PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 21.05.2024. u 00:56
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
158,00
183.912
1,164
157,50
158,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

sad prije izbora dokapitalizacija i preuzimanje aleve i evo nas na 500kn i bolje da nije stranac dosao

jelka, daj se nemoj više blamirat, pliz…

hate red

zanimljivo, podravka danas drži preko 50% prometa dionicama na ZSE!

sve što pišem moje je mišljenje te se ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

necu vise nista komentirat ako me moj drug tako poklopi

Ovdje bi lako moglo doći i do novih snaga prava glasa odnosno uprave, nekako miriše na to ?

Dosta njih je kupilo po 300 Kuna i treba čekati da se oni lagano istersu !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Ovdje bi lako moglo doći i do novih snaga prava glasa odnosno uprave, nekako miriše na to ?

Dosta njih je kupilo po 300 Kuna i treba čekati da se oni lagano istersu !

prosječna vrijednost jučerašnjih transakcija u javnoj ponudi je skoro 313 kn, prema tome o čemu ti lupetaš??? uostalom, nisu svi kokošari kao ti pa da prodaju s par % plusa, ovdje ulaze dugoročni ulagači kojima su targeti od 400 kn pa na gore!

Mene sad zanima kakav je odnos snaga mirovinaca i države u vlasničkom udjelu, tj hoće li mirovinci moći samostalno upravljati kompanijom bez raznih Friščića, Mršića i Polančeca.



Ovdje bi lako moglo doći i do novih snaga prava glasa odnosno uprave, nekako miriše na to ?

Dosta njih je kupilo po 300 Kuna i treba čekati da se oni lagano istersu !

prosječna vrijednost jučerašnjih transakcija u javnoj ponudi je skoro 313 kn, prema tome o čemu ti lupetaš??? uostalom, nisu svi kokošari kao ti pa da prodaju s par % plusa, ovdje ulaze dugoročni ulagači kojima su targeti od 400 kn pa na gore!
[/quote]

gospođo, zašto su vam kokoši na pameti ?

200.000 dionica je kupljeno po cijeni do 305 Kuna, a pilića na asku imate koliko želite, a vidim da ih je danas gotovo 12.000 promijenilo vlasnika !?

P.S. imam dionice PODR i dijelim sudbinu s vama, ali to nije razlog da pišim neistinu !

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

evo vam kupaca jučerašnjih…

hate red



jelka, nitko nece uci.
mirovinci su vec sve dogovorili…

i ja mislim da jesu… i to radi zataškivanja svega znano/neznanog te "svih aktera" afere spice…
ujedno tko je predsjednik uprave TOP 5. Podravke tj. PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND… a tko je TOP 3. Validusa… tko je u cca zadnjih pola godine izbio/pokupovao tzv. skoro sve trejderske dionice na Vlds… slučajnost ili…?
[/quote]

aha… gle…slučajnost… Podravka se riješila Pluris/Fima Amia- radi kojeg je bila blokirala račun VLDS-a…. tko li je to onda ovim najviše profitirao… ??
Obvezni mirovinski fondovi kupili najveći dio Podravkinog paketa
http://www.poslovni.hr/vijesti/obvezni-mirovinski-fondovi-kupili-najveci-dio-podravkinog-paketa-183660.aspx
[rolleyes]

mali dio početne povijesti… za one koji ne zanju zašto je došlo do dražbe…
"Validus i Pluris vlasnici su tvrtke Fima Ami na Malti, koja je vlasnik Podravkinih dionica. Dakle, vlasnici 10,6 posto dionica Podravke nisu menadžeri Podravke, nego Pluris, kao vlasnik Validusa. U konačnici nam se slika magli i pomalo iščezava", rekao je Malić.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/iza-preuzimanja-podravke-stoji-miroslav-kutle/458913.aspx

ZZtop, stvarni vlasnik dionica koje su jučer prodane je MOL.
I njemu ide sva lova od prodaje.

hate red

New Report

Close