TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Onda se preseli u njih . Ili Ih založi . Ili misliš da uopće imaš neke koristi od njih .

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?



Nemoj se ljutiti, ali ja ne vidim nikakvu perspektivu u ovoj dionici. Da je ekipa na zadnjoj skupštini uspjela preuzeti Transadriu to bi bila druga priča, ali ovako!? Znam da je u tom scenariju u planu bila prodaja nepotrebnih firmi, kao i nekretnina, a primarna djelatnost bi ostala, a potom prodala strateškom partneru uz zadržavanje djelatnosti i radnih mjesta. Ovdje je previše toga zamuljano i ne vidim koji je cilj sadašnje uprave, osim održavanja svojih pozicija unutra. Pri tom se razbacuje novac od firme (kojeg nema), a sve drugo je nebitno. Kad se samo sjetim predzadnje, a posebno zadnje skupštine i slavlja određenih podobnika, dođe mi da umrem od smijeha. Mislim se, što je meni trebalo tada biti u ovoj dionici i sudjelovati u tom cirkusu!? Ne znam, ali znam sigurno da se to više neće ponoviti!

je,najlakše je blatiti dionicu iz koje se izađe sa minusom,a da se bude malo konstruktivan-ova firma ima odlične nekretnine!
[/quote]
i što bi to sada trebalo biti uvjet za ulaganje u navedenu dionicu,biti će ovoga dosta i ispod 2000 tisuće ne brini ,predug je proces za ciljanu prodaju ovih nekretnina u svezi jednog plana o kome se priča već nekoliko godina, stoga strpljenje -kolega..


je,najlakše je blatiti dionicu iz koje se izađe sa minusom,a da se bude malo konstruktivan-ova firma ima odlične nekretnine!

Ja ne blatim dionicu, već upravu, lijepo sam napisao da ima nekretnine koje joj uopće nisu potrebne. Pa, nije Transadrija nekretninski fond, radi se o špediciji!!! Ne znam koje koristi od svih tih nekretnina? Već sam napisao, da uprava i ekipa oko nje gleda samo sebe. Zaista ne vidim šta bi dioničari mogli imati od ove firme!? Ako ti misliš da bi, napiši konstruktivno što? Oni samo imaju viziju kako zadržati svoje guzice u foteljama, a za to koriste novac koji nije njihov, već svih vas dioničara! Sorry, samo kažem kako je, želim vam sve najbolje.

Btw. nisam iz nje izašao sa minusom, ali svjesno bi izašao i tako da nisam imao druge mogućnosti. To sam napravio u HG Spotu, ušao i nakon nekog vremena kad sam vidio da planirani prihodi za 2010. nisu ni blizu očekivanih, izašao sam sa 15-20% minusa. Bolje 20% nego 50%, koliko bi izgubio da sam ostao in.

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Da budem konstruktivno špekulativno teorijsko urotnički nastrojen :

Zašto mislite da nije na djelu udar na " nekog " koji ima puno komada,na marginu,pa se međusobnim prepucavanjem papirima spušta cijena,u namjeri legitimnog preuzimanja njegovog paketa ?

I na taj način može se doći do većine glasova na skupštini . Ubijanje više muha jednim udarcem.

U svakom slučaju,treba spremiti keš za jeftini dokup,a nije na uštrb da se javi i udruga ,pa da malo objave,od trenutnog stanja u firmi,pa do ,barem načelno,ako znaju razloge pradavača za prodaju,ili barem jeli prodavač iz njihove ekipe.

E !

ili je udruga bila samo da podiže cijenu i tenzije prije skupštine,a sada kad su se pojedinci skipali,ili uhljebili…..

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Tko je ono podržavao Ključaričeka? Linić, je li?

Možda Slavko kupuje na ovim razinama… [smiley]


Možda Slavko kupuje na ovim razinama… [smiley]

Možeš si mislit…………, prodaje normalno.

DELUX = DIZELAS = ZIMZELEN = vodavoda = valentine = Brankica = fajrunt = Ringo = lanica = domobran = malibu = kanabis = split

Zašto ? Pa u Remetincu mu je besplatni smještaj ? [lol]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Tko je danas bio na redu da "korigira" cijenu prije zatvaranja?
Trezor ili neki član cijenjenog Nadzornog odbora?


Tko je danas bio na redu da "korigira" cijenu prije zatvaranja?
Trezor ili neki član cijenjenog Nadzornog odbora?

TRANSADRIA međunarodna špekulacija d.d. [lol]

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Kupio par kom. po 22XX. U ove dvije zadnje godine naučio sam gubiti, pa tako ako padne još niže, neće biti ništa novoga što već nisam doživio! [cry]


Kupio par kom. po 22XX. U ove dvije zadnje godine naučio sam gubiti, pa tako ako padne još niže, neće biti ništa novoga što već nisam doživio! [cry]

stavi se na prodaju odmah…nemaš ništa za izgubiti,a može zaraditi,bar par-sto kuna . Ovog koji prodaje,nije briga za to, a ako muljaju,barem da te počaste . Samo,moraš biti brz,jer odmah preskaču .

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

New Report

Close