LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


to se ne zna pošto hanfa može promjeniti datum kod kojeg se sudjeluje u dokapu. Inače trebao bi biti dan poslje sutra, ilitiga prekosutra. Međutim može se desiti da datum kad hanfa odobri dokap bude i datum kad treba imati dionice za sudjelovanje u dokapu.

mala je vjerojatnost da će se to dogoditi…prilično sam siguran da se može od srijede prodavati (ali ne treba praviti ražanj dok je zec još uvijek u šumi) ukoliko će se na skupštini dogoditi ono što svi očekujemo.[smiley]

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


blade: ” to se ne zna pošto hanfa može promjeniti datum kod kojeg se sudjeluje u dokapu. Inače trebao bi biti dan poslje sutra, ilitiga prekosutra. Međutim može se desiti da datum kad hanfa odobri dokap bude i datum kad treba imati dionice za sudjelovanje u dokapu. ” Dobro informirani budite atento pa kad prodate svoje javite i nama.[smiley]

a reci mi Techman razlog zbog kojeg bi prodali svoje dionice ???
Nisu svi tako kratkoročni ulagači koji zbog malo mlijeka ubijaju kravu!!

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

Naša sam sve zapise, ne vidim nikakvih zamki kakvih je bilo npr. kod Jadranske Banke gdje se sredstva u slučaju da ne prođe dokap zamrzavaju na 15 g, nema prodaje 1 g…
Ovdje je sve slobodno nakon upisa u SDA, moš odmah prodati… Dali sam u pravu!!
Ovdje je pitanje dali je u sadašnju cijenu već ugrađena dokap. pa će nakon toga biti ..DOWN

Kad podiliš dokap. masu s postojećom masom dobiješ faftor 1.4 a u pozivu piše da uvećanje temeljnog kapitala iznosi 58,39%!!!!!

Bez obzira što netko igra i na kratkoročnu kartu pa će trejdat ovu dionicu, s obzirom na pozitivne mogućnosti koje dionica nudi, šteta je donijeti pogrešnu odluku i ne uzeti ovdje najviše što možeš.

Ali opet, svi mi imamo neke svoje taktike, izračune i očekivanja, pa bez vremenskog odmaka od najmanje godinu dana nećemo moći dati stvarne rezultate tko je bio u pravu.

Je li to alt333 negdje nešto napisao pa je pala cijena, jer smo njega imenovali glavnim krivcem niske cijene naše dionice?[thumbsup]

Ako danas uđem T + 3 ispada da u petak,25.01.2008. nisam vidljiv u SDA ili netko zna bolje? Molim odgovor sa 100 % točnošću.[thumbsup]


Ako danas uđem T + 3 ispada da u petak,25.01.2008. nisam vidljiv u SDA ili netko zna bolje? Molim odgovor sa 100 % točnošću.[thumbsup]

Slušaj..ovdje su različita tumačenja…i bolje nemoj slušati nikoga od nas, nego lijepo nazovi SDA i neka ti oni daju točan odgovor sa 100% točnošću.[thumbsup]

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


Kad podiliš dokap. masu s postojećom masom dobiješ faftor 1.4 a u pozivu piše da uvećanje temeljnog kapitala iznosi 58,39%!!!!!

Da ali na novu, uvećanu osnovicu!
58,39% je učešće dokapa nakon dokapitalizacije.
Podijelimo li 1,4 sa 2,4 dobit ćemo taj broj.[thumbsup]

sorry sta ovako upadam,ali kad je tocno skupstina jel ko zna i po koliko ce nam dati da kupimo dionice?

Podebljao sam se sa 10 kom za 5350[smiley]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Podebljao sam se sa 10 kom za 5350[smiley]

Preskupo si platio

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "

pazi ovo 100 kom po 5400??? Ludilo ili znanje?

"Da ne mrzin,i buden pošten, iskren i odan, a razliku između zla i dobra, nisan naučija ni od fratra, ni hodže, ni popa "


pazi ovo 100 kom po 5400??? Ludilo ili znanje?

Transakcije
CIJENA KOLIČINA VRIJEME
5.400,00 93 11:40:42
5.400,00 7 11:39:14
Otišlo sve!

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

gogo1:

pazi ovo 100 kom po 5400??? Ludilo ili znanje?

Transakcije
CIJENA KOLIČINA VRIJEME
5.400,00 93 11:40:42
5.400,00 7 11:39:14
Otišlo sve!

Makar nešto pozitivno u ovim depresivnim vremenima…[undecid]

New Report

Close