RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska RIVP (Valamar Riviera d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 15.05.2024. u 09:04
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
RIVP
5,02
10.065
2,005
5,02
5,04
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Jel to netko namjerno bilda ask da straši ili zna nešto što mi ne znamo?

120000 kom nestalo s aska

Desni grafikon pokazuje oscilacije unutar 1, 00 KUNE ! Pazite, jedna jedina kuna, je tu- da nam pokaže da je dionica živa …., jer sve ostale
vitalne funkcije, od prije skoro godinu dana su zatajile…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Trezor se zadnje vrijeme ne oglašava da kupuje, vjerojatno i ne smije jer je Uprava donesla nekakvu Odluku o upotrebi dobiti ali to je tek idući tjedan na Nadzornom odboru tako da pretpostavljam dok ne izvjeste javnost kako će upotrebiti dobit onda mogu opet kupovati, moje mišljenje….

Valamar poslovni razvoj(iz grupacije Valamar)

http://vijesti.hrt.hr/279561/odluka-o-objavi-javnog-poziva-za-dostavu-obvezujucih-ponuda-za-kupare

kupare,kad bi imao toliku lovu osobno,a neka mi oproste gospari ne bih bio
zainteresiran za kupare jer sam zaljubljen u biogradsku rivjeru.zalazak sunca
ko u zadru a more čisto i prozirno.plaža dražica i soline sve uz šumu.Ako je završio sudski spor oko terena gdje se može izgraditi novi hotel a sa starih hotela Ilirija puca pogled po otoku pašmanu gdje su i pješčane plaže.blizina
budućeg golf igrališta blizu vranskog jezera i svih nacionalnih parkova(kornati,
plitvice,slapovi krke.vjerujte mi izbrojio bih novce za ovaj dio Dalmacije.
Valamar bi svoju ponudu trebao obogatiti s Dalmacijom a hoteli Ilirija su i gotov pozitivan biznis.

… iako sam jedno vrijeme bio dio Valamara nikako mi nije bio jasan njihov pristup sr.Jadranu… 2008. ili 2009. sam tadasnjem predsj.upr. VH&R predlagao ulazak u tri mala hotela u Splitu: Bellevue u stecaju na Rivi, gradnju Kerumovog hotela na Bacvicama (tik do plaze) i gradnju/preuredjenje buduceg hotela Ambasador na Rivi… cca 210-240 soba koje bi pod jednom upravom bili sasvim isplativi i danas zasigurno dupkom puni… bio vi to lagan ali i i nuzan ulazak Valamara u Dalmaciju… to je odbaceno jednim trzajem glave P.Fuchsa bez imalo analize… a danas je Split perjanica tur.rasta Dalmacije…


… iako sam jedno vrijeme bio dio Valamara nikako mi nije bio jasan njihov pristup sr.Jadranu… 2008. ili 2009. sam tadasnjem predsj.upr. VH&R predlagao ulazak u tri mala hotela u Splitu: Bellevue u stecaju na Rivi, gradnju Kerumovog hotela na Bacvicama (tik do plaze) i gradnju/preuredjenje buduceg hotela Ambasador na Rivi… cca 210-240 soba koje bi pod jednom upravom bili sasvim isplativi i danas zasigurno dupkom puni… bio vi to lagan ali i i nuzan ulazak Valamara u Dalmaciju… to je odbaceno jednim trzajem glave P.Fuchsa bez imalo analize… a danas je Split perjanica tur.rasta Dalmacije…

pa zašto bi itko ulazio u dalmaciju molim te lijepo kad jedan tar i funtana imaju noćenja kao dubrovnik, a za njih prosječan hrvat nikad nije čuo…turizam su brojke a ne ono što je tvome srcu milo. pa poreč i okolica imaju 10 milijuna noćenja, rovinj 3 milje…dubrovnik je kao rovinj…splita u prvih 10 nema niti će ga biti idućih 80 godina. to je tužno, ali je istinito. .

...povijest se ponavlja...

