SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

tko je vjerovao da ce himr i hmst biti prodane po tim cijenama? Pa su prodane.

Žalosno je da ekipi koja je prodali LRH nije dosta , već hoće i ono malo što je mrvica ostalo, pokupiti od manjinskih! 🙁


Ostoja i suradnici, radeći za svoj boljitak, ujedno rade i za boljitak svih dioničara

Hvala na odgovoru, sve stoji što ste napisali, no Ostoja i suradnici između ostalog ipak rade za bonuse i troškove savjetovanja, a ja (za razliku od njih) nemam interesa doživotno ostati u ovoj dionici.

Sazvana je skupština za SNHA , održati će se 11 studenog , jedan od prijedloga je povećavanje temeljnog kapitala izdavanjem novih dionica?

Zasto bi to itko kupio? To bih nazvala totalnim nedostatkom osjecaja za realnost. Pa dionice nisu ni na burzi.


Zasto bi to itko kupio? To bih nazvala totalnim nedostatkom osjecaja za realnost. Pa dionice nisu ni na burzi.

Pa kupit će Ostoja i ekipa povećat svoj udio razrijediti male pa ponuditi otkup po “realnim” cijenama nemam alfabete

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !

https://lider.media/aktualno/squeeze-out-u-99-tvrtki-moze-se-ocekivati-istiskivanje-manjinskih-dionicara-27183

moje poruke nisu poziv na kupnju, prodaju dionica niti savjet za ulaganje - za takve stvari imate vlastitu glavu SVE VAS BUM TUŽIL !



Zasto bi to itko kupio? To bih nazvala totalnim nedostatkom osjecaja za realnost. Pa dionice nisu ni na burzi.

Pa kupit će Ostoja i ekipa povećat svoj udio razrijediti male pa ponuditi otkup po "realnim" cijenama nemam alfabete
[/quote]
Komotno mogu i sada ponudit otkup uz “realnu” cijenu.

Nekad treba prihvatiti realnost i priznati poraz
Znajući ekipu možemo očekivati niti polovinu od dobivenog
Zakon je na njihovoj strani pa im plemenitost neće moći doći do izražaja


Sazvana je skupština za SNHA , održati će se 11 studenog , jedan od prijedloga je povećavanje temeljnog kapitala izdavanjem novih dionica?

I za BETA isto prijedlog za povećanje temeljnog kapitala bez prava manjinskih.
Ja sam mislio da ću moći zaraditi nešto ali sada ako uspijem izvući 0 biti će super.

Po kojoj cijeni bi trebala ići ta dokapitalizacija SNHA i BETA?
Jasno je da će biti na štetu nas malih

Zanimljivo, nastavljaju se borbe raznim sredstvima, čini mi se da im mi nismo u fokusu, više ih zanima međusobno raščišćavanje.
SNHA je sazvala skupštinu uprava i NO, a BETA-u su sazvale firme od Ostoje i Doličkog, vjerojatno protiv volje Ksenije. Nisu ni isti datum skupštine, i BETA ima skupštinu na njenom terenu, a ne u Miramarskoj. Ali mogli bi ju preglasati ako dobiju Bajakića (ICF) kojemu je prodala 20% da bi došla ranije do casha… SNHA skupštinu nažalost ne stignem, ali BETA bi mogao svratiti iako tu imam samo nešto sitno .

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

I Imamo promjene u top 10 na SNHA I BETA.

@darac11
Kome se neda kopati po sudskom registru što je čije.
Na SNHA je Ksenija prodala svoje dionice Ostoji, Doličkom i Mariću
Na BETA su Ostoja i Dolički prodali svoje dionice Kseniji, ali još imaju dosta preko firmi.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

Gospodine xdado
To kužim , ali ne kužim dokapitalizaciju ako Ksenija nema novaca jer je dio dionica BETA prodala ICF?
Stvarno ne kužim taj dio o dokapitalizaciji? Šta im to treba sad?

New Report

Close