LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.novilist.hr/Vijesti/Regija/node_1585/OSTOJA-IMA-KUPCA-Investicijski-fond-iz-Singapura-zeli-preuzeti-LRH

Neka bude i ovdje.

To je potpuno isti članak koji je danas ujutro vec netko stavio u jpg attachment.

Ovaj članak stvarno djeluje dosta obećavajuće, tako da sam malo razočaran blagom reakcijom marketa danas.
Tek smo na cca 3900, a poprilična količina čeka na asku do 4000, a solidna i do 4100.
Da ovo nije samo jos jedan od “sigurnih kupaca”, sve bi već to odavno nestalo (ili bilo počišćeno).

Trenutno imam (samo) par komada LRH.

najbolji mi je dio” fond iz Singapura želi samo opatijske hotele dok bi oni u Portorožu i Cavtatu ostali u Ostojinim rukama”

nakon odlaska Šehanovića, isplate bonusa,razdvajanja internet stranica navrat nanos uoči sezone, promjene poslovne politike investicija s naglaskom prvi puta na kreditno zaduživanje, povećanja plaća zaposlenicima, obračanja putemFacebooka, usvojenog gladnog dizbalansiranogGradskog proračuna donesenog nevjerojatno jednogladno, ovog naručenog članka s imenom kupca, nema više nazad


Ovaj članak stvarno djeluje dosta obećavajuće, tako da sam malo razočaran blagom reakcijom marketa danas.
Tek smo na cca 3900, a poprilična količina čeka na asku do 4000, a solidna i do 4100.
Da ovo nije samo jos jedan od "sigurnih kupaca", sve bi već to odavno nestalo (ili bilo počišćeno).

trziste je u depresiji te niko nikomu ne vjeruje. i to pricu smo vec vidjeli: najava u novinima a bez realizacije.

ja jos uvijek kazem #samostonije. ali samo do tada kad to ne bude vise istina 😉

kolege,
the four seasons hotels je ako se ne varam visoka kategorija hotela. Pet i minimalno četiri zvjezdice, ako se ne varam?
Fino društvo zar ne?
LRH je više nego prispodobiva.
ZSE tijekom blagdana Badnjak, Božić, i Blagdan Sv.Stjepana ne radi.
Dovoljno vremena da se blagdanski proslavi, jel tako.
A možda i objavi….

Ja se nadam da će kupac kupiti alfabete
Ostalo mi još samo tamo nešto papirića

Neka kupuju kako hoće ali da ja dobijem bar po 5500

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table


Ja se nadam da će kupac kupiti alfabete
Ostalo mi još samo tamo nešto papirića

Pa čak i da ih kupi to za tebe ne mora ništa značiti jer isti (papirići) nisu na uredjenom odnosno vise nikakvom trzistu pa u tom smislu ne postoji obveza javne ponude i otkupa dionica od manjinskih dionicara. Ako si mislio na elegantnu izlaznu strategiju…

kolege,
želim vam sretan Božić

Sretan Božić

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Ako sam ministar kaze:

“Po mojim saznanjima, Opatija će uskoro dobiti novog vlasnika Liburnia Riviera Hotela. Vode se ozbiljni pregovori i dođe li do realizacije, to će biti ozbiljan iskorak za Opatiju. Nadam se da će se to uspješno završiti jer se radi o jednom od najboljih rješenja za opatijsku hotelsku tvrtku i samu Opatiju.”

sta onda reci?


Ako sam ministar kaze:

"Po mojim saznanjima, Opatija će uskoro dobiti novog vlasnika Liburnia Riviera Hotela. Vode se ozbiljni pregovori i dođe li do realizacije, to će biti ozbiljan iskorak za Opatiju. Nadam se da će se to uspješno završiti jer se radi o jednom od najboljih rješenja za opatijsku hotelsku tvrtku i samu Opatiju."

sta onda reci?

Mozda dobijemo najljepsi novogodisnji poklon 😉

Sretan Božić sekto!!

www.lociraj-popust.com

Sve je to za sada samo wishful thinking……kao i do sada.

New Report

Close