LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kolege, a zašto bi netko odustao od tužbe?
Pa troškovi se plaćaju tek po pravomoćnosti presude, znači nakon žalbe na VTS. Do onda će proći najmanje 2-3 god.

Oprez.Ti troskove mozes platit i za 10 godina ali ces platit zateznu kamatu za cijeli taj period. Ja sam svoje sve podmirio u zakonskom roku mislim da je bilo 15 dana. Nije mi bilo pravo,ali idemo dalje.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Potpuno se slažem sa dustom. Logično je da nitko neće kupovati 25% i čekati kad će i uopće hoće li Ostoja prodavati ili ne. Mislim da su te priće o kupcu (ili kako se u hrvatskoj javnosti voli reći – stateškom partneru) preuranjene. Tužbu sam zaboravio, o kupcu ni ne razmišljam. Ono što me veseli su rezutati kompanije. Ništa drugo. Prije ili kasnije i cijena će to popratiti.

A vama je logično kupovati dionice, a njima nije?
Zašto je npr EBRD ušao svojevremeno u Jadranku ili Zaba u Istraturist?

Nemoj misliti na m2!

Zasto vi kupujete dionice, a ne mislite preuzeti cijelu tvrtku?

lijepo je vidjeti ovoliko skrivenih naloga na kupnji

www.lociraj-popust.com

Iako je nova turistička sezona još daleko, rani odabir željenih destinacija za odmor u Njemačkoj u punom je jeku, a kako se čini, Hrvatska se našla u samom vrhu njihovog izbora.

Dvoznamenkasti porast bukinga za ljetovanje u Hrvatskoj ovih dana bilježi jedan od najvećih njemačkih organizatora putovanja, FTI iz Münchena, piše Glas Istre.

NAKON DEBAKLA OVOG LJETA
Neočekivana pohvala i dobra vijest iz Rusije
PROCVALA GRADSKA PRIVREDA Brojni gosti dođu u posjet, pa ostanu ovdje živjeti
Sezona ranog bukiranja ljetovanja i godišnjeg odmora u ovoj je zemlji u punom jeku, a prve se procjene za iduću sezonu daju na stuttgartskom sajmu turizma CMT, koji je počeo ovog vikenda te u prva dva dana zabilježio čak 70 tisuća posjetitelja.

Hrvatska pobjedničko odredište

”Hrvatska je trenutno jako traženo odredište među njemačkim gostima. Bilježimo dvoznamenkasti porast bukinga za iduću sezonu, a Hrvatska je jedna od pobjedničkih odredišta na Mediteranu. Od pojedinih regija, najtraženija je Istra, slijede je Kvarner te Zadar. Najviše se traže hoteli s tri i četiri zvjezdice te ponuda aktivnog odmora, rekao je Christian Müller iz FTI-ja.

Inače, ove godine najprodavanija odredišta u ovoj tvrtki su Turska, Egipat, Španjolska i SAD.

I najveći njemački organizator putovanja TUI bilježi porast bukinga za Hrvatsku, iako ne ističu koliko je bolji u odnosu na lani.

www.lociraj-popust.com

Tko kaže da kupujem 😉
Ali ok kad kupujem, kupujem da ih jednom prodam nekome za više ili barem isto po koliko sam ih kupio ili me je koštao novac kojim sam ih kupio

Nemoj misliti na m2!

ovaj skriveni mora dignuti cijeni na 2600 2800 da bude neke

trgovine ili se spustit na 2300 a ulaz mu je veći

ona 59 je pravi igrač

Opatijska rivijera..

Nemoj misliti na m2!

[/quote]
A vama je logično kupovati dionice, a njima nije?
Zašto je npr EBRD ušao svojevremeno u Jadranku ili Zaba u Istraturist?
[/quote]

Da, ali malo je razlika u vlasničkoj strukturi. Ja da mogu i sad bi kupovao. Ali ne mislim da bi netko kupovao 25%, a da ne zna šta će biti sa onih 65%.

Možda ipak zna?
Koliko ja znam većinski je bio vrlo jasan, a uprava je vrlo eksplicitno više puta izjavila i napisala što je dobila u zadatak.
E sad netko to čita, a netko ne, netko vjeruje a netko ne. A što će na kraju biti nitko ne zna.

Nemoj misliti na m2!

Dalibore netko je napisao prije o riziku kad ostoja bude izlazio, kao kontrolira svu lrh a ima relativno manje Snho, sugerirajući da je moguć šporki izlaz, malo čisto, više ispod stola. Što misliš o tome?

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table

Mislite da bi to svidjelo ostalim suvlasnicima u SNHO?

Nemoj misliti na m2!

Nadam se da se neće baviti s tim, mada bi se on lako s ksenijom dogovorio kako nas izigrati ako se na to odluče. Ja ne izlazim bez dobre cijene makar ostao sam sa Austrijancima

[b][/b]You never count your money when you're sittin' at the table


Ja ne izlazim bez dobre cijene makar ostao sam sa Austrijancima

Da. Isto razmišljam. Jer kad proradi gravitacija…onda baš krene u pravo smjer.

Na primer ova vijest. I svakako se nadam da i NK Rijeka nastavi sa dobrom igrom, pogotovo u Europi, jer onda će i kroz taj kanal u Opatiju dolaziti novi gosti, kojim neće biti problem platiti noćenje 200+ EUR…

Ali baš je dobro rekao Nikola Pilić, koji će napravit tenisku akademiju u Opatiji:
“Opatija je u mojoj glavi kao Monte Carlo, samo što Monte Carlo nema lungomare.”

New Report

Close