SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Nas malih bilo samo 5-6.
Svi skupa s njima stali u sobu od 30m2
Kao što štefek kaže sve prošlo u miru i veselju.
Kao da ni sami ne znaju šta bi. Sve opcije ostavljaju otvorene.
Dokapitalizacija je moguća za neke nove "projekte".
Ništa konkretno sve i dalje u magli kao i dosad…

Predobro 🙂

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche


Netočno, protuprijedlog može bilo tko dati na samoj skupštini o kojem se odmah i glasa, tako da ne treba 5%. 5% je zakonski minimum za sazivanje skupštine.
Dakle drugi put daj protuprijedlog na skupštini, možda i prođe! Možda i ja svratim…
LP

How yes no… da oni zele na burzu dividendu ili bilo sto o čemu odlučuje glavna skupština, onda bi to proveli. Kupuju vrijeme i ne zele ispasti *izde. Moje skromno misljenje.

Ne bi me iznenadilo da daju neku proforma ponudu i zavrte još jedan krug otkupa.

Nisi me razumio što sam htio reći, govorio sam o proceduri a ne o ovome što ti pišeš, čega se i ja bojim…ali znamo s kime imamo posla..

Kada se okvirno očekuje sljedeća skupština?

Rečeno je da se sljedeća skupština očekuje u redovnom terminu iduće godine. A tada će vjerojatno za sve biti prekasno! Uložiti će Ostoja novce u još jedan dugoročni projekt na X godina!! A dotle će još sto malih dioničara umrijeti! I tako u krug. Kolo se okreće!

Je li bio tko na skupštini bete?


Rečeno je da se sljedeća skupština očekuje u redovnom terminu iduće godine. A tada će vjerojatno za sve biti prekasno! Uložiti će Ostoja novce u još jedan dugoročni projekt na X godina!! A dotle će još sto malih dioničara umrijeti! I tako u krug. Kolo se okreće!

Iako me ulaganje “s Ostojom” nikada nije zanimalo, moram primijetiti da ni Ostoja neće “ostati ta sjeme”… odnosno zivjeti vječno.

Mlađi sam od ostoje pa ako bude po redu…

Sn pectinatus povećava udio u gami i trezoru.
Troši se lova od lrh.
Ide li to prema fuziji ta dva društva?

Vidim u gami se očekuje otkup i eventualno spajanje, a u alfi računamo tko će prije riknut, jer je to očito najjednostavniji način izlaska.

Vidim na promjenama dioničara živost, na Alfi neko ‘fino ugađanje’, po par komada iz jednog tabora u drugi. Na Gami, Pectinatus prebacio 91 kom na RBA skrb

Sve se to oni medusobno prebacuju i raskusuravaju

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Polako raste cijena na HITA OTC. SNHA ima ponudu za kupnju na 13500, a BETA je imala dva dana dionice po 45 na prodaji koje su danas nestale, jesu li se prodale tko zna…

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

Za SNHA možete dobiti 13.658,58 kn.
Tko hoće može zvati ove iz Miramarske.
Za sad otkupljuju samo Alfu.
Ja prodao, lova sjela na račun, meni dosta. Nadao sam se još malo većoj cijeni, ali što je, tu je.
Na Gami i Pectinatusu se nadam sličnom scenariju.

Ako se dobro sjećam broja dionica LRH koje je imala SNHA u svom vlasništvu, onda bi vrijednost SNHA po dionici trebala biti nešto viša od 25.000 kn po dionici???
Ima li netko financijski izvještaj za SNHA da postavi na forum?

New Report

Close