LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

malo me vuce na prodaju INE za 505mil sa crtom no dobro nama nevredi ni 575 po danasbjem danu mozd ce nekom vise vrijediti za 2 godine

neki su nestrplivi da se rješe ispod cijene.ili imaju neku bolju priliku.na dražni je išlo i po 616,pa valjda kupac zna što radi

PPD

E sad će nam se polako priključit buregdžije…

izgleda da idemo na 1300 nazad.riješili su paket od države sad treba vratiti dionicu na realne vrijednosti.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

nitko ne komentira prijavljenu transakciju 6 480 kom po 630 kn??!!

prodavač se estoko zeznuo,ili dobrovoljni fondovi prenose na obvezne mirovinske pakete koje su im čuvali.

nadam se da će jednog dana netko odgovarati za ovu sramnu prodaju cerpa i ispuštanje zlatne dionice u lkpc.nadam se da je kupio netko iz sarajeva ovaj paket

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

mi smo poznati kao mazohisti prodajemo jeftino a kupujem sto skuplje

Nije mi jasan ovaj Raiffeisen kupio po 850 u dokapu iako je interes bio puno veći od ponude i sada to sve proda od 450 do 600 i nikome ništa ako se tako zarađuje za mirovine njihovih osiguranika jadna im majka.

ZMAJKI - LANICA = HRPA GLUPOSTIJU

@galija

Ovo dobro zboriš…No, da li je ikada netko odgovaro za takve stvari kod nas….Ja se ne sjećam….

pa neće kmeri vječno biti na vlasti.pitat će netko i za lkpc,a i za blje prije toga

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity


Nije mi jasan ovaj Raiffeisen kupio po 850 u dokapu iako je interes bio puno veći od ponude i sada to sve proda od 450 do 600 i nikome ništa ako se tako zarađuje za mirovine njihovih osiguranika jadna im majka.

Istraturist su kupovali od 300,xx i mislim predali Zabi na 156,xx, u Nexe su (u)bacili 130 mil. kada je Zaba već odbila uzeti nove obveznice, čudni su, ne bih s njima mirno čekao mirovinu, kao da namjerno gube

moguće da su rusi kupili preko prvog plinarskog društva.ruski igrač pejnović izgleda odredio posao. mislim da se u buzinu u centrali za balkan upalilo crvna lampica,bit će svašta.

Some people get rich studying artificial intelligence. Me, I make money studying natural stupidity

ima li tko mogućnost vidjeti novi top 10?

kolege,

kupac ima obavezu izvjestiti o kupnji….čini mi se uroku od tri dana. Zar ne? Ako netko može prenijeti kakav je danas ask/ bid

New Report

Close