SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovdje je potpuno čisto i bistro iz par zadnjih transakcija da “netko” čisti vlastite dionice s prodaje (na drugom računu).
Mislim da ti se to moralo lagano ispitati.

Izišao danas, hvala i doviđenja…..[emo_cool]

sretno onima koji ostaju…..

Ovdje Ostoja čvrsto drži uzde. Spas je u velikom ljubitelju turističkih tvrtki u RH. Nebi me začudilo da zbog naglog rasta svojih uzdanica dio počne prebacivati na dionice turista koje nisu odradile veći rast. Malo pisanja na blogu, malo dioničarskog aktivizma i ode cijena pod oblake.


Mislim da se jednostavno radi o tome da je znatno jeftinije stjecati LRH kroz SNHO nego LRH samu za sebe. A MCAP LRH je samo 100 mil. EUR. Ima definitivno neke sličnosti s KORF-VLHO-RIVP.

slažem se!

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

čekam ga ponovno na 180-185…..ako se vrati…..::))


Izišao danas, hvala i doviđenja…..[emo_cool]

sretno onima koji ostaju…..

Neki odlaze neki novi ulaze.
Moglo bi nakon ovoliko prometa biti poprilično hlađenje ali ima puno prostora da cijena poleti. Free float nije veliki pa ako netko krene žešće skuplati …

Ja idem na to da zatvori ovaj gap oko 186, jednomjesečna krivulja je izletila iz Bollingera, morala bi ući u kanal, RSI je također u silaznoj putanji….

Utjecaj produženog vikenda . Fond manageri na svojim jahtama . Čekamo povratak .

BVPS 0,4

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

Da….da…izgleda da se trend preokrenuo, tuče se po bidu, vidjeti ćemo gdje će se zaustaviti.

Čekam ga na 180-185 ako uspijem uloviti nešto…[emo_namigusa]

Kada će Skupština društva ove godine?

FI nisu objavljeni jer nisu u obvezi, barem za sada ali saznati ćemo sve u 7.mjesecu.

Imam nekoliko pitanja iz forenzičnog istraživanja poslovnih izvještaja, pa bih rado postavio Upravi.Izvor: Boniteti.hr

Nije nagovor na kupnju ili prodaju, već osobno izražavanje forumaša koji posjeduje vrijednosne papire mnogih izdanja koja kotiraju na ZSE.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

ovo solidno tehnicki izgleda…….malo hladjenje prije ponovnog uzleta……..

New Report

Close