RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.05.2024. u 18:23
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,09
6.103
1,198
5,04
5,08
-0,39%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

RIVP-R-A – Resistance @ 44,25

48,59 ATH

Prije objave najboljeg kvartala u poviesti branše i kompanije Valmara.

plavi01 kad Vam je slijedeći otpor, informativno. ovaj Vam je probijen.

Inače ne bih dao za tehničku analizu niti 5 lipa.

Nema jačeg otpora prije P/E=20.
Ako su kamate na štednju 0.5% ili manje zašto bi bio problem uložiti ovdje i dobivati min. 10 puta više?
Od toga 4 x kao divku, a ostalo kroz porast vrijednosti, lako utrživo.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Htio sam zapravo napisati 2 kn umjesto samo 1 kn u 9:28

Lijepa prilika za prodaju i izlaz ovdje. Porasla je 3-4 kn.
Tko nema vremena čekati 3 kv. lovu u džep i bris iza ugla.

Moj horizont je nešto duži ipak.

Evo, ja sam jedan od onih koji je danas izasao. Odlicna dionica na kriminalno losoj burzi, a to je ujedno i glavni uzrok izlaska.

Zelim vam svima puno srece dalje!


Evo, ja sam jedan od onih koji je danas izasao. Odlicna dionica na kriminalno losoj burzi, a to je ujedno i glavni uzrok izlaska.

Zelim vam svima puno srece dalje!


Ja pak danas ponovno ušao. Čini mi se da je krenuo novi vlakić pred izvješće. Tko je bio u pravu vrijeme će pokazati, ali na kraju krajeva, to nije ni bitno. Najbitnije je da se kapital okreće;)

Dajte mi jeftino da vam prodam skupo.

Koliko god naša burza bila loša mislim da je Valmar i dalje jako dobra prilika, nakon povijesnog Q3 mislim da ce zainteresiranost biti povecana i mislim da ce se moci lagano prodati kada poraste cijena. Kao što je netko vec naveo prije u Hrvatskoj se nis ne kalkulira unaprijed.

Koliko god naša burza bila loša mislim da je Valmar i dalje jako dobra prilika, nakon povijesnog Q3 mislim da ce zainteresiranost biti povecana i mislim da ce se moci lagano prodati kada poraste cijena. Kao što je netko vec naveo prije u Hrvatskoj se nis ne kalkulira unaprijed.

Ja sam isto odlučio dio kapitala vratiti u Rivp. Normalno manje nego kad sam.izasao ali cca 1.5kn više nego što sam.izasao.

Dionica tj firma je jednostavno dobra


Barikb, dobro je biti optimist. Ali nemojmo očekivati od 3. kvartala čuda. Financijske rupe- gubitak kojeg če stvoriti 4. kvartal zasigurno če utjecati na cjelogodišnji rezultat Valamara, pa ni neku neumjerenu cijenu koja se spominje -60 do 70 kuna,nerealno je očekivati.

Ali nikad manja rupa u zadnjem kvartalu. 10mj. je jako dobro popunjen. Još da se 11. i 12. prodaju bolje nego prošle godine, a trebali bi ako će biti u trendu onda smo svi prezadovoljni. Očekujem i veću dividendu i naravno porast dionice koji ne mora na 60 kn kako Vi pišete. Dovoljno će biti probijanje 50-tke:-)

Rekoh da je dobar znak što je gosin Škarica izašao ali nije dobar sto je opet unišao…bjjježmo van

No pain no Game

Mnoštvo dionica se i isplati šortati al mogu reć da sam svojevremeno pokušavao jedno 4-5puta zarolat rivp i uvijek sam pretplatio ulaz tako da već nekoliko godina pratim trgovanje kao i komentare na forumu i mogu samo zaključiti da “ukoliko te ne mogu pobijediti onda ću ti se pridružiti” i zajedno ćemo ostvarivati nove visine kao tvoj vjerni dioničar. 🙂

amerikanec
That’s the spirit!!
Mada je kad baciš malo pomniju analizu ovo zapravo idealna dionica za trejdanje.
Zna fino potegnuti, onda ohladi, pa čak i malo jače propadne, uvijek dajući dovoljno vremena i likvidnosti i da prodaš pri vrhu ili oko njega i nježno se vratiš na dnu ili oko njega. Stvarno vrlo zahvalno.
Ali ne za day trading, to definitivno.
Ja sam debelo ušao na 42, izašao na 47, pa sad ponovno ušao na 44. Nastavite niz… ;-);-)

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

New Report

Close