LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




trenutno mala korekcija ,sta je i normalno.Pa ne moze svaki dan 5-10% u plusu.

ma ne ….sad ce odmah 324 posta kako su se ustvari preračunali i da ne vrijedi niti 1700 već da je po njima 1400 granica isplativosti.
[/quote]
Tako je kolega 2007 sa 3000kn na 6600kn na vjest dokapa a sada pre skupo i nije isplativo na 1700kn mjenja se i matematika zanimljivo još fali izjava da je i nominala pretjerana cjena.
[/quote]

a vi očito mislite da vrijedi više od 1700 kn? pa što ne kupujete onda? imate preko 100 komada do 1720 kn!

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

Majko moja pa to je ironija. Sprdnja iz onih koji bi DA IDE DOLE.
ako se ne varam ja sam postao + 20 kad je bilo 1190 i onda ste mi ljepili jedinice.
A za informaciju svima – nemam nmjeru prodavat do kraja.

ADIO PAMETI

ps. isprika kolega kliring, vidim da ima ljudi koji kuže.

@faust55

Pa oni koji misle da ne vrijedi ima preko 200 komada do 1650 morate se složiti da ovako dobra kupnja odavno nije viđena na LKPC a i oni nalozi od 50 komada očito nisu nalozi forumaša, kada se ove trejdere rastjera ide to jako goro.

PUCANJ U IVU PUKANIĆA JE PUCANJ U DEMOKRATSKU HRVATSKU

Ne znam zašto jedinica pa samo sam iznio istinu u međuvremenu se kupnja povećala na 250 komada sprema se jedna metla a i onaj sa 40 komada na prodaji je pobjegao, ZAŠTO?

PUCANJ U IVU PUKANIĆA JE PUCANJ U DEMOKRATSKU HRVATSKU


@faust55

Pa oni koji misle da ne vrijedi ima preko 200 komada do 1650 morate se složiti da ovako dobra kupnja odavno nije viđena na LKPC a i oni nalozi od 50 komada očito nisu nalozi forumaša, kada se ove trejdere rastjera ide to jako goro.

ma sve OK, slažem se da je po ovoj cijeni u redu kupnja, samo me nerviraju onakvi drukerski postovi.

p.s. nisam ti ja dao 1

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje


@faust55

Pa oni koji misle da ne vrijedi ima preko 200 komada do 1650 morate se složiti da ovako dobra kupnja odavno nije viđena na LKPC a i oni nalozi od 50 komada očito nisu nalozi forumaša, kada se ove trejdere rastjera ide to jako goro.

jojj pa sta vi još kolega ne kuzite da LKPC nakon objave o dokapu vrijedi manje nego sto je vrijedila prije dokapa!? 🙂
Sta još ništa shvatili logiku u tome?!:)
[cool]

++Računanje matematičara Hairije: 60 / 1200 * 100 = 2 % ; 1050 - 30 % = 700 ....niz će se nastaviti novim pothvatima!!!

PETINA, 13.12.2010. u 12:21
faust,,@

a vi očito mislite da vrijedi više od 1700 kn? pa što ne kupujete onda? imate preko 100 komada do 1720 kn!

evo malo kupio da POVECAM PROSJEK [cool]




uf gadno ga otrese a bio sam se ponadao da sam potrefio

jesu te nakitili jucer po 1500???
[/quote]

Jesu nekih 100kom al jebiga biće bolje bar se nadam
[/quote]

Eto ja izašao u petak ekipo vidimo se nekom drugom zgodom odo ja u građevince

Buja kupnja kao gljive poslije kiše biti će ovdje sledećih dana opasan uzlet.

PUCANJ U IVU PUKANIĆA JE PUCANJ U DEMOKRATSKU HRVATSKU

Tko ovako bezobrazan tuce po asku?!

'Prestanite lagat ovaj napaćeni narod'


Eto ja izašao u petak ekipo vidimo se nekom drugom zgodom odo ja u građevince

Može objašnjenje kolega, ne shvaćam logiku? Kod LKPC ide dokap za nešto više od mjesec dana i cijena vrlo lako može na 2000 kn. Osim toga LKPC radi s dobiti, promet se povećava, velika je šansa za privatizaciju, dolaze strane delegacije itd.

Kod građevinaca suprotno ovome gore, imamo ogroman pad poslova i dobiti, crne perspektive, velik broj neprodanih stanova i posl.prostora, a usprkos tome neki od njih bezrazložno su napucani skoro +30%.

Može jedno pojašnjenje tog vašeg poteza jer nikakvu logiku u tome ne vidim?! [undecid]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

New Report

Close