ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kako objašnjavate ovaj postupak prodavatelja:
– kad cijena, nazovimo to, poraste na 1300kn on proda 1 dionicu po bidu i sruši cijenu.Koja mu je svrha?
Da želi prodavati po toj cijeni već bi se istresao.


Kako objašnjavate ovaj postupak prodavatelja:
– kad cijena, nazovimo to, poraste na 1300kn on proda 1 dionicu po bidu i sruši cijenu.Koja mu je svrha?
Da želi prodavati po toj cijeni već bi se istresao.

Bojim se da bi cenzurirali kad bih kreni objašnjavat,id… [angry]

Uhljebe na ulicu!!!!!


– kad cijena, nazovimo to, poraste na 1300kn on proda 1 dionicu po bidu i sruši cijenu

to je redovita pojava ovdje još od 1600 [wink]
osakatilo me nekoliko puta na tu foru [tongue]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0



Kako objašnjavate ovaj postupak prodavatelja:
– kad cijena, nazovimo to, poraste na 1300kn on proda 1 dionicu po bidu i sruši cijenu.Koja mu je svrha?
Da želi prodavati po toj cijeni već bi se istresao.

Bojim se da bi cenzurirali kad bih kreni objašnjavat,id… [angry]
[/quote]

Probaj, ako te cenzurira prijavit ćemo i moderatora HANFA-i [angry]

@nikica

A da probate bez nekih vulgarizama i nepristojnog nazivlja? Možda pod Bez cenzure – Općenito ako ste baš uvjereni da vam ne bi prošao post?

Suricata suricatta

Do petka je nas dragi ULPL na 1000 kn i mislim da ce na toj razini ostati pristojno vrijeme,volio bi samo da svi iskoristimo priliku i dokupimo sto vise jel ako je ikada bilo vrijeme za to sad je doslo.Zelim nam svim puno srece u ovoj agoniji.

Dow trenutno u minusu 3,44 % na 9.996,a S&P 4,12 %.Majko mila sto nas samo sutra ceka. [pray]

Cijela burza je u klincu, a ULPL prednjači u tome. Zašto?:
– veliki dioničari koji posjeduju preko 50% dionica (cca 290 000 kom) znaju što je dioničarstvo i ne prodaju po trenutnim cjenama
– oni koji su u zasnje vrijeme kupovali po cijenama većim od trenutnih također ne prodaju (cca 30 dana po prosječno 1000 kom/dnevno= cca 30 000 kom).
Oni koji su u međuvremenu skužili dioničarstvo (po procjeni posjeduju cca 50 000 kom dionica), neće prodavati po ovoj cijeni.
– trezor posjeduje cca 11 500 dionica ne prodaje po trenutnoj cijeni.
Ostaje za daljnju rasprodaju još cca 200 000 dionica (zahvaljujuću dokapitalizacijama, inače bi taj broj bio mnogo manji)
Dok veći broj tih dionica ne bude bilo rasprodano, ne treba očekivati veći rast. Slažem se da će duže vrijeme, više mjeseci, cijena ove dionice varirati između 1000 i 1250 kn. Tek nakon toga slijedi značajni rast. Brži oporavak nije realno očekivati, osim ako se nešto revolucionarno, u pozitivnom smislu ne dogodi sa burzom. [angry]


Cijela burza je u klincu, a ULPL prednjači u tome. Zašto?:
duže vrijeme, više mjeseci, cijena ove dionice varirati između 1000 i 1250 kn.

a svjetlo na kraju tunela ovog kraha belosvetskih financijskih inzinjeringa je što ?
podravska banka sa svojih danasnjih +6 % ?

dajte molim vas, po ovom sto pisete ispada da od danas pocinje rasprodaja nekakvih 200k komada pa gdje nas to dovede… ovo je dakle jedna ‘trula’, trenutno precijenjena i posve riskantna dionica koja nema uporiste u svojoj vrijednosti i zavisna je od Ilije, Danice i Djure, koji zurno cekaju da ju sljedecih mjeseci daju po bilo kojoj cijeni- jer uskoro nece vrijediti nista… a cekali su bas ovaj trenutak da ulove ‘zadnji voz’… right… ajde da ste napisali da o sudbini odlucuju Ike, Daphne i George, pa da bar neki smisao ove svinjarije izvucem…

ne tvrdim da sutra ili za 5 dana ili tome slicno leti u nebo, ali ovo sto vise pisete je opis masovnog kaosa koji vrijednost ulpla moze dotjerati i na 5 kn… to je odricanje od svakog pozitivnog i zdravorazumskog pristupa i bilo kakve suvisle logike… ako je tako onda je uopce ne treba ni gledati, a kamo li razmisljati o kupnji…

nek pada, nek ju izmasakriraju, al ovo sto vi pisete je dno svoje vrste…

sto se mene tice- ulpl je pod kontrolom i kad se cini da nije…
nek bude sto ce biti… ameri mogu sutra otkriti blago indiane jonesa i odluciti da je ipak sve debelo prejeftino…
a sto ce konkretno bit ne zna ni graf, a kamo li moja baba…eventualno gosn pavletic, kojeg bi zelio toplo pozdraviti sljedecim stihovovima: http://www.youtube.com/watch?v=YJr1KiZM3yc [tongue]

aj zivili [thumbsup]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

@106xr
evo 100 za čobana… [lol] [lol] [lol]

inače sa ovim padom još malo ima dokapa po 400,00 bez 0,45…. [lol] [lol] [lol]


Do petka je nas dragi ULPL na 1000 kn i mislim da ce na toj razini ostati pristojno vrijeme,volio bi samo da svi iskoristimo priliku i dokupimo sto vise jel ako je ikada bilo vrijeme za to sad je doslo.Zelim nam svim puno srece u ovoj agoniji.

… kako je krenulo sa ULPL, mislim da je sve lako da i bude 1000kn.

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Samo da svaki dionicar kupi po ovoj vise nego isplativoj cjenovnoj razini po 1 dionicu,skinuli bi s aska oko 3700 komada.Niti nam treba Pavletic niti trezor,naravno pod uvjetom da smo svi imalo nastrojeni kao pravi investitori ,a ne kao kreteni koji samo gledaju Dow Jones i koje kakve azijske burze.


pod uvjetom da smo svi imalo nastrojeni kao pravi investitori ,a ne kao kreteni koji samo gledaju Dow Jones i koje kakve azijske burze.

jel ovo u prilogu dovoljno ? [lol]
al kako god da me promatrate, u ovom se trenutku osjecam kao potpuni kreten [tongue]

i btw- koliko god skidali s aska bit ce onih ‘namjerno’ bacenih u bunar… jelte, ja na ovom kratkom popisu imam vec dvije [yawn]

zivili i idemo dalje s listom pa sto bude [thumbsup]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0

Kupio danas po 1200 i očigledno se za..bao.

Top 5 lijepo prodaje između 300 i 350 komada svaki osim Igor Budisavljević koji je tanji za ni manje ni više nego 3430 komada s tim da se stanje od 03.10 i 06.10. razlikuje za 3000 kom. Kako je ovo prošlo i gdje je objava, osim ako mi nešto nije promaklo!?
Dobra stvar, ako se to tako može nazvati, da ovih 300-ak komada koji ostali prodaju čini "samo" cca 1% njihovog portfelja [angry]

New Report

Close