LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Opatija se ne može mjeriti sa Monte Carlom ni od prije 100 god. Tamo je m2 stana preko 30 000 eur.

kolege

mislim da svi imate PREVELIKA očekivanja od turističkih tvrtki. po meni su tržišne cijene više-manje realne, većina precijenjena. još samo korf ima opravdanog razloga za rast, dok su lukšićeve plag i atln sasvim neka druga priča. zašto??
pa trže se skuplje od banaka!!
da ne bi bilo neugodnog iznenađenja!

Ajte kolega molim vas, pa Ostoja ju je ovoliko plaćao u puno gorem stanju nego je sad, nije se mrdnula sa te razine, a poslovanje sve bolje i bolje, kakva neugodna iznenađenja, predugo smo tu za iznenađenja, znamo koliko vrijedi.

i gazda je tisak plaćao 500-600 kuna koje nikad više neće dobiti! ne možemo uspoređivati 2007 i ova vremena. mali se dosad NIKAD nisu usrećili s ostojom, uključujući i mene.

Ako poslovanje nastavi ovim smjerom, a osnovni parametri govore da nema razloga da se trend promijeni neću izaći nikada. Meni će dobit biti čist dovoljna!

tko je ovaj sa 500 kom golović bojan 500kom

netko uredno pred kraj dana zatvara trgovanje s visokom cifrom … i tako vec nekolliko dana. nekakv prosjek se ‘vata.


tko je ovaj sa 500 kom golović bojan 500kom

Možda dobavljač LRH?

Lovran – hostel

Ove godine su napravljeni značajni pomaci u strukturi gostiju.
Milenij hoteli ulažu 5 mil eur u hostel. Ispadne nekih 45.000 eur po sobi, a nešto su ga i platili. Nisam uspio pronaći cijenu ali teško da vrijedi manje od 5 mil eur (Magnolija je plaćena toliko).

Nemoj misliti na m2!

Sve više novog novca dolazi u turističke dionice.

Što je ok, jer će ljudi početi pratiti, šta se dešava u tom segmentu. I naravno očekivamo, da će tako i pronaći LRH…

Primjetite da je Lovran prilagodio urbansitičke planove ida su ulaganja odmah krenula. I LRH i Milenij ulažu u Lovranu koji je dozvolio hotelsku apartmanizaciju za koju očito ima zainteresiranih. Pretpostavljam da se u ovakvim manjim objektima ne isplati pružati kompletnu uslugu hotelskog pansiona.
No bez obzira na sve Milenij ulaže najmanje između 60 i 90.000 eur po smještajnoj jedinici i imaju neku kalkulaciju.
I to u hostel!
A cijela LRH MCAP je 100 mil eur, što na 3000 soba (2000 LRH + 600 HCVT + 400 van funkcije) daje 33.000 eur po sobi!!!!

Nemoj misliti na m2!

Ne mogu se načuditi koliko i što pišete o ovoj dionici, koja je potpuno pod kontrolom Ostoje & Co. , pa mali dioničari smo ovdje ko gumbi na gaćama koji odlete kad Ostoja malo jače prdne.

Danas mi stigla opomena pred ovrhu od odvjetničkog društva iz Rijeke. Već sam platio troškove dvjema općinama, koje su pristale na povlačenje tužbe. Ostalim trima nisam platio, ni sam ne znam točno zašto, pa imam sad za platit 14.200,00 kuna troškova + 1.507,92 kuna zateznih kamata.

Nisam tužio radi novaca, nego iz principa. Kao, ne puštam, da me ološ j… u glavu, a sve više se bojim, da će to stvarno završit u stilu one, naljuti se čoban na selo….

Jeste li čitali danas Tomića u Jutarnjem ? Šta kažete ?

Ma nakupilo mi se toga sranja sa svih strana toliko, da se bojim, da ne puknem

nemože doći opomena za ovrhu ako si uložio žalbu

visokom trgovačkom sudu za ovo drugo se slažem

kad budu već presudili i da idemo na strsburg


Ne mogu se načuditi koliko i što pišete o ovoj dionici, koja je potpuno pod kontrolom Ostoje & Co. , pa mali dioničari smo ovdje ko gumbi na gaćama koji odlete kad Ostoja malo jače prdne.

Danas mi stigla opomena pred ovrhu od odvjetničkog društva iz Rijeke. Već sam platio troškove dvjema općinama, koje su pristale na povlačenje tužbe. Ostalim trima nisam platio, ni sam ne znam točno zašto, pa imam sad za platit 14.200,00 kuna troškova + 1.507,92 kuna zateznih kamata.

Nisam tužio radi novaca, nego iz principa. Kao, ne puštam, da me ološ j… u glavu, a sve više se bojim, da će to stvarno završit u stilu one, naljuti se čoban na selo….

Jeste li čitali danas Tomića u Jutarnjem ? Šta kažete ?

Ma nakupilo mi se toga sranja sa svih strana toliko, da se bojim, da ne puknem

Nekako se mi ćini da si se upustio u igru, ne da bi znao, kakve su sve posljedice.

Znam da boli (osjetio sam i ja) ali to dođe zajedno u paketu. Možda je bolje sada obratiti pozornost na sve bolje poslovanje, sve veće zanimanje drugih dionićara za LRH. I kad bude evforija (a naravno da će biti, jer pričamo o burzi) onda imaš šansu za lepu prodaju. I tada možeš jednostavno smanjit prodajnu cijenu za taj trošak neuspjele tužbe (desi se to u Hrvatskoj često – jE bI gA).


Nekako se mi ćini da si se upustio u igru, ne da bi znao, kakve su sve posljedice.

To je točno, možda ti u svakoj situaciji u životu znaš kakve su SVE posljedice moguće. Što se mene tiče, nisam imao velikih iluzija i prilično dobro znam u što sam se upustio. Na prvom sastanku udruge sam pitao Dražena koliko je star i dali je svjestan kako malo šansi imamo protiv ovih, protiv sustava zapravo. Jer ovdje je očigledno na djelu sustav. Nisam ni mislio zabiti 3 gola u prvih 5 minuta susreta.. ali ponekad svejedno popiz.. jedina iluzija koju sam možda imao je što se tiče odvjetnika, iako ni tu nisam bez prethodnih iskustava…izgleda, da ako sam nisi pravnik/odvjetnik, bolje da se ne upuštaš u nikakve sporove.

New Report

Close