Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ameri nemaju prepreka do 860…barem prema večini analiza koje pratim…a predviđa se da bi i to trebali probiti…
Nadam se ne danas…nego početkom narednog tjedna…
Ako izignoriraju nove nezaposlene ne vidim što im može stati na put…
Vidjet ćemo…


@f
dlkv i crobex su poravnani na vrhu zone 3:
360 (dlkv) i 1560 (crobex)
jedino zatvaranje iznad tih vrijednosti značilo bi da sve otpada.

za sad ostaje aktualan žuti na grafu
vidjet ćemo:)

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...

Crobex na otporu, kako je i očekivano.


Crobex na otporu, kako je i očekivano.

Nisi li ti crtao nekakve šampone? Ti i kirurg [shocked]

Obrnute šampone ***obrisano***

Target obrnutog šampona je visokih 1750 bodova, a pošto se takav šampon formirao i u prosinac-siječanj, ali odradio je samo pola targeta.

ne ne, naj se praviti bedest


@f
dlkv i crobex su poravnani na vrhu zone 3:
360 (dlkv) i 1560 (crobex)
jedino zatvaranje iznad tih vrijednosti značilo bi da sve otpada.

za sad ostaje aktualan žuti na grafu
vidjet ćemo:)

hop cup i probili smo i to..u dionicama slave u kešu rone suze, kirurzima drhti ruka…uglavnom đaba svi alati kad nema majsotra da ih zna upotrijebit…
Croman=King, sve predvidio prije drugih, najbolji na svijetu.

Sotomaic, kaj ćemo sada, evo i to smo probili a svi u kešu hihihihihi

Nismo probili, daj ne dipr. Đaba tebi mozga kad ne znaš postati niti jedan graf.

Stojimo na fibbo otporu 1562.

Prema podacima o onome sto su ameri napravili do sada i s obzirom na Obamin stimulativni paket DJIA bi trebao doci na razine od oko 9000 bodova do pocetka 5mj. Ova kriza najslicnija je onoj iz 1929 tako da ne vjerujem u trajniji oporavak sve dok su cijene roba i usluga relativno visoke. Mislim da je za ovu krizu kriv Bush i njegova administracija koji su sustavno od 2000. godine radili sve da se ovo dogodi. Mislim da bi oporavak svjetskog gospodarstva trebao poceti 2012 godine. Hrvatska jednostavno nema drugog izlaza osim bankrota jer vratiti 40 mlrd EUR jednostavno nije moguce sa raspolozivim budalama na lageru. Najsigurnija valuta je definitivno svicarski franak kojeg planiram kupovati na razinama EUR/CHF 1,55-1,60 kroz 15-ak dana. Pozdrav!

Koliko ja vidim da ti vidiš, a ti vidiš samo ravnu kosu crtu prema 5000 bodova, i tvoje poznavanje TA je njesra,a da pogledaš malo bolje….

…..vidio bi da smo trenutno na 1555, i da smo se odbili od 1562 boda fibbo, 1X….nema ti tu alkemije


Koliko ja vidim da ti vidiš, a ti vidiš samo ravnu kosu crtu prema 5000 bodova, i tvoje poznavanje TA je njesra,a da pogledaš malo bolje….

…..vidio bi da smo trenutno na 1555, i da smo se odbili od 1562 boda fibbo, 1X….nema ti tu alkemije

1549 bodova….

…oprez…i čuvajte svoje zdravlje…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...


Nismo probili, daj ne dipr. Đaba tebi mozga kad ne znaš postati niti jedan graf.

Stojimo na fibbo otporu 1562.

Kolega braun malo više opreza kod trgovanja ne bi vam škodilo. Naučite da burza ne ide samo dolje niti samo gore, naučite zarađivati.

srdačan pozdrav



Koliko ja vidim da ti vidiš, a ti vidiš samo ravnu kosu crtu prema 5000 bodova, i tvoje poznavanje TA je njesra,a da pogledaš malo bolje….

…..vidio bi da smo trenutno na 1555, i da smo se odbili od 1562 boda fibbo, 1X….nema ti tu alkemije

1549 bodova….
[/quote]

….1530…za one koji trguju prema fibbo otporima….

Baron i fibbo sami protiv svih… [lol]
67 poruka u 8 sati koliko je clan poslovnoga, stvarno mu se mora priznati da ne odustaje….
67/8 = cca 8 poruka/h
Ja mu dajem stotku.

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.



@f
dlkv i crobex su poravnani na vrhu zone 3:
360 (dlkv) i 1560 (crobex)
jedino zatvaranje iznad tih vrijednosti značilo bi da sve otpada.

za sad ostaje aktualan žuti na grafu
vidjet ćemo:)

hop cup i probili smo i to..u dionicama slave u kešu rone suze, kirurzima drhti ruka…uglavnom đaba svi alati kad nema majsotra da ih zna upotrijebit…
Croman=King, sve predvidio prije drugih, najbolji na svijetu.

Sotomaic, kaj ćemo sada, evo i to smo probili a svi u kešu hihihihihi
[/quote]

mora zatvoriti iznad, a nije
za sp vrijedi vrh zone 840, s tim da imaju jak otpor na 832
tako da je i dalje sve otvoreno

ps
ne drukam na dolje, jer sam većinom u dionicama
ovako gledam na stvar: ako je bio impuls – slijedi korekcija, prije nastavka. I prema gannu slijedi korekcija. ništa više.

bilo bi mi drago pročitati i drugačije viđenje ako je argumentirano.

New Report

Close