TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Kolega jeste li vi prespavali zadnje godine ili ?…Transadrija je u stecaju…nekretnine se prodaju da se isplate vjerovnici..Poslovanje se svelo na jednu kancelariju sa par zaposlenih…Javna ponuda..?..dajte molim vas….prije ce krivicna prijava za te koji bi je trebali dat a ni ona nece nikada.

Pozdrav

Kolega hvala na odgovoru,ali ja bi ipak vise volio dobit odgovor od kojeg doktora vezano za TNSA, nekretnine, zaloge,vrijednost i slicno.
[/quote]

Kolega Frankie, vidim da si se zagrijao za ovaj riječki “biser” , pa eto, na stranici FINA-e imaš objavljene friške rezultate TNSA,za prošlu godinu: dobit 1,3mil Kn,što bi trebalo biti privlačno za potencijalne ulagače,o kojima stalno laprdaju. A rečeno tvojim jezikom, TNSA je odista pravi nekretninski fond, što i stoji,jer u imovini iskazuju većinom nekretnine, a na kontra strani bilance prevladavaju obaveze,dok u kapitalu imaš 140 milijunčeka prenesenog gubitka.Ovo su zaista impozantni rezultati kojima se 10 dana prije ulaska u EU,kani privući ulagače.

Ja se nadam da ce netko iz EU prepoznat ovu firmu,shvatit potencijal i ulozit,a mozda i provest nekakvu dokapitalizaciju. Mislim ne poznajem previse samo poslovanje kompanije detaljno kao neke druge kolege na ovom threadu,ali svakako vrijedi istaknuti da je dobit od 1,3 milje kuna kao sto govoris znakovita i pokazuje da je ocito doslo do preokreta u poslovanu. Kada bi se sve nekretnine u vlasnistvu TNSA stavile u nekakvu funkciju/najam i slicno,a neke manje atraktivne prodale i taj novac iskoristio za poboljsanje likvidnosti drzim da bi se kompanija u doglednoj buducnosti mogla ponovno pozicionirati u svom tradicijskom core businessu. Jasno da bi se ovo dogodilo trebaju se neke stvari poklopit,ali jasno nista nije nemoguce.Ipak je ovo Hrvatska.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


… ego mi nalaže da napomenem kako sam ja prvi predvidio da će KSST u stečaj za vrijeme ove vlade. Iako sam i tu školu platio. 😀

Kolega molim Vas drzite se teme i nemojte non stop pisati crnjake. Za to imate drugu temu.Ovdje je tema TNSA.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

ovu dionicu jednostavno moram imati, kad sam spušio puste pare na druge , zašto bi ova bila izuzetak ,ko zna možda se i obogatim, daj bože

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Od kad se ne trguje dionicama TNSA?

Nelikvidnost trzista je upropastila ovaj biser. Zato ovo treba marljivo skupljat u tisini preko plavog oglasnika i njuskala i cekat da se Feniks uzdigne iz pepela.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Da li netko ima neka nove informacije o tnsa?


Od kad se ne trguje dionicama TNSA?

Na Njuškalu netko nudi 50 kuna po dionici. Da je firma dočekala zakon o PSN prva bi se izvukla iz stečaja. Jer kada vidim tko je sve prijavio želju za PSN – redom firme s velikim dugom a bez imovine i poslovanja. A ova ima i jedno i drugo. U svakom slučaju sada je u stečaju, a za daljnje čeka se da se oglasi stečajni upravitelj sa svojom vizijom. Njemu odgovara da ovo stanje potraje što duže,nemala stečajna plaća i naknada kapaju svaki mjesec redovito.[emo_beztona]

Zadnja info što se može naći na netu o Transadriji seže još od 5 mjeseca ove godine:
http://liderpress.hr/tvrtke-i-trzista/poslovna-scena/pojavili-se-potencijalni-ulagaci-u-transadriju/

@bananarama

jel znaš kolku plaču imaju ti stečajni upravitelji meni se čini da je to jedan od boljih poslova u hrvatckoj

moje pisanje na forum nije nagovor na kupnju prodaju ili bavljenje dionicama ... moj odlazak sa foruma je zbog moderatora

Ja ću kupiti sve dionice TNSA za 50 kuna komad preko javnog bilježnika ako netko stvarno prodaje, nema frke. Neće TNSA u likvidaciju, nema šanse


@bananarama

jel znaš kolku plaču imaju ti stečajni upravitelji meni se čini da je to jedan od boljih poslova u hrvatckoj


Veću su štetu napravili stečajni upravitelji od osnutka RH za njeno gospodarstvo do danas, nego sva ratna dejstva unazad 70 godina koja su se dešavala na našim prostorima.
Zapravo ne poznajem niti jednu firmu do dan danas koju je stečajni upravitelj “spasio”. Nakon njihovog odlaska ostanu samo kosti, ma ni kosti, tragovi kostiju, sve “oglođu” kroz stečajni postupak i na kraju prodaju nekome za 1 kunu.

New Report

Close