TNSA (Transadria d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska TNSA (Transadria d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja drzim i ne prodajem, zadnja 8500

[color=blue][i]Sreća prati odvažne[i][/i][/i];


dečki moji… u meni se budi inat…

kada vidim tu mafiju što radi nama sirotinji poželim upravo to – kupovati samo zato da i ja dignem svoju ruku za Aska

zato, kome da predam ovlaštenje za skupštinu i gdje (potšo sigurno neću ići) i ima li tako nešto uopće?


Podržavam inicaijativu !

I dalje pada, netko treba odgovarat za ovo

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici

Odosmo mi u potop po tko zna -po koji puta,nažalost.

Probijen bolinger, očekujmo kontra efekt !

[u]If you need a friend, get a dog. [/u]


I dalje pada, netko treba odgovarat za ovo

pa kaj onda kaj pada? dionice rastu i padaju. Ako znas kupit u pravo vrijeme – zaradjujes, ako neznas – gubis. Bitno da češće pogodiš nego fulaš 🙂

A to kaj sad pada, i kaj sam na gubitku – me uopce ne dira. Za par mjeseci cu ju prodati izmedju 12k i 15k, za sto postoje realne osnove. Ovo sto se sad dogadja je trenutna fluktuacija. Firma dobro posluje, i vrijedi znatno vise od trenutne cijene.

Najvaznije u cijeloj prici je ne panicariti, jer kad te uhvati panika – ne razmisljas vise razumno. A kad neka dionica krene dolje, oni zeljni dokupa ju lako gurnu jos nize, i podebljaju portfelj. Na racun drhtavih rucica. Zato treba bit odlucan i imat cvrstu ruku, i ne dijelit novce okolo.

ne znam kako vi,ali meni je ovo 3.jubilarni put..
gore-dolje
dolje-gore

prva dva puta sam se i zivcirao, sada vise ne[smiley2]samo smireno cekam.ne zelim da mi se ponove stvari ko na drugim dionicam,da iznerviran pvakvim stvarima prodam,a onda cijena u nebo.
zamalo prije par dana nisam i djuru prodao po 238kn.
kad su je pred godinje izvjesce natiskali na 6800, bio sam se zabrinuo,ali eto..
keša vise nemam i u TNSA sam do grla, pa bude li opet natiskana po meni do dna, lijepo cu da ‘zemem jedan margin[smiley2]
ipak steta je..ovako lijepa dionica,sta joj rade..
ovo ce opet odbiti ljude od nje

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

nema predaje…nema predaje….ne prodajem….

Ne znam čemu tolika panika. Neke novce su si podijelili, neće još dugo. Dobit je tu, ne mala.
Dolazi nam i skupština. Ako nam ovo nije poticaj da se pojavimo tamo, onda ne znam šta je.
Slijedi smjena odgovornih.


fenomeno: ” I dalje pada, netko treba odgovarat za ovo ” pa kaj onda kaj pada? dionice rastu i padaju. Ako znas kupit u pravo vrijeme – zaradjujes, ako neznas – gubis. Bitno da češće pogodiš nego fulaš 🙂 A to kaj sad pada, i kaj sam na gubitku – me uopce ne dira. Za par mjeseci cu ju prodati izmedju 12k i 15k, za sto postoje realne osnove. Ovo sto se sad dogadja je trenutna fluktuacija. Firma dobro posluje, i vrijedi znatno vise od trenutne cijene. Najvaznije u cijeloj prici je ne panicariti, jer kad te uhvati panika – ne razmisljas vise razumno. A kad neka dionica krene dolje, oni zeljni dokupa ju lako gurnu jos nize, i podebljaju portfelj. Na racun drhtavih rucica. Zato treba bit odlucan i imat cvrstu ruku, i ne dijelit novce okolo.

Čisto me kopka što pada i nije mi lijepo vidjet za koji iznos mi se cijeli portfelj smanjio od jučer do danas budući TNSA-R-A čini većinu. Očekivao sam je na 11k-12k ovaj tjedan (tako sam mislio prije par tjedana).
Po meni Izvješće nije uopće loše, ali neki potezi uprave jesu, mada je problem što se puno njih uplaši i rasproda.
Loše kod ovog pada je što se na ovaj način neće dobit povjerenje u TNSA-R-A.
A i ja znam da vrijedi jako puno i ne pada mi napamet prodavat. Ja je čekam na puno puno puno višoj cijeni. Ali nervozan sam jer trenutno nisam u cashu, ne želim ostalo prodavat jer također uskoro očekujem rast, i treće, kao što kažem nije mi lijepo vidjet kako mi se smanjuje vrijednost portfelja za priličan iznos.
Uglavnom, ja ne mislim prodavat, a nadam se da ću uspjet još dokupit ako mi se poklope neke stvari.

I kao što MiG29 kaže, navikao sam na padavo jer sam još od prošle godine kupio svoje prve dionice TNSA-R-A, ali je šteta gledat što joj rade, a tako “lijepa” dionica
[smiley1]

www.HonorarniPosao.net Biznis s manje stresa i jako dobrom zaradom -----> Domaining, trgovanje web domenama (web adresama) Ozbiljan posao, detalji na web stranici


ne znam kako vi,ali meni je ovo 3.jubilarni put.. gore-dolje dolje-gore prva dva puta sam se i zivcirao, sada vise ne[smiley2]samo smireno cekam.ne zelim da mi se ponove stvari ko na drugim dionicam,da iznerviran pvakvim stvarima prodam,a onda cijena u nebo. zamalo prije par dana nisam i djuru prodao po 238kn. kad su je pred godinje izvjesce natiskali na 6800, bio sam se zabrinuo,ali eto.. keša vise nemam i u TNSA sam do grla, pa bude li opet natiskana po meni do dna, lijepo cu da ‘zemem jedan margin[smiley2] ipak steta je..ovako lijepa dionica,sta joj rade.. ovo ce opet odbiti ljude od nje

Odbit će one koji prodaju panično. Ne razumijem ljude koji ulaze u dionice tipa TNSA, a po prirodi su paničari i poprilično neupućeni.
Ovo je dionica za one s malo više živaca i za one koji stvarno znaju koliko vrijedi i koliko će uskoro vrijediti.
Nadam se da će nakon skupštine i izbora novog NO, uletiti neki jači fond, po mogućnosti strani, kad su naši domaći nezainteresirani.
Onda se ni Jozić (ako je uopće on u pitanju) ni ova ekipa koja sad trenutno ruši cijenu, neće moći igrati s njom.
Ne treba žaliti što možda nismo u drugim dionicama, imat ćemo visok prinos na TNSA i u 2007 i u 2008.

Znači, dok ne budemo imali jači fond unutra, bit će i dalje sličnih oscilacija.

Da li cemo mi mali dionicari imati dovoljno glasova da skinemo tog glavonju?[smiley7]

New Report

Close