SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na HITA-inoj gledalici su se počeli pojavljivati neki prometi na SNHA, ne znam vidi li se to igdje drugdje ali bilo bi korisno za vidjeti gdje smo otprilike.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak


Na HITA-inoj gledalici su se počeli pojavljivati neki prometi na SNHA, ne znam vidi li se to igdje drugdje ali bilo bi korisno za vidjeti gdje smo otprilike.

Kako ste to uspjeli pronaći?

Kakvi prometi molim vas, spread na alfabetima je kao između dinama i hajduka 😀

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

mislim da je do danas ujutro bilo na prodaji nešto dionica GAMA po 12.000kn i nešto dionica PCTS po mislim 10.000kn , i s današnjim ažuriranjem tih naloga nema, pa me zanima dali su izvršeni (i po kojoj cijeni), ili su nalozi otkazani?

Taj dio ni ja ne razumijem a još bolje je da kada tamo nazoveš interesa više nema.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche



Na HITA-inoj gledalici su se počeli pojavljivati neki prometi na SNHA, ne znam vidi li se to igdje drugdje ali bilo bi korisno za vidjeti gdje smo otprilike.

Kako ste to uspjeli pronaći?
[/quote]
Na kraju dana se pojavilo na vrhu liste prometa od tog dana.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

Ja sam jučer prodao 2 dionice GAMA-R-A na hita otc-u za 13000kn po dionici. (ali im je provizija velika).

hvala na informaciji. kolika je provizija?

Tako ću i ja ostaviti 4 dionice, svakom članu obitelji po jedna, kao podsjetnik gdje im je ćale namlatio lovu i da se o tome naraštajima priča uz logorske vatre

@milac
Na stranici im piše 1.5% (min 150 kn)

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

Hydra Consulting mi je poslao novu ponudu od 12k kuna. Valjda planiraju slati dok ne prihvatim. Ok, ako podignu cijenu.

Potpuno ste u pravu!   “Gospodin” Ostoja je prodajom LRH  uprihodio 25.096,44  HRK  po dionici, a gdje je sva ostala imovna!!

A jučer sam dobio njihovu “velikodušnu” ponudu za otkup po cijeni od  12.500,00 KN (manje od 50 % samo LRH)! Opppaaa!  Oni se zovu HYDRA CONSULTING!

Kao što davno rekoh: Ništa “gospodin” Ostoja nakon 15 godina čekanja,  neće podijeliti s nama – malim dioničarima!

POHLEPA, POHLEPA, POHLEPA!!!!!

 

Ja s druge strane mislim da je ponuda u rangu 13 do 13 i pol sasvim korektna. Ovo sto vi govorite je transakcija kroz broj dionica i dobijete lijepi broj koji vam se bas svida. Zaboravili ste i porezni dio koji vam je Dalibor objasnjavao plus dio s nemalom tuzbom koji je i on zaboravio a koji ima znacajan negativan utjecaj na sve alfabete jer oni su preuzeli tzv. covenante i za nase dionice a ne samo za svoje. Barem ja nisam nista takvo potpisao, ako vi jeste zanemarite moje pisanje.

Ostavio sam nesto game zbog lrhc-a, ostalo sve prodao. Mislim da ce nakon skupstina puno vas zvat tu firmu i pitat jel ponuda vrijedi. Ako mislite da cete dobiti to sto ste izracunali imate odgovarajuci nick, bez ljutnje. Uzmite cash i trazite nove prilike, ovo vam je wishfull thinking jer ignorirate cinjenice.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Na kućnu adresu mi je došla ponuda od HYDRA CONSULTING za BETA-R-A. Cijena je 25,00 kuna po dionici. Da li ste i vi drugi zaprimili ponudu ? Naravno da ne moram napomenuti da mi se čini niska …

hogar, 06.05.2020. u 11:04

Na kućnu adresu mi je došla ponuda od HYDRA CONSULTING za BETA-R-A. Cijena je 25,00 kuna po dionici. Da li ste i vi drugi zaprimili ponudu ? Naravno da ne moram napomenuti da mi se čini niska …

Meni je došlo samo za SNHA za sada. Na HITA OTC zadnjih par mjeseci se trguje na razinama 40-45 kuna tako da ako želite prodati radije tamo izložite.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

xdado, 06.05.2020. u 13:49

 





hogar, 06.05.2020. u 11:04



 

Na kućnu adresu mi je došla ponuda od HYDRA CONSULTING za BETA-R-A. Cijena je 25,00 kuna po dionici. Da li ste i vi drugi zaprimili ponudu ? Naravno da ne moram napomenuti da mi se čini niska …

 



 

Meni je došlo samo za SNHA za sada. Na HITA OTC zadnjih par mjeseci se trguje na razinama 40-45 kuna tako da ako želite prodati radije tamo izložite.

Stiglo i meni za BETA. Ja ne bih prodao ni da je duplo veća cijena u njihovoj ponudi.

New Report

Close