Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dobar dan deca.
Krobeks. U tijeku moguća V top formacija.Uzlazna trend linija prekinuta, cijena zatvorena dva dana ispod linije trenda.U slučaju da i treći dan zatvorimo ispod, V top realizacija bi bila izvjesna.
Target 1775-1807

Mislim da idemo ponovo do 2250,a za ostalo cemo vidit, u amera ce S&P napast 980,a stace se poslje desit bum vidil,ali sljedeci tjedan je definitivno rast.

Danas Brankica vidi samo V top formacije, a meni u glavi samo samponi. Evo jedan na LKPC, mozda malo premalo desno rame ali volumeni se poklapaju. Mali na glavi, a povecan prilikom probijanja linije vrata.

Ova tehnološka i u nogometu funkcionira, lopta se dvaput odbila od jakog višegodišnjeg orpora. [angry]


Ova tehnološka i u nogometu funkcionira, lopta se dvaput odbila od jakog višegodišnjeg orpora. [angry]

jos i sudija nije dao korekciju penalom,nego dobismo zuti karton… [angry]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


Danas Brankica vidi samo V top formacije, a meni u glavi samo samponi. Evo jedan na LKPC, mozda malo premalo desno rame ali volumeni se poklapaju. Mali na glavi, a povecan prilikom probijanja linije vrata.

Ovo je jako nategnut h&s. Prvo je vrlo nesimetričan a drugo volumeni baš i nisu dobri.
Rast od glave mora biti na većem volumenu nego rast od lijevog ramena a ovdje imate obrnuto.
Ali uostalom ovaj obrazac,ako je i postojao, je ionak već gotov.Zbog svojih nedostataka odradio je to kaj je odradio i to bi bilo to za sada.

HT. Simetrični trokut je inače neutralan uzorak i teško je procijeniti kakav će biti brejkaut.Činjenica je da je u 75% slučajeva brejk prema dolje.Ono što čini ovaj trokut beriš je činjenica da se sastoji od tri vejva gore,dva dolje.Da je obrnuto bio bi buliš.
Volumen u padu kao potvrda.Ukoliko dođe do realizacije target je 165. A ukoliko dođe do pokreta gore onda je target 270.Uglavnom čekati brejkaut prije bilo kakve odluke.Ako pređe 225 kupiti, ako padne ispod 205 prodati

Ja ću ako pređe 225 prodati,ako padne ispod 205 kupiti.

Upit i komentari, poglavito za legicu Plutonicu ??

Moje viđenje INGR-e. Da se bolje uoči prikazano iz dva dijela.
Po meni je počela petica. Fibo zeleni od 15.01.2009, bijeli od 1-ce do 3-ke i žuti određuje visinu 5-ce.
LP iz sunčanog Sl. Broda svim forumašima !!

I very much love INGRA !!

INGR. Zatvorila ispod linije trenda i SMA 21.CMF u slobodnom padu-distribucija.MACD dao sell signal.
Ukoliko se izbjegne trenutan pad, biti će to zbog mogućeg formiranja desnog ramena H&S u nastajanju.
Ako bi se taj H&S pokazao točnim, INGR bi rasla do 60-62 i onda padom ispod neklajna, bi njen target bio 35. Ista mogućnost H&S se pojavila na puno drugih dionica i na samom Crobexu


HT. Simetrični trokut je inače neutralan uzorak i teško je procijeniti kakav će biti brejkaut.Činjenica je da je u 75% slučajeva brejk prema dolje.Ono što čini ovaj trokut beriš je činjenica da se sastoji od tri vejva gore,dva dolje.Da je obrnuto bio bi buliš.
Volumen u padu kao potvrda.Ukoliko dođe do realizacije target je 165. A ukoliko dođe do pokreta gore onda je target 270.Uglavnom čekati brejkaut prije bilo kakve odluke.Ako pređe 225 kupiti, ako padne ispod 205 prodati

p ovdje bi se ivlad posramio…poceli targeti opet…. [cool] brankice nemoj se barem ht-a lovit….izgubit ces kredibilitet….ako padne ispod 205 prodati…. [lol] [lol] [lol] [lol] kladim se da si na hdel bila prva na bidu nakon onog svog grafa…spasavaj se ko moze…. [lol] [lol] [lol] ovo mi je dobar grafcenko…netko ga je postao neki dan….sve se odvija prema planu…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


@plutonica

varijanta 1 sa ending dijagonalom ti otpada. trojka NE MOŽE biti duža od jedinice u ED. poanta sa ED je da energija impulsa opada, tako da je val 1 najjačči, 3 slabiji, a 5 najslabiji. ujedno bi trebala imat strukturu 3-3-3-3-3.

ovaj H&S (slika 3) mi je sumnjiv, moram malo detaljnije pgledat da li je vjerojatno da će se realizirati…

kad će tisak na 75kn? rekao si da će ove godine u 6.mjesecu (dakle sada) biti 75 kuna. jedan moj prijatelj je prodao tisak po 200 kuna jer je slušao tebe i htio gakupiti po 75 kuna. Kad će ?

I'LL BE BACK


Ja ću ako pređe 225 prodati,ako padne ispod 205 kupiti.

Jedina ispravna i logična odluka [wink]

New Report

Close