ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@pilula

Ne HVALA!(100)

[thumbsup]

Pilulo od svih brodara ja sam trenutno samo u ULPL, ali ipak nemoj govoriti previše protiv TNPL jaka je to tvrtka koja je prošla puno toga.

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Ako ULPL grune i prijeđe 1000 kuna ovih dana,a s obzirom na potpisani kredit s bankom oko izgradnje ova 2 broda,ne čudite se ako krajem ovog mjeseca dobroćudni Pavletić najavi – DOKAPITALIZACIJU!! [rolleyes] [pray]Pa da se svi pomalo iščupamo iz gliba… [thumbsup]


Ozbiljne analize 😉 lol….da na zrelom tržištu …pa do jučer su investitori kao ti stavljali u isti koš uljanik brodogradilište i uljanik plovidbu ili ovo što danas radiš uspoređuješ ULPL s TNPL ??? pa one djele samo segment prijevoza ali je koncepcija i strategija potpuno suprotna i dok ULPL ima ugovore na duže vrijeme TNPL ovisi o trenutnoj cijeni tržišta …a osim toga broj zaposlenih (koji su režije) u TNPL ovog trenutka na bolovanju je cca 30% odnosno više od 300 ljudi (bere masline i ide u ribe) dok taj segment poslovanja ne opterečuje ULPL nakon toga odluka uprave o AMORTIZACIJSKOJ strategiji firme ,o financiranju proširenja poslovanja itd.
Sada mi molim te objasni što im je zajedničko…ah da i jedni i drugi imaju brodove koji voze teret!!!;) lol….evo to ti je ozbiljna analiza…TNPL je prevelika i inertna dok je kod ULPL zaokret moguć u svakom trenutku što pokazuje interes i ulaganje u maslinarstvo i nekretnine….a da ne spomenem da je uprava iskusna i ima ogroman interes da vrijednost kompanije ( cijena dionice ) bude i tri puta veća ,pa ti ljudi koji vode ULPL su u toj firmi već 20 godina…to je njihova firma oni su je stvorili a to nemaju drugi brodari zbog intervencija države/a u prošlosti ….želite još argumenta?

Kolike gluposti si nadrobio u tom postu da se križam rukama i nogama! Ne mogu vjerovati da ulažeš na burzi i da još nisi bankrotirao. Pa znaš li ti što je TNPL za ULPL? Kao porsche prema fiatu!
Zaista nevjerojatno!

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


Pilulo od svih brodara ja sam trenutno samo u ULPL, ali ipak nemoj govoriti previše protiv TNPL jaka je to tvrtka koja je prošla puno toga.

E sinko i partizani su prošli puno toga ali su na kraju ustaše pobjedile…..ovo je samo figurativna paralel. TNPL koncepcija vođenja je davno zastarjela i na samrti jer ne može održati konkurentnost zbog velikih troškova "hladnog pogona"..osim ako se ne odluči o zaokretu u upravi i počne raditi samo sa upravom i kooperantima a ne imati radnike na stalnoj plači…

Kolike gluposti si nadrobio u tom postu da se križam rukama i nogama! Ne mogu vjerovati da ulažeš na burzi i da još nisi bankrotirao. Pa znaš li ti što je TNPL za ULPL? Kao porsche prema fiatu!
Zaista nevjerojatno!

Ok ,ali što onda radiš na ovom djelu foruma??? ako vjeruješ da Tankerska ima bolju perspektivu kupi i uživaj postaj na TNPL …ne razumijem što tu radiš,gubiš vrijeme.
Ma ne tvrdim ja da znam moja je odluka ULPL jer je smatram najperspektivnijom dionicom (osim jamnice) i to je to…a ovdije sam mislio naći istomišljenike koji će pratiti zbivanja u i oko ULPL…a ne ovakve kao ti …zato odi u miru

evo malo dobrih vijesti…..

http://money.cnn.com/2008/11/03/news/international/china_manufacturing.ap/index.htm

[thumbsup]

samo što nije...


Ako ULPL grune i prijeđe 1000 kuna ovih dana,a s obzirom na potpisani kredit s bankom oko izgradnje ova 2 broda,ne čudite se ako krajem ovog mjeseca dobroćudni Pavletić najavi – DOKAPITALIZACIJU!! [rolleyes] [pray]Pa da se svi pomalo iščupamo iz gliba… [thumbsup]

ukrala si mi riječ sa tastature. trezor se fila svojim dionicama, diže cijenu, čeka se obamrli i faza ushita da se objavi dokap i dionica skoči na 1200-1300.



Ako ULPL grune i prijeđe 1000 kuna ovih dana,a s obzirom na potpisani kredit s bankom oko izgradnje ova 2 broda,ne čudite se ako krajem ovog mjeseca dobroćudni Pavletić najavi – DOKAPITALIZACIJU!! [rolleyes] [pray]Pa da se svi pomalo iščupamo iz gliba… [thumbsup]

ukrala si mi riječ sa tastature. trezor se fila svojim dionicama, diže cijenu, čeka se obamrli i faza ushita da se objavi dokap i dionica skoči na 1200-1300.

[/quote]
[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] daj..bože [pray]

samo što nije...

Ja bi bio zadovoljniji da se vrati na 3.000,00 bez dokapitalizacije [cool]


Pa znaš li ti što je TNPL za ULPL? Kao porsche prema fiatu!
Zaista nevjerojatno!

Da vizualiziram:


Ja bi bio zadovoljniji da se vrati na 3.000,00 bez dokapitalizacije [cool]

A tko ne bi bio!Pavletić?Šorc?Navigare?Pilula? [shocked] [kiss] [rolleyes]


Sutra nastavljamo (+ blokada)…

[thumbsup] svaka čast!

samo što nije...

evo komplatne analize za brodare i kretanja…..mali doprinos kolegama na ovom postu…tko zna..zna..tko nezna ..neka uči!

http://www.seebiz.eu/hr/analize/brodarske-dionice-jeftine%2c-ali-svejedno-bez-potpore-kupaca,28547.html

samo što nije...



Ja bi bio zadovoljniji da se vrati na 3.000,00 bez dokapitalizacije [cool]

A tko ne bi bio!Pavletić?Šorc?Navigare?Pilula? [shocked] [kiss] [rolleyes]
[/quote]

sad sam tek primjetio…..ti se mala šališ…ionako mi već duguješ piće..odavno a nisi platila!
[tongue]

samo što nije...

New Report

Close