RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 17.05.2024. u 22:54
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,12
67.625
13,207
5,12
5,14
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

U mom portfelju je RIVP narastao 25% u 7 mjeseci ove godine, jadna li nam majka ako nastavi ovako stagnirati.

Barikb
Cijena stagnira jer je dosegnula više manje fer valuaciju na temelju operativnih pokazatelja iz 2016 te Q1 2017. Brojevi su poznati. A cijena je rezultat trenutnog mišljenja tržišnih sudionika.
Naprosto je potreban dobar papir za Q2 da se stvar razmrda, kao i na drugim dionicama.
Imam RIVP za jedan dobar auto srednje klase i htio bih da još naraste, ali treba biti realan i strpljiv.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Sve u redu. Imam jako dobar auto, ali visoke klase
ovdje, međutim po 45 kn ne bih prodavao nikome.
Konzervativna stara procjena je 48,20 kn bez silnog i velikog
razvoja koji se odvija nakon toga. Dobro se zarađuje.
Cijena dionice trpi Agrokor, trpi ZSE i još neke stvari kako sam i napisao.

Mišljenja sam da će Valamar raditi dobre akvizicije…

Dobro je dok stagnira.

Poštovani,
ipak smo malo “usporili”… Ide prema 43,00.
Samo, ne vjerujem da će to potrajati. Mislim da će predstojeće izvješće biti okidač za uzlet…
Srdačan pozdrav !

http://otok-krk.org/krk/hrvatska/znacajna-poboljsanja-u-bascanskom-kampu-zablace

Dioničar br. 7 + 7.847 kom


Poštovani,
ipak smo malo "usporili"… Ide prema 43,00.
Samo, ne vjerujem da će to potrajati. Mislim da će predstojeće izvješće biti okidač za uzlet…
Srdačan pozdrav !

Ne bih rekao.

Očekujem da će nakon izvještaja zaroniti prema 40 kuna.

Zašto?

Mislim da će izvještaj biti jednak ili lošiji od prošle godine. Razlog su jednokratne stavke, operacija Rabac i izostanak Mercedesa u prvom kvartalu. Doduše, biti će konsolidiran Imperial, ali većina to ionako neće moći shvatiti.

Brokeri su proradili pa je i puška spremna ako dođe do dipa.

Pa Mercedes u prvom kvartalu, ostaje u prvim kvartalu. Ovo je izvješće za 2. kvartal

Mercedes nije bio u prvom kvartalu, nego od kraja drugog mjeseca do kraja četvrtog.

Ipak gledamo 1H izvještaj, ali može i Q2.

Bez utjecaja Imperiala, sumnjam da će Q2 biti jači od prošle godine. Albona, Bellevue i Girandella nisu tako malo zarađivali, a bili su zatvoreni ove godine. Novi objekti su kasno startali i mislim da nisu nadoknadili. Aj ajde, vidjet ćemo za do 2 tjedna.

Do polovice četvrtog (14.4.) je bio prošle godine Mercedes.
A štto se tiče zatvorenosti Albone, Girandella i Bellevue, cijeli Rabac je prošle godine bio oko 13% prihoda Valamara, a sumnjam da se Girandella sa dvije zvjezdice otvarala prije 1.6., Za druga dva nisam siguran, ali sumnjam da može biti toliki utjecaj da se ne bi pokrilo sa puno višim cijenama ostvarenim ove godine u njima. Bellevue se otvorio ove godine sredinom petoga, prije službenog otvorenja, sumnjam da je prošle godine puno ranije.
Turističke statistike ove godine su mnogo napredovale, tako da očekujem jako zeleni Q2.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

2.kvartal nece biti znacajnije razlicit od 2016… Ali 3 kvartal.ce biti fenomenalan

New Report

Close