ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ljudi što se ovo danas događa na burzi?[undecid]
Uljanik pao u prvim minutama 10%?! Zna li tko logično objašnjenje za to?[embarass]

GLAVNO DA SE PRIČA, PA MAKAR I DOBRO!


daj mi plz to objasni – zar se za eventualni višak dionica treba odmah više uplatiti? zar ne postoji za višak dionica drugi krug? hvala!

Da, uplatiš odmah. Uvijek se nađe netko tko ne sudjeluje u dokapu, ili zakasni ili ne zna, zaboravi itd. I onda se proporcionalno raspodjeli na ostale. Ako uplatiš više, onda si htio sudjelovati u toj dodatnoj raspodjeli, pa i dobiješ.

Ali ono, na 20 komada uplati za jednu više.

No respect

grizu ulagači, ni manje ni više svaki sa po 100, 200 dinica u kupnji ispod 2000!

Znaju da je sad trenutak za kupnju, stigao prospekt, dokapitalizacija u tijeku, povoljno vrijeme za ukrcaj.

neki moraju prodati, da bi kupili dionice iz dokapa… i to je to…

idemo dalje nakon svega toga, mislim dokapa, a sad idem malo vani, brati šparuge ….[bye]

samo što nije...

Uljanik je najbolja brodarska dionica ! Kada ide izvješće za 1Q? Ja se nakrcao [thumbsup]

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]

Stigla pošta!

opala!


Ja još nisam dobila…mislim papire…[lol]

ja sam danas ne budi lijen prosetao do postanskog ureda, i naravno da me tamo cekao prospekt. jednom me postar nasanjkao i izgubio x xxx kn. moja preporuka, prosetaj i pitaj![wink]

…….”Tijekom dana očekuje se još objava tromjesečnih poslovnih izvješća kompanija čije su dionice među najlikvidnijima, poput brodara, za koja imamo dobra očekivanja”……..

Tako dakle , znači zato se mrdnulo s mrtve točke.
Samo naprijed !

Čitam prospekt i vidim da njihova inozemna tvrtka kčer (United Shipping Services One Inc. ) dobija lijepe novce od dokapitalizacije 6,068 mil.$ za investiranje u obnovu flote.
4 nova tankera su naručena (51.800DWT). Isporuka prvog poč. 2009, drugog sredinom 2009. trećeg poč. 2010. i četvrtog sredina 2011. Prva dva po cijeni od 45 mil. $, a drugi su po 20 mil E….cca…
Ne bi se čudio da tu osvane i neki polovnjak…

opala!

Do sada su se držali politike ravnomjernosti što se tiče naftaša i bulkera pa im preostaje nabavka bulkera za ujednačavanje….

opala!

Stigao prospekt. U petak odoh uplatiti, ako rade banke.

Svima kad tad svane, samo se treba probuditi.


Do sada su se držali politike ravnomjernosti što se tiče naftaša i bulkera pa im preostaje nabavka bulkera za ujednačavanje….

Pise u prospektu malo ispod toga da ce i dalje biti aktivni na sekundarnom trzistu brodova. Drugim rijecima, kupice vjerojatno jos pokojeg bulkera.

Jesam ja jedini koji nije dobio pismo!? A jos zivim u Puli ! Zali boze nase poste [angry]

...Imperare sibi maximum imperium est...

Jel već tko dobio ako ima dionice na skrbničkom u POBI?

x


Uljanik je najbolja brodarska dionica ! Kada ide izvješće za 1Q? Ja se nakrcao [thumbsup]

Prošle godine je izvješće za 1 Q bilo oko 10.5. Vjerujem, da će ove godine biti isto tako.[wink]

Dobila i ja prospekt!Kolika je provizija kad se u uplaćuje u RBA banci direktno?[smiley]

New Report

Close