PODR (Podravka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PODR (Podravka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.05.2024. u 21:37
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
PODR
158,01
34.604
219
157,50
158,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ajmo treba kupovati podravku i imate instant zaradu 🙂



neki veći igrač fino se iskipava na 265 kn, a mali naivno kupuju dok on rasprodaje. Valjda masa malih ulagača misli da zna (medijske špekulacije) više nego jedan veliki (inside info).
Ma naravno [lol]

Onda mafijo drukerska , jeste li sada zadovoljni kako mali kupuju , nastavak slijedi. U ponedjeljak smo preko 300 , Podravka ide prva u prodaju. [bye]
[/quote]

jadni drukerčiću, nikakve prodaje ovdje još dugo neće biti, osim što će male tukce nakititi skupim dionicama Podravke. čujemo se za desetak dana kad budeš pisao -20% [bye]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Vidim ljutnju, bijes i jal pojedinih forumaša a to znači samo jedno da dionica ide gore bar još 20-30% u prvom valu a kad se oni uključe e to će tek biti posao njima prodati pa od njih kupiti jeftinije za 30%.

http://seebiz.eu/hr/burze/zagrebacka-burza-kupci-se-javljaju%2c-podravka-u-cetiri-dana-podignuta-8%2c8%25,85245.html

kupuje se dok je "jeftino", samo da to ne bude preskupo kad se vidi da država ipak ne prodaje

Podravka će pšenicu plaćati jednu kunu po kilogramu
http://seebiz.eu/hr/valute-i-robe/podravka-ce-psenicu-placati-jednu-kunu-po-kilogramu,85288.html

u srbiji cijena 12 din/kg(cca 0,8 kn)
http://seebiz.eu/hr/burze/otkup-70.000-tona-psenice-poceo-danas-preko-produktne-berze,85180.html

znao sam da će se mirovinci snažnije uključiti čim cijena padne ispod 260 kn, ali džabe.
e jesam blesan…
a pun casha.

hate red


znao sam da će se mirovinci snažnije uključiti čim cijena padne ispod 260 kn, ali džabe.
e jesam blesan…
a pun casha.

A ja kune nemam i gledam ovo. Treba poslat onog Kosora u HSS da im stranku rasturi u tiftik pa da ovo prodamo onome koji zna šta će s tim.

who dares, wins


Treba poslat onog Kosora u HSS da im stranku rasturi u tiftik pa da ovo prodamo onome koji zna šta će s tim.

svaka ti dala.

hate red

Kamenac,

ja sam sitno kupio na 245kn i još brže prodo, nemojte očajavat bit će tu još puno lijepih prilika za zaradu!

ps pa mirovinci moraju to malo iskorigirat prema gore, malo, 20 % i to sa parsto iljadarki

[bye]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Pa jel moguće da ste svi zanjemili pored ovako lijepograsta!?

Čini mi se da je PODR u zadnjih 7 dana digla crobi za 18,2 boda!

Bilo bi ljepše da ekipa koja sad želi prodat PODR na DRAŽBI odma pokupi sve ponuđene dionice do 310 kn, (hoću reć prije 7 dana) kad je bila na 242 kn GRAF BI LJEPŠE IZGLEDAO a ne ovako svaki dan + 5%

E jaco, jaco

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

E sad,
da HANFA ima vremena pročešljat tko je kupovao od brokerčića – privat računa PODRAVKU na 255 pohvalio bi ih javno za zalaganje+

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Čini se da jedino ja i ovi državni nalogodavci "pumpači" pratimo PODRAVKU!

ps Kako se dečki igraju, pratite li vi to?

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

New Report

Close