LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


pa ovo je cirkus.patafta kupio po 600 od države pa preprodao po 700 nakon mjesec dana .

Ako on prodaje, on je imao 21.136 na poziciji, a do sad je prošlo 23.161, netko se još priključio ili?

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

vjerovatno mali ipak je prije 4mj bila na 500

nego tko kupuje to je materijalna cinjenica jer je proslo oko 5.5posto firme

Zašto se stalno opterećujete tko kupuje/prodaje?!
Držimo se činjenica, a to je da države nema više u vlasništvu. Dali su sve od sebe da prodaju što jeftinije i opet su poreznim obveznicima izgubili novce.
Meni je nevjerojatna ovakva likvidnost i toliki porast cijene nakon što je država prodala 20% odjednom. I moja baba bi za toliki paket ispregovarala bonus, a država, odnosno partijski uhljebljenici, upravo suprotno, dali su popust. Zašto popust neka sami ustanove. Na semaforu im piše.

kolega Neven grdno se varate po meni a ja cu to obrazloziti,zasto je bitno tko je kupio danas.
1.Po fundamentima i danasnjoj cijeni dionice je i dalje podcijenjena
2.Ako je kupac PPD vrlo smo blizu objavljivanja javne ponude
3.Ovo bi mogao biti putokaz vladi koliko Rusi cijene Inu ako je vec nasi nedaju zbog Amera ovdje bi mogli odrijesiti kesu i pokazati kako i koliko cijene oni nasu firmi,kako nam proracun za 2015 izgleda kao sir nasi bi se u vladi malo zapitali kome se okernuti,a LKPC-r-a bi mogla biti ogledan primjer
4.Blokovi busenja nafte na jadranu kako rekose najvece zalihe se procijenjuju u Juznom jadranu zato po meni LKPC ima izrazit znacaj
5.Marze LKPC ce uvijek biti vece od LKRI,kako ista ima Trst i kopar ua vratom koga i koja je alternativa LKPC pogotovo ako kupe LK vukovar sve su to cinjenice zasto je bitno znati tko kupuje

A u cemu se to varam?
Nista vas nisam razumio?!
Samo sam konstatirao da mi je svejedno tko kupuje i prodaje…
A za drzavu sam rekao da je ponizavajuce da dionica poraste 20% nakon sto su prodali toliki paket. Porast cijene uz toliku likvidnost jasno govori da su mogli dobiti premiju na tu kolicinu. Bezveznjaci, sto drugo reci…

http://www.dnevno.hr/novac/127934-vrdoljakovim-ppd-om-upravlja-njegov-pulen-konobar-pavao-vujnovac.html

evo mi mislili ministar delboj,kad ono postao belosvetski igrač.

malo o ppd i o tome kako dobijaju poslove a vjerojatno i firme.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

pa nismo mi tako naivni da mislimo da ovi koji su u ime države iz duudija prodali nisu znali šta rade i da lkpc vrijedi duplo više od 600 kn.

za običnu raju tu su yutarnji i večernji da popeglaju priču i zdravoživio.


Zašto se stalno opterećujete tko kupuje/prodaje?!
Držimo se činjenica, a to je da države nema više u vlasništvu. Dali su sve od sebe da prodaju što jeftinije i opet su poreznim obveznicima izgubili novce.
Meni je nevjerojatna ovakva likvidnost i toliki porast cijene nakon što je država prodala 20% odjednom. I moja baba bi za toliki paket ispregovarala bonus, a država, odnosno partijski uhljebljenici, upravo suprotno, dali su popust. Zašto popust neka sami ustanove. Na semaforu im piše.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity


http://www.dnevno.hr/novac/127934-vrdoljakovim-ppd-om-upravlja-njegov-pulen-konobar-pavao-vujnovac.html

evo mi mislili ministar delboj,kad ono postao belosvetski igrač.

malo o ppd i o tome kako dobijaju poslove a vjerojatno i firme.


država uvijek daje najbolje popuste, gazele gaze

Evo malo za one što vole di[emo_dolar]Vaš link …jeliti ocjene +37 u mjesec dana na količini od 333 i nije tako loše a biti će to i bolje, za sada plus od 65 000 kunića

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

ja sam na 350 ali sam još uvijek u minusu hahaha

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south


ja sam na 350 ali sam još uvijek u minusu hahaha
Ja sam bio na više od 500 komada u petak malo skratio po 700.

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

Mislim da bi ovdje moglo doći do veselijeg trgovanja nakon što postane poznato tko je prodavao,a tko kupovao u petak s onih 23 200 dionica iliti 16 milja prometa to je više od 5% tvrtke.

Prodaja izgleda pusto, osim ova dva naloga na 750,00 i 797,67 kn, veću količinu ne možeš kupiti niti da hoćeš 🙂

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

novih 7000 komada u blok transakciji.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

New Report

Close