… sto jes’ – jes’… 1 mio je malo…

Da li je rečeno kako će se upotrebljavati dobit na Nadzornom odboru?

do sada protrgovano 38 000 kom
gl.skupština u 6 mjesecu

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/QURPW2zQ5uNpdEhpdHcHMA==.pdf

odmor za oči melem za dušu
kolika bu dividenda
http://www.seebiz.eu/valamar-riviera-kupila-8264-vlastite-dionice/ar-109633/



… iako sam jedno vrijeme bio dio Valamara nikako mi nije bio jasan njihov pristup sr.Jadranu… 2008. ili 2009. sam tadasnjem predsj.upr. VH&R predlagao ulazak u tri mala hotela u Splitu: Bellevue u stecaju na Rivi, gradnju Kerumovog hotela na Bacvicama (tik do plaze) i gradnju/preuredjenje buduceg hotela Ambasador na Rivi… cca 210-240 soba koje bi pod jednom upravom bili sasvim isplativi i danas zasigurno dupkom puni… bio vi to lagan ali i i nuzan ulazak Valamara u Dalmaciju… to je odbaceno jednim trzajem glave P.Fuchsa bez imalo analize… a danas je Split perjanica tur.rasta Dalmacije…

pa zašto bi itko ulazio u dalmaciju molim te lijepo kad jedan tar i funtana imaju noćenja kao dubrovnik, a za njih prosječan hrvat nikad nije čuo…turizam su brojke a ne ono što je tvome srcu milo. pa poreč i okolica imaju 10 milijuna noćenja, rovinj 3 milje…dubrovnik je kao rovinj…splita u prvih 10 nema niti će ga biti idućih 80 godina. to je tužno, ali je istinito. .
[/quote]

To je istina , ali Split kao grad-destinacija(kulturna) imat će a već skoro i ima popunjenost cijele godine , pa sad vi mislite što želite , ali u tom pravcu sve ide!


To je istina , ali Split kao grad-destinacija(kulturna) imat će a već skoro i ima popunjenost cijele godine , pa sad vi mislite što želite , ali u tom pravcu sve ide!

Malo ste kontradiktorni sami sebi. Je li popunjen ili nije 🙂

Valamar se (bar za sada) ne bavi turizmom kao kulturnim proizvodom, već kao kupališnim. Split to nije, a neće ni biti. U splitu gosti ostaju 1-2 dana, dok u hotelima i sl. ostaju 7-10 dana.

Iako sam i ja da uđe u dalmaciju ,svjestan sam da ima puno prepreka.Valamar je dao ponudu za ono što je Končar kupio, a meni je drago da ne daju neprimjerene novce za nove kapacitete. U međuvremenu vlastiti kapaciteti napreduju brzo i kvalitetno.

Dok ih neki prozivaju škrcima, meni je to zapravo super kao dioničaru.



To je istina , ali Split kao grad-destinacija(kulturna) imat će a već skoro i ima popunjenost cijele godine , pa sad vi mislite što želite , ali u tom pravcu sve ide!

Malo ste kontradiktorni sami sebi. Je li popunjen ili nije 🙂

Valamar se (bar za sada) ne bavi turizmom kao kulturnim proizvodom, već kao kupališnim. Split to nije, a neće ni biti. U splitu gosti ostaju 1-2 dana, dok u hotelima i sl. ostaju 7-10 dana.

Iako sam i ja da uđe u dalmaciju ,svjestan sam da ima puno prepreka.Valamar je dao ponudu za ono što je Končar kupio, a meni je drago da ne daju neprimjerene novce za nove kapacitete. U međuvremenu vlastiti kapaciteti napreduju brzo i kvalitetno.

Dok ih neki prozivaju škrcima, meni je to zapravo super kao dioničaru.
[/quote]

Moje mišljenje je : bavio se Valamar kulturnim ili kupališnom turizmom svejedno , bitna je popunjenost , ostao netko 2,3,5 ili 10 dana .[emo_namigusa]
A što se tiče Valamarove ponude i Končara, mogao je Valamar ponuditi i više , opet bi dobio “njihov veliki i jedini investitor” Končar kao i svojevremeno Štrok.

New Report

Close