Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


jel moze netko sibnuti graf za kras
pofuk
unaprijed hvala

Glede Hrvatskih duhana, mislim da svaka kupnja ispod 32kn je dugoročno jako dobra.
I dalje je GAP na 188kn koji se jednom mora popuniti, valjda.

26.11.2010 - Dan D

kaj moze graf za adris ali redoviti prosim
unaprijed hvala
pofuk


Ovdje upišite svoj komentar..split009jr
@.
Anonimno, 18.03.2010. u 21:17
Pa srušio bi cijenu bar 200%.
Anonimno, 18.03.2010. u 21:17
kako se moze cjena srusit 200% [undecid] [shocked] [embarass] [yawn] [rolleyes] [lol] [lol] [lol]
[/quote]
Pogledaj na primjeru NASDAQA, imaš primjer dionice koje ja pala čak 9999%.

26.11.2010 - Dan D

moze jedan graf za dalekovod ponizno prosim i hvala za ove prije kaj ste objavili
pofuk


Pogledaj na primjeru NASDAQA, imaš primjer dionice koje ja pala čak 9999%.

[lol]
Ta dionica sigurno ima negativan predznak, vjerojatno je pala sa nekih 50$ na -300$.
Evo male vježbe za tebe:
Koliki iznosi postotni pad dionice ako joj vrijednost padne sa 10.000$ na 1$?
Ajd možeš ti to, daj 120% svojih mogućnosti i uspit ćeš.

TA is a beautiful elegant mathematical system that tries to model the messy, sloppy, unfathomable reality of the markets. Most traders are using some version of it, crunching the same numbers, looking for nuances in the same signal lines and moving averages, staring hollow-eyed at the same Fibonacci numbers and lines, drawing the same trend lines with trembling hands. Where is the much-vaunted “Edge” in that? At any point in time there are probably 30 – 50 million traders of varying skill around the world looking at exactly the same data, using the same software, and interpreting the results in pretty much the same way.

vidim čita se evil …

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

šta kaže ovo gore

evo ga!

definitivni buy signal na ADXu na sP500 dnevnom!

drzte gace, polijecemo!
[smiley]

gann analiza na INGR-RA ,kaže nam da bi moglo biti veselja, ali još treba pričekati ovu branu na 39-40 kn.

http://www.svijet-dionica.net/

Tigrus – nevjerovatno kako čovik definitivno može ulupat pare na osnovu samo jednog pokazatelja – ADX-a.

A da malo prakticiraš EWT?


evo ga!

definitivni buy signal na ADXu na sP500 dnevnom!

drzte gace, polijecemo!
[smiley]

ovo ti je signal: Kasno Marko na Kosovo stiže 😉

ADX je definitivno jedan od najsavršeniji indikatora, ali imaš ti tu još puno učiti, sokole [wink]


gann analiza na INGR-RA ,kaže nam da bi moglo biti veselja, ali još treba pričekati ovu branu na 39-40 kn.

http://www.svijet-dionica.net/

Ako i poleti tako, sumnjam baš da će to biti zbog gann-a. Poletiti može jedino ako im se nešto u fundamentima naglo popravi.
A što se tiče tehničkog leta još niko vrime sigurno neće nikuda letiti, a pogotovo ne odletit



evo ga!

definitivni buy signal na ADXu na sP500 dnevnom!

drzte gace, polijecemo!
[smiley]

ovo ti je signal: Kasno Marko na Kosovo stiže 😉

ADX je definitivno jedan od najsavršeniji indikatora, ali imaš ti tu još puno učiti, sokole [wink]
[/quote]

Ulixe, sto ti zelis poruciti sa tim komentarom?

da ovaj komentar namazes masti i okacis macku o rep, pa ju pustis da trci po selu,
nitko se ne bi okrenuo za njim jer nikom ne bi nedostajao…
[wink] [smiley]

@ Knecht
nije samo 1 pokazatelj, pogle RSI,macd, ema itd…
ADX u ovom obliku je kruna svih pokazatelja koji kazu da slijedi rast.

ps. ewt se shit.
[smiley]

@ e moj tigriću,
evo malo razumljivije od narodnih poslovica:
– ADX je dao buy signal puno ranije od ovi tvoji šema. Na ovom tvom crtežu već na ovoj prvoj okomitoj crti (da se opisno izrazim), tj. početkom ovog miseca, nakon šta je napravija dno, odbija se i uša iznad crvene (D-) linije, a pogotovo kad je u tom uzlaznom trendu i sa D+ već visoko priša vrijednost od 20 bodova. Je l ti sad jasnije, zašto ti kažem da je tvoje odčitavanje vidljivo u onoj gori poslovici?
Osim toga, na ovoj tvojoj slikici ADX je da milijun korisnih podataka i s njim se moglo trgovati gotovo savršeno (kao i uvik uostalom, pogotovo na takvim razvijenim tržištima za razliku od naše baruštine), a ne samo ovo što ti ističeš. To je skoro pa ništa, a i oba puta si to odčitao prekasno. To što je prvi put rast nastavljen još daleko, nije se vidilo na tom prvom signalu koji si ti zaokružija, nego na nečemu drugom… sokoliću moj [wink]

p.s. da ne bude nesporazuma: Nisam ja reka da spx500 sad neće rasti, nego samo da je tvoje odčitavanje signala površno i zakašnjelo. nhf

p.p.s. što se tiče ovih mačaka po selu, ako se niko ne bi okrenija to je valjda jer su navikli na puno jače p***je kad ti piše [wink]

New Report

Close