Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja neznam kakav smo mi to Hrvatski narod, bojimo se usranih slovenaca, sada čim neko kaže mogla bi ATPL pasti na (Vlad je greškom ljudi rekao 6xx i neka Kn) pa ovi blesani odmah ko ludi prodaju s 769 od na 748 kn. Ljudi dajte se skulirajte malo ne bojte se kupujte ne prodavajte na prvi krik divljine. Vjerujte mi brodari svjetski odoše debelo gore, a mi ćemo za njima. "Dostojanstveni i ponosni budimo" Veli moj prijatelj Thompson….koji još pjeva "Ne varaj me……"
Koji je vrag ovom Crobexu opet ode DOLE !!

I very much love INGRA !!

@ VIKTORIJA

elem,
pitam ja vjekoslava zašto drugi mogu postati targete bez grafova, a ja ne…
odgovor:

Vama nisam zabranil nego sam vas zamolio da ih potkrijepite nečim jer očito da ekipa s foruma vjeruje u te vaše targete što im daje određenu težinu. I zamolio bih vas da ne jadikujete kak je vama nešt zabranjeno jer ispadam kao neki SS-ovac.

ja mu opet kažem da jedino želim imati tretman jednak ostalim targetašima.
od njega ne dobih odgovor.

dakle, moji postovi nisu moderirani, ali bi bili naknadno cenzurirani u slučaju postanja targeta.

p.s. ZA VJEKU

ja nisam ni broker, ni inv. savjetnik.
a mislim da neki "targetaši" to jesu.

Ako će se glasati ja glasam za slobodu pisanja…
Dakle ne vidim razloga zašto Vlad ili bilo tko drugi ne bi mogao postati nekakve targete.
Na nama je da ih uzmemo u obzir ili izuzmemo.

Ovako samo pilamo čoeka na PM a on ne stigne odgovarati jer je zatrpan…

Kud ja uđem tu više ni trava ne raste...


@ VIKTORIJA

elem,
pitam ja vjekoslava zašto drugi mogu postati targete bez grafova, a ja ne…
odgovor:

Vama nisam zabranil nego sam vas zamolio da ih potkrijepite nečim jer očito da ekipa s foruma vjeruje u te vaše targete što im daje određenu težinu. I zamolio bih vas da ne jadikujete kak je vama nešt zabranjeno jer ispadam kao neki SS-ovac.

ja mu opet kažem da jedino želim imati tretman jednak ostalim targetašima.
od njega ne dobih odgovor.

dakle, moji postovi nisu moderirani, ali bi bili naknadno cenzurirani u slučaju postanja targeta.

p.s. ZA VJEKU

ja nisam ni broker, ni inv. savjetnik.
a mislim da neki "targetaši" to jesu.

Ako će se glasati ja glasam za slobodu pisanja…
Dakle ne vidim razloga zašto Vlad ili bilo tko drugi ne bi mogao postati nekakve targete.
Na nama je da ih uzmemo u obzir ili izuzmemo.

Ovako samo pilamo čoeka na PM a on ne stigne odgovarati jer je zatrpan…

[/quote]

BRAVO Futra, ja i Thompson smo za….Hej da mi je s tobom …. kao prije…Živio Hrvatski narod..Lud ovaj NORMABEL !!

I very much love INGRA !!

Target u ovom naletu za ATPL je čini mi se oko 900kn.
Vlad?

MOLIO BIH SVJEDOKE VRIJEĐANJA BARONA OD STRANE KORISNIKA KNELETA; I PRIZIVANJE SODOMIJE I INCESTA OD STRANE FORUMAŠA ALEXANDERA (KNELE), NEKA MI SE JAVE RADI PODIZANJA TUŽBE. HVALA......http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=1522&pg=48&#post714108

[thumbsup]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

na atpl pokazatelji vrlo visoko…………

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

jdpl…………….

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Može target i za TNPL u ovom naletu?

Ako mi nešto nije promaklo, onda su samo ATPL i DLKV uspjeli promijeniti 20-dnevni trend. Ostale dionice, pa tako i Crobex to nisu napravile. S obzirom na preveliki bjeg ATPL i DLKV ispted Crobexa u cjelini, logično je njihovo stagniranje. Naime, rizik daljnjeg ulaska u ATPL i DLKV je enorman, dok trend ne bude potvrđen od strane ostatka društva iz sastava Crobexa. Eventualni neuspjeh Crobexa u promjeni trenda mogao bi biti poguban, upravo za ove dvije dionice.

Nema to nikave veze s Vladovim pisanjem.

Za promenju 20-dnevnog trenda cjelokupnog tržišta prosuđujem važnim kretanje, prije svega, dionice HT-a, a potom i ADRS-a.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

Čini mi se da je taj nivo od 9xx za ATPL u ovom koraku možda prevelik. To bi bilo preko 70% odbijanca u odnosu na 05.11. – 02.12. Realnije je očekivati nešto niže nivoe.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!


na atpl pokazatelji vrlo visoko…………

Možeš li u još zapakirati još u šta tu sliku?
ISO format možda?

Čemu Rar format na forumu za sliku od 26KB [shocked] [shocked] [shocked] [shocked]

MOLIO BIH SVJEDOKE VRIJEĐANJA BARONA OD STRANE KORISNIKA KNELETA; I PRIZIVANJE SODOMIJE I INCESTA OD STRANE FORUMAŠA ALEXANDERA (KNELE), NEKA MI SE JAVE RADI PODIZANJA TUŽBE. HVALA......http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=1522&pg=48&#post714108

@falco
sorry,neznam odakle podaci,ali ne odgovaraju pravom stanju niti na dnevnoj niti intraday razini.

New Report

Close