RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 27.07.2024. u 05:31
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,12
373.730
73,060
5,10
5,12
-0,39%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Pa sto, bude li nekoliko sezona losi rezultati ili se dogodi neka katastrofa kao sto vi govorite cijena ce ici dolje ali hoteli, nekretnine, kampovi ostaju i dalje tu. Dokupite i cekate oporavak koji uvijek mora doci.

A dogode li se hrvatskoj takvi scenariji pad vrijednosti valamara ce vam biti zadnja briga

...''I try to buy stock in businesses that are so wonderful that an idiot can run them. Because sooner or later, one will.''


a sta mi nismo živjeli prije 10 godina?, prije 15 godina…..kada turizam nije bio toliko razvijen

nemojte vi pričati gluposti…….

živjeli smo, ali tada je bila potpuno drugačija situacija.
da nam propadne turizam, država je u bankrotu! A znate što to znači.

A da se dogodi loša sezona, mora biti ratno stanje..


Istina, stvarno je…..ali isto tako, ima jako veliki rizik na ovim valuacijama…..dobro pogledajte Q4, pa sada si zamislite 2 loše sezone ili neda bog neki događaj, gdje to vodi cijenu dionice…..
.

Ček,ček , je si li ti ono nedavno prodao Rivp ?

27.5.2016 isplata dividende,0,60 lipa i nije baš nešto.morat ćemo nešto i prodati ako hoćemo na more

http://www.seebiz.eu/valamar-riviera-sa-sve-izdasnijom-nagradom-za-dionicare/ar-132308/

pa lijepo sam ti napisao u prijasnjim postovima, da sam kupio u ludom danu u 10 mjesecu….ako znas uopce o cem pricam….i onda nakon toga lijepo prodao….

i isto bi opet napravio da se tako nesto dogodi….jer je odlicna tvrtka i hvala na diskontu 10% u dva dana….

A isto tako, tu tvrtku nebi drzao u svom dugorocnom portfelju pri ovim valuacijama, jer rizik prinos mi nije u omjeru kojeg sam spreman platiti….

Ovo dionica je u zadnjih nekoliko godina otišla 10-12 puta gore.
Bas me zanima ako RIVP nije isplativa, koje dionice su onda isplative na našoj burzi?

malo, pomalo ide ona prema 25….

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Ovo dionica je u zadnjih nekoliko godina otišla 10-12 puta gore.
Bas me zanima ako RIVP nije isplativa, koje dionice su onda isplative na našoj burzi?

tvoj post kaže da je BILA isplativa onome tko je ima zadnjih par godina. A hoće li i dalje tako biti, e to nitko ne zna. Kad bi netko znao, taj bi bio jako jako bogat čovjek.

...povijest se ponavlja...



Ovo dionica je u zadnjih nekoliko godina otišla 10-12 puta gore.
Bas me zanima ako RIVP nije isplativa, koje dionice su onda isplative na našoj burzi?

tvoj post kaže da je BILA isplativa onome tko je ima zadnjih par godina. A hoće li i dalje tako biti, e to nitko ne zna. Kad bi netko znao, taj bi bio jako jako bogat čovjek.
[/quote]
Da BILA, pljuvali su po korfu i kad je bio 30, 60, 100 kn isto kao i danas…a sad je tu gdje je. Dokle ce RIVP neznam, ali meni je to jos uvijek jedna od boljih dionica. Unutra sam vec dugo i bit cu sigurno jos neko vrijeme. A nisu mi jasni likovi koji kada se rijese neke dionice stalno pljuju na forumu, kao da ce netko kupiti ili prodati zato sto netko nesto napise ovdje.

Da, upravo tako… mentalni sklop svakog pojedinca je specifičan u danom trenutku podložnom trenutnom raspoloženju te labilnosti svakog od nas podilazi psihologiji mase gdje je upravo na ovoj dionici tj.KORF-u na dvoznamenkastim razinama trebalo imati “jaja” kupiti te sada bezbrižno promatrati daljnji razvoj same kompanije te ubirati dividende. Trezor sa svojom aktivnošću kupnje dionica do razine 25kn pokazuje ozbiljnost te ima za cilj da svi labilni dioničari kao i oni koji su zadovoljni dosadašnjim prinosom kapitaliziraju svoju dobit i kroz poništavanje kupljenih dionica pridonosi povećavanju vrijednosti dioničarima. Mi ostali investitori zadovoljni razvojem kompanije pratit ćemo daljnje poslovanje kao i akvizicije te kroz “Udrugu VAH” aktivno sudjelovati za povećanje vrijednosti same kompanije kao i dionice.

i jedna i druga opcija su odlične.
jedva čekam objavu neke nove akvizicije, rast i uzimanje tržišnog udjela se mora nastaviti čim prije, prije nego mega potencijaln našeg turizma u potpunosti ne prepoznaju strane korporacije.

amerikanec

može ovo napisano malo jasnije i kakve su vijesti sa druženja u osjeku

New Report

Close