RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.05.2024. u 10:39
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,09
6.103
1,198
5,04
5,08
-0,39%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Meni ova dionica vise ne izgleda tako fenomenalno. Ne svidja mi se njihova preinvestiranost, kao da ce svaka sljedeca godina biti jos bolja. Ove god dividenda mozda bude i manja.

Kakve gl.uposti od zaključaka.
Preinvestirana?
Iz godine u godinu prihod i dobit rastu!

Trenutno je samo hlađenje, opet će ona povući, prva s Crobexom.
Trenutno je omjer kupnja/prodaja : 32450/18.101

Šta ti vrijedi kupnja prodaja kad se prodaje paket od 200k – 300k komada


Trenutno je omjer kupnja/prodaja : 32450/18.101

pouzdan znak da slijede nova iskrcavanja..

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

evo novih 16xxx komada po bidu…a vi samo glumite topovsko meso u prvim borbenim redovima

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

neebitno je 0,50 kn manje ili više. puno ih se prave važni lažući da kupe po najnižoj dnevnoj cijeni. ipak izgleda da ce najbolje proći onaj tko ima najviše za kupiti love. ovaj od 200 tisuća kom danas po 37,60 kn. izgleda da ce ici i niže jer prodavaču ocito nije bitno kuna dvije ili tri po komadu

Bilbija je prodaju obavio u komadu s trezorom. Ne rusi on cijenu, nego drhtavi prstici. A bid se trpa jer slijedi preokret. Ovo je dno cijene.

Ja sam već u plusu za dio od jučer 🙂
Izgleda da su neki osobni razlozi jednog velikog malog dioničara doveli do ovog stampeda. Rizik na ovoj cijeni 37 38 je više nego prihvatljiv. Ja više love za kupnju sada nemam, ali imam lijepi broj dionica. Znam da su kampovi puni, vrijeme i booking u rujnu izvanredan. Da sam znao ne bih kupovao skuplje i sada čak puno skuplje manji dio, ali vrijednost je neupitna. Teško bi mi bilo ne kupit da nemam dionicu. Svaka čast onima koji su flegmatici pa kupuju nešto drugo na ZSE dok je ovakvo trgovanje na RIVP.

Nisam baš siguran da su im kapaciteti puni jer je kroz cijelo ljeto akcija na smještaj, a pogotovo sad kroz rujan i listopad:
https://www.crnojaje.hr/Deals/Details/22761

previse su oni toga akvizirali….uzimali su sve radi market shera….dug im je 3 x ebitda 2020

zg333 što se tiče akcija kroz cijelo ljeto imali ste tek 1 ponudu za 1.950 kn za samo 2 noćenja u starijim hotelima u Rapcu i sada u Baški rujan i listopad i to bi bilo sve. Vrlo malo akcija za toliku ponudu. 1 hotel u sezoni i 1 rujan listopad. međutim niti to ne vrijedi za vikend, zaključite zašto. Pratim cijene da prođem jeftinije i ne smanjuju se niti malo.


previse su oni toga akvizirali….uzimali su sve radi market shera….dug im je 3 x ebitda 2020

I neka su, fala bogu da imaju toliko imovne, a za dug, nema frke, sve se uredno servisira i ostaje za dividendu. Kamo srece da je ni ne isplacuju nego jos bolje oplođuju 🙂


Ja sam već u plusu za dio od jučer 🙂
Izgleda da su neki osobni razlozi jednog velikog malog dioničara doveli do ovog stampeda. Rizik na ovoj cijeni 37 38 je više nego prihvatljiv. Ja više love za kupnju sada nemam, ali imam lijepi broj dionica. Znam da su kampovi puni, vrijeme i booking u rujnu izvanredan. Da sam znao ne bih kupovao skuplje i sada čak puno skuplje manji dio, ali vrijednost je neupitna. Teško bi mi bilo ne kupit da nemam dionicu. Svaka čast onima koji su flegmatici pa kupuju nešto drugo na ZSE dok je ovakvo trgovanje na RIVP.

A čuj rivp je zicer, ali ako gledam neko duze razdoblje 2-3 godine računam da će mi neke druge pozicije donjeti puno više. Naravno uz veći rizik, ali tako je to, hbga

Wifi[/url]

Tko je kupio 200 k komada? Trezor nije https://www.zse.hr/default.aspx?id=86774

New Report

Close