LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

tako je najkasnije do petka navecer

Treba očistit prvo ovo s aska do 650,00 kn… nakon toga su nalozi na prodaji postavljeni prilično konzervativno [emo_smijesak]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

po meni propustamo bitno a to je tko je kupio u blok transakciji prije dva dana to ce biti vidljivo danas sto se tice top 10 ako nebude promjena velika vjerovatnost da je kupio ili kupila osoba koja stoj iz Hipa ako je to tako onda cemo imati i ponudu za preuzimanje prvo na 25posto to je moje misljenje

ppd-gazprom 100% kupio. ne znam zašto se ovaj paket prodavao preko burze a ne na natječaju.Trebali su SPO napraviti i svima omogućiti da kupe paketić dionica. strateški bitnu luku su prodali za 50 milijuna kuna,ovo je za ginisovu knjigu rekorda gluposti.i za remetinac

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

Najbitnije je da je ova kvazi država konačno izašla iz LKPC. Nadajmo se da će u narednom periodu konačno novi vlasnici škartirati upravu i početi raditi kako spada.
Ako krenemo računati koliko je štete počinjeno za proračun i nama samima kao poreznim obveznicima nećemo daleko stići. Kada i ako cijena dionice znatno poraste u narednom periodu imat ćemo prilike slušati dovoljno o teorijama zavjere. Ne kažem da nisu istinite u ovom slučaju (alternativa je jedino neograničena glupost i nesposobnost što i nije teško za prihvatiti imajući u vidu profil svih vladajućih garnitura do sada koje o ekonomiji pojma nisu imale) ali pustimo to sada…

kako nema promjena u top 10 a morale bi biti vidljive sa obzirom na to da je oslo 1.5pct firme prije dva dana i da je namira T plus 2 nije tesko zbrojiti tko je kupio te dionice kako god sutra sam na bidu pa kud puklo, da zaigramo taj Ruski rulet

necu likovati ali ako je istina sto je kolega nleckstone napisao a nekako mu vjerujem da je PPD iza toga posredno a neposredno Gasprom tvrta kcer iz Svicarske sa tom transkacijom od 6240 dionca u bloku meni je sasvim jasno kamo ovo vozi bez obzira sto je danas bid bio supalj napetost kao da se reze novcem.Ako je istina tu ce vrlo brzo biti ponuda,

pa radi se o tome da imaš kontrolni paket i zlatnu dionicu,plus kontrolu nadzornog odbora u ovako jednoj strateškoj kompaniji.

baš me zanima bi li nizozemci prodali luku rotterdam strancima a pola njemačkog izvoza ide preko nje.
The port is operated by the Port of Rotterdam Authority, originally a municipal body of the municipality of Rotterdam, but since 1 January 2004, a government corporation jointly owned by the municipality of Rotterdam and the Dutch State

uprava lkpc je ionako ostala od prije i to bivši hdz-ov ministar prometa.čudi me kako je kmeri nisu promijenili,kad su i čistačice mijenjali di su mogli .


Najbitnije je da je ova kvazi država konačno izašla iz LKPC. Nadajmo se da će u narednom periodu konačno novi vlasnici škartirati upravu i početi raditi kako spada.
Ako krenemo računati koliko je štete počinjeno za proračun i nama samima kao poreznim obveznicima nećemo daleko stići. Kada i ako cijena dionice znatno poraste u narednom periodu imat ćemo prilike slušati dovoljno o teorijama zavjere. Ne kažem da nisu istinite u ovom slučaju (alternativa je jedino neograničena glupost i nesposobnost što i nije teško za prihvatiti imajući u vidu profil svih vladajućih garnitura do sada koje o ekonomiji pojma nisu imale) ali pustimo to sada…

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

10-ti nalog na prodaji je već na cijeni od 900,00 kuna 🙂

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Počišćeno do 660, ukupno 314 dionica na prodaji do 6000 kuna, to se zove nestašica. Ne znam kako već nije u uravnoteženju.

Još malo pa će na prodaji biti samo jednoznamenkasti 🙂

1. po koliko su radnici kupovali dionice LKPC?
2. kad ističe lock-up radnicima, tj. kada će ih moći prodavati na burzi?
hvala na odgovorima

jedva te čekam sresti

Lock up ističe negdje 01.03.2016. Ne brini se za to, puno radnika je kupovalo na kredit tako da im nakon 5 godina ulaz neće biti ni približno po 400,00 kn. Bitno je koliko tržište u nekom trenutnku vrednuje dionicu, a ne po koliko ju je netko kupio. Do 2016-te cijena može i do 2.000,00 kuna (karikiram).

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.


1. po koliko su radnici kupovali dionice LKPC?
2. kad ističe lock-up radnicima, tj. kada će ih moći prodavati na burzi?
hvala na odgovorima

Niste kupili, šteta opet ste krivo uložili.

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

ide li dogovorena transakcija??

使用を信頼し、あなた自身の能力の

New Report

Close