ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ULPL (Uljanik plovidba d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne razumijem ni ja, pogotovo ova zadnja 3 trgovinska dana koja vise u zraku zbog Hanfinog pomaka datuma odobrenja dokapitalizacije, a i danas kad su se konačno ispucali veliki koji su bar prodavali po ask-u navalili mali lupati po bidu, svašta.

x

dobro mi je rekao moj broker ….. uzmi godisnji i cujemo se u 6om mjesecu[bye]

[color=blue][i]Trgovina na malo ,veliko i od panicara u korekciji [/i][/color]


Ne razumijem ni ja, pogotovo ova zadnja 3 trgovinska dana koja vise u zraku zbog Hanfinog pomaka datuma odobrenja dokapitalizacije, a i danas kad su se konačno ispucali veliki koji su bar prodavali po ask-u navalili mali lupati po bidu, svašta.

O čemu ti pričaš? Kakav Hanfin pomak?

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

PRIMA : KNECHT 19

Štovani kolega,

Iz Vašeg komentara vidim da dobro poznajete temu zvanu : pomorski prijevozi.Naime ja sam inače kap.d.pl., ali sam već duže vremena “na kopnu” a odnedavno i u mirovini.Žao mi je što nemam još i više dionica ove tvrtke.Kako me jako zanima poslovanje postojećih brodova ULPL -a, da li mi možete javiti gdje, odnosno na kojoj web stranici mogu pratiti poslovanja njihovih brodova.ako Vam je nemoguć, biti ću slobodan da Vam ponekad pošaljem mail sa molbom za stanje odnonsno novim CP njihovih brodova

Unaprijed hvala uz srdačni pozdrav[bye]

Kolega,

Kakav pomak, da li mi je nešto promaklo ??!

thanks in advance[bye]

Hanfa ima mogućnost da veli da je zaključni datum dokapitalizacije danas+T3 makar je mala vjerojatnost da će se to dogoditi već je bilo takvih slučajeva pa teoretski postoji mala vjerojatnost da oni koji su kupovali iznad 3xxx i prodavali zadnja 3 dana po 2xxx ostanu bez prava na dokapitalizaciju, a ostane im samo gubitak.

x

Svemoćni direktor Pavletić odlučuje o isplati dividende po svom nahođenju![angry]


Svemoćni direktor Pavletić odlučuje o isplati dividende po svom nahođenju![angry]

Ako je dobro njemu dobro je i nama.[wink]

[quote=deVito]
dobro mi je rekao moj broker ….. uzmi godisnji i cujemo se u 6om mjesecu[bye]
[/quote]

Imaš pravo, kolega.
Važno je ne prespavati uplatu za dokapitalizaciju.


Hanfa ima mogućnost da veli da je zaključni datum dokapitalizacije danas+T3 makar je mala vjerojatnost da će se to dogoditi već je bilo takvih slučajeva pa teoretski postoji mala vjerojatnost da oni koji su kupovali iznad 3xxx i prodavali zadnja 3 dana po 2xxx ostanu bez prava na dokapitalizaciju, a ostane im samo gubitak.

Znači tek sutra počinje još veća rasprodaja! [bye]

Znači tek sutra počinje još veća rasprodaja! [bye]

Kako si to to zaključio?


lakalova: ” Znači tek sutra počinje još veća rasprodaja! [bye] ” Kako si to to zaključio?

pa valjda metodom indukcije – dedukcije ..

1. ako postoji mogućnost da je danas / jučer bio zadnji dan za dokap
2. onda je moguće da su neki koji su htjeli odmah nakon dokapa prodati dionice; držali dionice do tog teoretskog zadnjeg dana za dokap ..
3. budući da je to bilo jučer ..
4.(grande finale) => onda bi ti mogli počet danas prodavati .. [cool]


strategos: ” lakalova: ” Znači tek sutra počinje još veća rasprodaja! [bye] ” Kako si to to zaključio? ” pa valjda metodom indukcije – dedukcije .. 1. ako postoji mogućnost da je danas / jučer bio zadnji dan za dokap 2. onda je moguće da su neki koji su htjeli odmah nakon dokapa prodati dionice; držali dionice do tog teoretskog zadnjeg dana za dokap .. 3. budući da je to bilo jučer .. 4.(grande finale) => onda bi ti mogli počet danas prodavati .. [cool]

Upravo tako, iako mislim da neće doći do blokade kao prvi dan jer je većina koja je mislila prodati riskirala odmah, a oni oprezniji koji su čekali odluku skupštine će tek danas!
[bye]

@ mrzljak

Previše “ako”, “moguće”, “bi mogli” za moj ukus…

Ali ništa nije kod nas nemoguće…

nema logike da moze vise dole ..
kod vijesti o dokapitalizaciji je otisla na 3800 a sve ostale su bile u dubokom crvenom …

[color=blue][i]Trgovina na malo ,veliko i od panicara u korekciji [/i][/color]

New Report

Close