LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

premalo je to još prometa za zaključit tako nešto

mislim da su u pitanju samo malo slabiji živci [smiley]

ma 2 400 je super ulaz


premalo je to još prometa za zaključit tako nešto

mislim da su u pitanju samo malo slabiji živci [smiley]

potpisujem.

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Odgovorit ću ja, već sam napisao da mi nije jasno kako svi ovdje vidimo priliku za zaradu, a na burzi liparenje od par kuna. Nisam popustio sa živcima nego analiza lrh govori jedno – buy, that’s it.

Veliki igrač je ovdje … i sve je ovdje je pod njegovom budnom paskom.
[sealed]

hoce li prodavat na 1800 iducu sedmicu?

Uistinu, bez svoje samostalnosti, narod ne može biti narodom, osobom, nego je samo puk - množina čeljadi! Dokle budemo imali domaćih izdajica, dotle ćemo imati tuđinca gospodara!

Nije nemoguće, ali samo u pokušaju da se sruši cijena kako bi se dokupilo, mada obzirom na malu ponudu to je malo vjerojatno. Što će biti idući tjedan nitko od nas ne zna.


Veliki igrač je ovdje … i sve je ovdje je pod njegovom budnom paskom.
[sealed]

A vidim i da me opandrči kuljom čim ga spomenem … ali samo neka … još malo mu vremena ostaje za manipulacije.

Vidim ja da ništa od mojih fundamenata. Udri po prodaji, skupi dionice i tuži!?
Tko bi rekao dobili ste prvu rundu (ono dosad su bile predborbe). S obzirom tko je u drugom uglu svima je jasno da u fer borbi nema šanse. No do sada se tipovalo da je sudac na njegovoj strani.
Ipak pazite se jer sad kad je dobio po nosu i malo ne vidi na jedno oko mogao bi vas u tom svom suludom mahanju i slučajno pogoditi. No šanse su male, čini mi se da je vaša ekipa puno bolje utrenirana. Čestitam!

Nemoj misliti na m2!

Funky, 09.03.2012. u 21:54
Tko bi rekao dobili ste prvu rundu (ono dosad su bile predborbe).

Čestitam!

Iako sam vrlo malo zaslužan (ako uopće!), rekao bih-hvala, ali malo sporije oko čestitki jer dok ne potvrdi VTS sve ništa ne znači.
Očekujem neku svinjariju u tom dijelu … recimo da zbog nečega "padne" presuda na VTS-u te se vrati na TS i tako dobije opet na vremenu.
[sealed]

Vrijednost tužbi samo 40 milja. Ajme više se ne smijem Dujmiću, dobro je odigrao igru. Bit će gradonačelnih dok je živ.

A možda ni ne želi drugi mandat, digao je kredit za dvoranu i ugovorio grace period. Prva rata dospijeva nakon lokalnih izbora 🙂 A po svemu sudeći i tužbe će doći na naplatu netkom drugom.

New Report

Close