ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jel ima netko pogled na gledalicu prvih 20 da vidimo gdje su ti fantomski nalozi na asku od 3000 i nešto komada. [bye]

Imam 30naloga,ne mogu postat nisam kraj komp. Mogu ujutro ako si zainteresiran.
Naloga na prodaji je dosta al među prvih 30 na prodaji najveći je od 130kom.

A posljednji trideseti je na 770kn

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Imam 30naloga,ne mogu postat nisam kraj komp. Mogu ujutro ako si zainteresiran.
Naloga na prodaji je dosta al među prvih 30 na prodaji najveći je od 130kom.

A posljednji trideseti je na 770kn

Hvala kolega.
To sam i očekivao, jer cca 2000 služi za držanje ove dionica na nezasluženoj razini u odnosu na ostale brodare. [bye]

Ima 1500kom u 30 naloga

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Imam 30naloga,ne mogu postat nisam kraj komp. Mogu ujutro ako si zainteresiran.
Naloga na prodaji je dosta al među prvih 30 na prodaji najveći je od 130kom.

A posljednji trideseti je na 770kn

KOlega pišete nam iz bilježnice ili?

[cool]

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Nema problema,ova dionice ce jos camiti a i ja sa njom, a kad ode ide do 10000 kn.
Vas vidoviti Milan.

MRAVAK JE MOJ IDOL..LAZE, VARA ,KRADE I STAN MI DADE.


Nema problema,ova dionice ce jos camiti a i ja sa njom, a kad ode ide do 10000 kn.
Vas vidoviti Milan.
[/b]

A da bi to postigli morate da levi prst drzite na jendom brodu od ulp, okrenete glavu na suprotnu stranu u pravcu Kine i pljucnete 3x..tako 3 dana za redom. [lol]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.

Zaboravljate od Pavletica vlasi.

MRAVAK JE MOJ IDOL..LAZE, VARA ,KRADE I STAN MI DADE.


Imam 30naloga,ne mogu postat nisam kraj komp. Mogu ujutro ako si zainteresiran.
Naloga na prodaji je dosta al među prvih 30 na prodaji najveći je od 130kom.

A posljednji trideseti je na 770kn


DSX napreduje prema 16USD, uskoro će ULPL biti na 800kn, pitanje je nekoliko dana, do iduće srijede ili četvrtka. Danas je krenula kupnja, al eto ima plašljivaca još koji se moraju iskrcati, bolje sad nego na 1000+ kunića.
Vidoviti Milan veli 10keka, ja bi bio prezadovoljan i sa 2keke.

ako se ne varam svi brodovi su u najmu, treći kvartal a sigurno i kraj godine bu u plusu, stiže novi tanker, a najvažnije i pesmistima jednom mora doći zriti v glavu [lol]

Gosn hlebinac, one koje vi prozivate pesimistima zapravo su samo skeptici jer stvari vide malo dalje i malo dublje a novogradnje mogu biti dvosjekli mač. Da ne duljim, niko nezna što će se sutra događati pa ostaje za vidit kome će zriti v glavu. Opreza nikad dosta a trejdanje na tjednoj razini od nekakvih par posto ne pričinjava neki problem. [thumbsup]

Deca, ako hoćete vidjeti stvarnu sliku i priliku brodara, onda imam slikice za vas.
Crvenim točkama su označeni brodovi koji su usidreni bez posla a zelenom oni koji su zaposleni.
Slike su iz Bospora,Dubaia,Singapura,Kine i Velike Britanije


Deca, ako hoćete vidjeti stvarnu sliku i priliku brodara, onda imam slikice za vas.
Crvenim točkama su označeni brodovi koji su usidreni bez posla a zelenom oni koji su zaposleni.
Slike su iz Bospora,Dubaia,Singapura,Kine i Velike Britanije



Deca, ako hoćete vidjeti stvarnu sliku i priliku brodara, onda imam slikice za vas.
Crvenim točkama su označeni brodovi koji su usidreni bez posla a zelenom oni koji su zaposleni.
Slike su iz Bospora,Dubaia,Singapura,Kine i Velike Britanije

Uvažena Brankice, jel može recimo bijelom bojom nezaposleni brodovi ulpl-a, nigdje ih ne vidim, valjda postajem malo čorav


Deca, ako hoćete vidjeti stvarnu sliku i priliku brodara, onda imam slikice za vas.
Crvenim točkama su označeni brodovi koji su usidreni bez posla a zelenom oni koji su zaposleni.
Slike su iz Bospora,Dubaia,Singapura,Kine i Velike Britanije

daj brankice pa kome ti mažeš oči……..
pa si baš došla sad na temu postat ovakve stvari koje nemaju veze sa ulpl…….
nakon šta si istrejdala hdel.i ostale balone sad bi trebalo kupit ulpl pa eto malo se javljaš sa stvarima koje ti odgovaraju……..

loše jako loše……..

POŠTOVANI KOLEGA ===DELUX===VI STE JEDNA OBIČNA DRUMSKA- BRDSKO- PLANINSKA BUDALETINA

mi opet ne mrdamo opet cementiranje ovo je za poludit

New Report

Close