SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

* Važeći podaci za uredovni dan 16.06.2014 .

SN HOLDING D.D./REDOVNA DIONICA SNHO-R-A
Vlasnik/nositelj računa (OIB) / Suovlaštenik/imatelj VP (OIB) Stanje [%] Vrsta računa
1.
VICIS D.O.O. (56598466515)
585.318 21,92 Osnovni račun
2.
JUHN BOJAĐIJEV KSENIJA (17740277051)
522.115 19,55 Osnovni račun
3.
OSTOJA DARKO (48866275784)
362.349 13,57 Osnovni račun
4.
PECTORA D.O.O. (50478826524)
314.012 11,76 Osnovni račun
5.
ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. (23057039320)
107.471 4,03 Skrb. račun
6.
MARIĆ JOŠKO (37352413158)
104.075 3,90 Osnovni račun
7.
RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. (53056966535)
26.870 1,01 Skrb. račun
8.
HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. (14036333877)/SZIF D.D. (06371858079)
15.183 0,57 Skrb. račun
9.
PBZ D.D. (02535697732)
9.865 0,37 Skrb. račun
10.
INTERKAPITAL VRIJEDNOSNI PAPIRI D.O.O. (68481874507) NEW ENTRY
6.710 0,25 Skrb. račun
Ukupno: 2.053.968 76,93

Ima li netko ideju tko se krije iza dotičnog ?
Ja imam…..ali zadrzat ću je za sebe. [emo_smijesak]

Ostali glumci pobjegli na 250.

Prozirno, zar ne?

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Kada će Skupština?

Rado bih pogledao financijske izvještaje. Ovako mi preostaje samo preko pretplate na “Boniteti.hr”.

Sve lijepo piše tamo ali ipak mi je draža službeno izvješće potpisano od g. Ostoje kojem se smiješi 15 ml a dio i meni kao dioničaru.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Par interesantnih činjenica za raspravu a koje bi mogli rasvjetliti rast zadnjih par dana. Prema mome mišljenju SNHO je definitivno prava turistička firma… trenutno je na oko 0,40 booka, dok su ostali turisti na oko 1. Udio od 61,85% trenutno vrijedi oko 427,5 mil. kuna dok je cijela tržišna kapitalizacija SNHO oko 497 mil kuna. Pri tome je LRH na nekih 0,86 booka! Ostatak imovine koja je većinom u Istri je na snholding.hr. Najbolji dio u priči je da znamo kako je book varljiv i da ništa ne znači (pogledajte ARNT koja isto ulaže strašne novce u obnovu hotela i dodatne sadržaje). Siguran sam da se prodaje udio u LRH da bi se dobili puno veći novci od knjigovodstvene vrijdnosti jer je riječ o top hotelima u Opatiji. Novac po dionici na SNHO je oko 104 kn, dok je dug praktički zanemariv.

Za gornje izračune sam koristio podatke s mojedionice.hr koji ne moraju biti točni. Ovdje se ne radi o preporukama za kupnju/prodaju. Vaši komentari su dobrodošli.

Zasto na Boniteti.hr?

SN holding
FINA RGFI

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

Dok konačno izadje vijesti kojoj se moze pripisati ovaj rast, ja ću biti i dalje uvjeren da će riječ o najobičnijem prebacivanju (unaprijed skupljene količinice na puno nizim razinama) sa dva skrbnička (u ovom slučaju) u funkciji dizanja cijene, što je česta praksa nekih naših investitora u zadnje vrijeme…..

Ukoliko se neki nadaju dividendi, mozda je bude – a mozda ne.
Isti slučaj nedavno na KTJV – pa je na kraju ispao – šipak.

Jednom će valjda doći, ali kad – to je veliko pitanje.

Mislim da se jednostavno radi o tome da je znatno jeftinije stjecati LRH kroz SNHO nego LRH samu za sebe. A MCAP LRH je samo 100 mil. EUR. Ima definitivno neke sličnosti s KORF-VLHO-RIVP.

na cca ovim razinama SNHO je bio prije oko 4 godine kad su prebacivane velike količine dionica na ovim razinama, a nakon toga je cijena otklizala na 100 kn. potom je uslijedio dug i spor oporavak. možda se sada povijest ponavlja?

moje pisanje nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica, nego osobni stav i razmišljanje

Znači, poanta je da se LRH stječe kroz SNHO a ovo dolje je gratis (s snholding.hr):

Concetta je smještena na samom ulazu u Rovinj, oko 500 m udaljena od mora i 900 m udaljena od starog dijela grada.

Na površini od 57.250 m² predviđena je izgradnja stambenog naselja koje će se sastojati od višestambenih kuća i obiteljskih vila s bazenima, te poslovnih objekata koji će biti u funkciji samog naselja. Planirani su i dodatni sadržaji – bazeni, dječja igrališta, fitnes centar, prodavaonice, frizerski i kozmetički salon, kafić i restoran – koji će upotpuniti ponudu naselja Concetta.

Business Center International (BCI) nalazi se u prestižnom poslovnom dijelu grada, na križanju Miramarske i Ulice grada Vukovara, samo nekoliko minuta udaljen od samog središta grada.

Opis:
13.025 m² poslovnog prostora

Guštini 60000 m2

Garage International (GI) nalazi se u Zagrebu, u neposrednoj blizini Business Centre Internationala (BCI), modernog poslovnog centra. Ulaz u garažu je sa južne strane BCI-a iz Čazmanske ulice. Ima 447 raspoloživih parkirnih mjesta, na 7 nadzemnih i jednoj podzemnoj etaži. Predviđeno je i 16 mjesta za invalide, na svakoj etaži po dva, koji se nalaze uz izlazna vrata garaže.

Garaža je dizalima i hodnikom povezana s BCI-em i hotelom International (4*), te ima izlaze na Vukovarsku, Miramarsku i Čazmansku ulicu.

Opremljena je suvremenim ventilacijskim sustavom u podzemnom djelu garaže, sigurnosnim sistemom protupožarne zaštite te video nadzorom. GI ima dva dizala i stepenice za korisnike garaže, a plaćaanje usluge parkiranja moguće je osim uobičajenim načinima (na recepciji te samoposlužnoj blagajni) i putem SMS poruka (Vip, T-mobile i Tele2). U sklopu garaže nalazi se i autopraonica. Osim što funkcionira kao javna garaža uz plaćanje po satu parkiranja, garažna mjesta moguće je i zakupiti na godinu dana.

Nikolson, to je točno… ali je točno i da je LRH bila oko 6000 kn po dionici prije krize. U međuvremenu su Hrvati shvatili da turizam može biti profitabilan (tko bi rekao)![emo_smijesak]

Najlikvidnija dionica dana (nakon niz godina) i svejedno slabo se komentira.
Znači, dok neki kupuju, većina starosjedilaca koristi priliku za izlazak, kad se već tako lijepo nudi. [emo_smijesak]

Dali su H stvarno skriveni i koliko , ili su lažnjaci ?

New Report

Close