LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Stavite na prodaju pa ćete vidjeti
Neki se žale da ne kupuju LRH jer nema prodaje
Drugi da ne prodaju jer nema kupnje

Koliko ja znam institucionalci su mimo burze tražili da kupe količine

Od koga? Ostoje? Opatije? Ne znam od koga bi mogli tražiti kad je sve već raspodjeljeno, a nekako sumnjam da ih naš sitniš previše zanima
[/quote]

mislim da bi se našla lijepa količina (ako je cijena lijepa), i to par tisuća komada

www.lociraj-popust.com

Sry, nisam uopće želio biti bezobrazan. krivo sam razumio da želite prodati ali nema kupnje.

Nemoj misliti na m2!




Vidim da se svi bavite time tko prodaje i sve tajne znate. A ne vidite da nema tko skinuti 15 komada do 4.400? Nemate za kikiriki gospodo, to je realnost.


@YakoFuko

evo imate priliku sada prodavati po 4300 iskoristite ju

[/quote]

Zašto bih je prodavao? To što vi kritiku tumačite kao nečiji interes da proda ili kupi to je vaš problem, gledajte u svoj novčanik.
[/quote]
Ok Yako, ajde reci onda sto je zapravo cilj, ideja, bit tvojih postova.
Ima nas koji te ne razumijemo.

što napadate yakofuka? čovjek je objektivan, a većina ovdje su sektaši. konstantno citirate moje postove otprije 5-6 godina, pričate bajke, a situacije je potpuno neizvjesna za nas. dopustite suprotna mišljenja i civilizirano razgovarajte jer ako jednom bude opasnost iza ugla, vi je zbog ružičastih naočala nećete biti u stanju primjetiti. a sad je potencijalna opasnost iza ugla u vidu podjele firme. činjenica je da je bid ovdje redovito šupalj. to vam čovjek govori. likvidnost se ne povećava nego je smanjena, a cijena ovisi isključivo o interesima većinskih i njihovih podjela. čim oni to riješe, upitno je trgovanje. eto – to su činjenice a vi ih slobodno tumačite kako god želite. i ne, niti još prodajem, niti kupujem. pa nisam blesav. ako ću vam moći uvaliti po 5200, onda ću pričekati. a da kupim od prodavača? ne pada mi na pamet po ovim cijenama jer p/e je na dosta visokih 35.

...povijest se ponavlja...

Kada nekome spomenem da uloži novce u ovu odličnu dionicu i kažem mu da je jedna dionica preko 4.000 kn on mene pita zašto je tako skupa i ima li neka jeftinija, onda kupi Valamar po 20 i nešto kuna…

u proteklih 25 trgovinskih dana dionica je u 11 dana ostvarila promet preko 100 tisuča kuna, po meni solidna likvidnost, naravno da je specifično da je za taj promet potrebno samo 25 dionica….

sve u svemu odlična firma i Uprava, večinski vlasnici su Upravi dali zdatak da poveča maksimalno vrijednost za dioničare i mi mali smo tu zadovoljni, sve ide u tom pravcu i naravno kada se pojavi pravi kupac onda će se firma kao takva i prodati…

ova podjela je rezultat zahtjeva grada Opatije i općina a ne želja večinskih vlasnika da nešto smuljaju, da su to htjeli mogli su već puno puta…

imam par stotina dionica i nemam ih namjeru skoro prodavati, kada bude Ostoja prodavao onda ću i ja…

Što se likvidnosti tiče stvar se bitno popravila iako možda tako ne izgleda.
Brojke sve govore, a kako tko to doživljava druga je stvar

Promet 1.1.-16.9.
2010 20,2
2011 11,2
2012 3,3 mil
2013 2,6 mil
2014 5,7 mil
2015 19,8 mil

Uzmite u obzir da je 2010-2011 bilo preuzimanje i obveza ponude je nastala u lipnju 2010 a ponuda završila u veljači 2011.
Kako se kriteriji mijenjaju. U 2010 je LRH bila turistička dionica godine sa 25 mil kuna prometa.

Uvijek bi moglo i bolje.

Nemoj misliti na m2!

Evo jednog potencialnog [url=]kupca[/url] LRH, koji kaže:”… i čim se za nas ukaže prilika za akviziciju u Hrvatskoj, reagirat ćemo Zanimaju nas hoteli”

Samo što takvi kupci nikada ne žele platit previše…


Ok Yako, ajde reci onda sto je zapravo cilj, ideja, bit tvojih postova.
Ima nas koji te ne razumijemo.

Rado ću pojasniti. Koji dio konkretno vas zanima?

Yako iskazuje drugo mišljenje, ali Vi ne želite prihvatiti ni jedno drugo mišljenje osim svojeg



@daliborop

Odlicne analize. Podsjecate me na mene na ATLN.
I dalje sam spremniji ulagat u SNHO, nego u LRH

U koji ćete SNHO ulagati, Alfa, Beta, Gama ili Delta? Ja bi najrađe u Deltu, jer je to već praktički brend zbog Ine. Ina Delta. Pa je onda dobro i SN Delta.

Ima transakcija sa hotelima:

Odien grupa kupuje vodeći luksuzni hotelski kompleks u Hrvatskoj

Bome sve više zainteresiranih za hotele u Hrvatskoj;

Odien grupa kupuje vodeći luksuzni hotelski kompleks u Hrvatskoj

Odien grupa kupuje vodeći luksuzni hotelski kompleks u Hrvatskoj

“Kroz naš smo portfelj u turističkom sektoru prepoznali imidž Hrvatske te posebno rastuću popularnost Splita kao turističke destinacije i aktivno pratimo daljnje investicijske prilike u Hrvatskoj i regiji“, izjavio je Michael Saran, Managing Partner Odien Grupe.”

New Report

Close