VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Zanima me stanje u VIADUKTU d.d.d u stečaju….kako to funkcionira, da li imaju prihode, da li
se otplaćuju obaveze i šta radi stečajni…?

A što to tebe više zanima?
Firma je propala za vijeke vijekova!

Gotovooooo…

A točno se zna tko je to NAMJERNO napravio!!

Dali je fer da firma koja je u stecaju ostvaruje dobit a mali dionicari nemaju nista od toga? Ne mora biti vezano za viadukt ali takvih firmi ima.

kako su viadukt šaptom ugasili i to na jednom mostu koji će bit baš super kad se sve napravi :))

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/foto-pogledajte-kako-napreduju-radovi-na-ciovskom-mostu-snimili-smo-gradiliste-jednog-od-najvaznijih-infrastrukturnih-projekata-u-drzavi-iz-zraka/7333623/

Kolega data hoce li Viadukt potpisat podugovor za peljeski most?? Cuo sam da je teglenica vec vezana u Trpnju.



Zanima me stanje u VIADUKTU d.d.d u stečaju….kako to funkcionira, da li imaju prihode, da li
se otplaćuju obaveze i šta radi stečajni…?

A što to tebe više zanima?
Firma je propala za vijeke vijekova!

Gotovooooo…

A točno se zna tko je to NAMJERNO napravio!!
[/quote]

i tko je to namjerno napravio i zašto?

Viadukt nastavlja graditi most kopno – otok Čiovo

Sad kad se s odmakom pogleda tekst, nevjerojatna je obmana.
i da nitko odgovorne nije tuzio?

Ma pokradeni smo na sve strane..
Jel ima tko saznanja hoće ostati keša za dioničare iz stecajne mase


Ma pokradeni smo na sve strane..
Jel ima tko saznanja hoće ostati keša za dioničare iz stecajne mase

Teško da će što ostati dionilčarima, zna se u kojem su oni naplatnom redu..

Prošli tjedan sam razgovarao s jednim dugogodišnjim djelatnikom VDKT koji je izgubio oko 3 milijuna kuna, preskočit ću komentar.

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Evo tocno kako sam predvidio

Skocila cjena VDKT zemljista !!!

https://www.vecernji.hr/zagreb/brzo-po-kvadrat-na-radnickoj-dok-jos-ne-kosta-25-000-eura-1271079

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Ovo je bio jedan od mogucih scenarija uzeti zemljiste na radnickoj unistiti firmu i prodati po 20 x vecoj cjeni

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Dionicama VDKT.a ne možemo trgovati. Možemo ih kupoprodajnim ugovorom -prodati drugima ,
ili darovnim ugovorom – darovati drugome..
Firma je u stečaju. Ako se izvuku iz stečaja – bit će ponovno na burzi..zato, pametno.!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Dionicama VDKT.a ne možemo trgovati. Možemo ih kupoprodajnim ugovorom -prodati drugima ,
ili darovnim ugovorom – darovati drugome..
Firma je u stečaju. Ako se izvuku iz stečaja – bit će ponovno na burzi..zato, pametno.!

Ti mora da se salis. Ako se izvuku? Ocito nisi u toku, ali trenutno traje rasprodaja svih strojeva i ostalog da se namire dugovanja radnicima. Imam dokumente s ponudama za licitaciju na stolu, ali jednostavno mi se neda raditi upload. Neki ljudi su stvarno vjeciti optimisti, svaka vam cast. Da se razumijemo, i ja sam popusio.

Ovo nije nagovor ni na kupnju ni na prodaju dionica, već samo moj pogled na činjenično stanje.

https://lider.media/aktualno/tvrtke-i-trzista/poslovna-scena/u-novom-broju-lidera-kinezi-bacili-oko-na-hrvatske-graditelje/

DATA, evo ga…


https://lider.media/aktualno/tvrtke-i-trzista/poslovna-scena/u-novom-broju-lidera-kinezi-bacili-oko-na-hrvatske-graditelje/

DATA, evo ga…


Šta vam je, ko još vjeruje u ovakva naklapanja? To su price za malu dičicu

Ja znam da vidakt tj njihove tvrtke kceri i dalje rade i to masno, e sad cije su to tvrtke ( privatne) i tko im to dopušta to je drugi par opanaka????
Kako znam: otac mi radi za Viaduk u Njemackoj i ništa se ne mjenja vec zadnjih 3-5 g????
A dioničari su popušili jer im pva mafia, borgovci i svi političari zajedno to dopuštaju u zamjenu za neki postotak u privatne đepove!!!!!
E zato se iselilo 500.000 ljudi zadnjih 4 godin!
E zato nema radnika ni za likeka niti ovo malo što je ostalo ne zeli da radi ispod 5.000 kn jer zašto bi se gazda na njemu bogatio!!!
Čeka nas gori scenarij nego u Grčkoj i to za najviše 15 mj!!!!!!!
Privatnici vise ne zele raditi za uhljebe????
A oni pričaju o investicijskoj klimi kako se popravila, mos mislit

New Report

Close