotično. Vjerujem da kad se smiri da će vdkt završiti poslove i (nadam se) ugovoriti nove. Govorim da za sljedećih 1-2 godine ne očekujem to.

Azjak
Poslovi koje je VDKT potpisao u Libiji će sigurno nastaviti raditi i vjerujem uspješno završiti. Ja ne raspolažem o tako lošim info o stanju u Libiji, moje info su daleko povoljnije.
LP

New Report

Close