SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dionice BETA je prodala još prije dvije godine ICF-u za novce koje je ICF dobio prodajom dionica LRH. Komplicirana priča. Ali kao što sam rekao Ostoja, Dolički i Marić još uvijek drže dobar dio dionica BETA, a ova skupština je sazvana na njihov zahtjev.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

Vidim obavijest za alfu, ali ne i za betu. Gdje je obavijest za skupstinu za betu?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Vidim obavijest za alfu, ali ne i za betu. Gdje je obavijest za skupstinu za betu?

Ja sam našao na sudskom registru – obavijesti subjekata upisa

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

Radite znanost iz ničega… Omjer između SNHA i BETA je omjer vlasništva između klanova nakon podjele SNHO-a, ostalo su podijelili, sada podijele još ovo i mogu svatko svojim putem… Nema tu nikakvih iznenađenja i neplaniranih poteza, a više nema niti fightova…


@darac11

To je teoretska mogućnost za dokap koju ima 90% društava u statutu, osobno mislim da je to slamka spasa ukoliko će faliti koji postotak za istiskivanje na kraju. Vjerojatno kada su se maknuli koliko toliko pristojni ide nakaradno spajanje kao na LULG.
Apsolutno ne postoji razlog zašzo bi ovo društvo radilo dokap

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Intervju Bajakića. Ima malo i o alfi i beti
https://novac.jutarnji.hr/makro-mikro/sve-moje-investicije-trebaju-dati-godisnji-prinos-u-gotovini/9487472/

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

Skupština za SNHA je 11.11.
Ja idem. Bilo bi dobro da ima nas malih više.


Skupština za SNHA je 11.11.
Ja idem. Bilo bi dobro da ima nas malih više.

Vidimo se 🙂

Došao bih i ja ali sumnjam da ima smisla.
Darac je nofce spremio u kovčeg i progutao ključ


Skupština za SNHA je 11.11.
Ja idem. Bilo bi dobro da ima nas malih više.

Nažalost sam na terenu, ali bi bio zahvalan za sve informacije. Za BETA sam poslao prijavu da ih odem vidjeti na novu adresu pa da vidimo jesu li im još uvijek isti planovi.
Na SNHA sumnjam da će što promijeniti priču, a BETA je sada potpuno prebačena u ruke KJB i dijelom Bajakića tako da možda imaju i neke druge planove

Tko izgubi dobitak dobije gubitak


Skupština za SNHA je 11.11.
Ja idem. Bilo bi dobro da ima nas malih više.

A kaj ćeš tam?

Idem sa ženom na izlet u Zg pa mi je usput
Nemam tamo što izgubiti osim sat vremena ili malo više.
Imam dosta u alfabetima. Ali sve zaključano. Još se nadam da ću minimalno izvući uloženo


Idem sa ženom na izlet u Zg pa mi je usput
Nemam tamo što izgubiti osim sat vremena ili malo više.
Imam dosta u alfabetima. Ali sve zaključano. Još se nadam da ću minimalno izvući uloženo

Ajd’ napiši što je bilo.

[color=black]Kad bi sve pameti svijeta na pijacu iznijeli svatko bi kupio opet svoju.[/color]

SNHA skupština.

Prošlo u miru i veselju.
Osim glasanja po točkama, bilo je i malo pitanja izvan okvira na koja je korektno odgovoreno.
Dokapitalizacija trenutno nije u planu, ali žele imati tu mogućnost.
Dividenda može biti, ali bi ju netko trebao i tražiti.
Uvrštenje također treba tražiti.
Redovna skupština bude uskoro, a trebalo bi se pojaviti što više dioničara da isposlujemo otkup dionica od strane društva kao jedan od načina izlaska iz pozicije.

Dakle, iduća skupština :
Otkup dionica od dioničara od strane društva
Dividenda
Ponovno uvrštenje

Treba nam 5% dioničara za prijedlog.

Nas malih bilo samo 5-6.
Svi skupa s njima stali u sobu od 30m2
Kao što štefek kaže sve prošlo u miru i veselju.
Kao da ni sami ne znaju šta bi. Sve opcije ostavljaju otvorene.
Dokapitalizacija je moguća za neke nove “projekte”.
Ništa konkretno sve i dalje u magli kao i dosad…

Netočno, protuprijedlog može bilo tko dati na samoj skupštini o kojem se odmah i glasa, tako da ne treba 5%. 5% je zakonski minimum za sazivanje skupštine.
Dakle drugi put daj protuprijedlog na skupštini, možda i prođe! Možda i ja svratim…
LP

New Report

Close