LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolege ,

strpljivo sam čuvao novce za dionice LKPC čak 120 dana a od Prospekta ništa .
pa sam odlučio uložiti u HDEL po 122 kn .
Nije bilo skupo .
Sada je cijena 142 kn .
Koliko je to posto ?
Samo 16 % u desetak dana !
Kolege gubimo vrijeme na LKPC !

Pozdrav

.

eh, pero, lako ti je sad govorit, nikad nije bio pretjerani izazov biti general nakon bitke!

kao da je meni drago čekati luku pored svih drugih prilika na zse, ali šta mogu kad ne mogu računati na insajderske info… stalno razmišljam šta ako izađem, a oni taman objave prospekt?! i tako već evo pola godine… hebi ga, zato sam mala ovčica koja jedino na šta može računati je da slučajno uhvati val nekog većeg broda i na njemu prosurfa koliko uspije…

evo, upravo čitam ono o dokapu dalekovoda pa se ljutim…

mogao si nam tako napisati i da si jučer uložio novac u dlkv i zaradio 7 % u jednom danu… pero, pero, ako su te naljutili ovi iz uprave svojim odugovlačenjem (a mene jesu!), nemoj pokušavati nas ostale ovdje uvjeriti da izađemo i spustimo ti ulaz – tko je mislio izaći već odavno je to učinio, mi koji smo ostali i čekali tako dugo izdržat ćemo još i ovo malo vremena… slično kao nedavno ekipica s ksst… pozdrav golubu i ostalima! [thumbsup]

i, pero, ponavljam, ja shvaćam, čak i podržavam tvoju razočaranost upravom lkpc i ljutnju usmjerenu prema istoj, ali nemoj mi reći da si uistinu uvjeren da ćeš takvim svojim pisanjem ovdje uspjeti u naumu da istjeraš još pokoju dionicu na čistinu pa je pobereš… c-c-c… pero, pero… nemoj biti naivan… odustani dok još imaš malo dostojanstva… [wink]

no hard feelings… [thumbsup]

MaxPayne ,

čekam i dalje Prospekt na LKPC sa povoljnom cijenom za male dioničare (26.05.11.)(400-800kn) i ne prodajem dionice LKPC .

Slažem se s tobom , i čorava koka ponekad nađe zrno .

DLKV sam kupio po 262kn još prije 2 mjeseca .

Pozdrav

.

Po meni nije korektno da određeni imaju pravo dokupa po 400kn dok postojeći dioničari nemaju pravo upisa po tim cijenama. Sukladno tome LKPC iznad 1400kn nema ni teoretske šanse.
To je moje mišljenje,a uskoro će Vas i sama burza uvjeriti, jer na sve iznad 1350-1380 bit će gadna istresanja i pritisak prodavača. Neki dan na 1230kn mogli ste vidjeti kad se krene lupati kako je.
Prodavač Vam je dao svima daha, al sigurno će nastaviti iskrcavanje.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Kolege ,

strpljivo sam čuvao novce za dionice LKPC čak 120 dana a od Prospekta ništa .
pa sam odlučio uložiti u HDEL po 122 kn .
Nije bilo skupo .
Sada je cijena 142 kn .
Koliko je to posto ?
Samo 16 % u desetak dana !
Kolege gubimo vrijeme na LKPC !

Pozdrav

Kolega jedino tko gubi vrijeme ovdje ste vi i pisajući i oćito ulagajući, ali ja osobno ne bih rekao da gubite vrijeme, jer bolje da ste ovdje kao svi mi nego da trejdate negdje drugo, jer sudeći po vašim sposobnostima(napr. govorite sve najgore u LKPC) ne bih se baš kladio da imate nos za dobre dionice. Tako da neznam koliko bi ste bolje prošli….ali eto vama na dušu.
Ja još čekam da vi napišete da ste prodali svoje dionice od LKPC, jer jedino munjara od čovjeka može bit u nekoj dionici na cijeni 1300 i misliti da je realna 400-800.
Možda spadam u mlađe generacije, ali meni to nije logika, oprostite možda me još hvata adolescencija [tongue]

"Lipa 'sovka i Bogu je draga "

dakle…ako ima dionice(smiješni pero7) a vjeruje da će cijena na cca 600 kn naravno da bi ih prodao danas pa po 600 kupio dvije. ali taj očito laže sve što natipka. samo iz dosade se uopće referiram na takve likove a danas je takav dan. taj čovjek ne zna ni fundamentalnu matematiku(dokazano nebrojeno puta). kad netko uz internet i sva čuda koja mu današnje doba pruža nije u stanju izvršiti najjednostavnije matematičke operacije u skupu prirodnih brojeva što više reći????

svaka kupnja mu je retrospektivna…za nju saznajemo uvijek nakon nekog rasta a nikada na dan kupnje. svaki put je general nakon bitke. već vidim kad lkpc odradi rast kako će nam svima solit pamet da je pun ko brod. da je kupovao tad i tad(a kaže da čeka 400-800kn). jedva čekam kada AI bude na malo višem nivou pa kad ovakvi likovi radi općeg i osobnog dobra budu sistemski odbijeni da se uopće logiraju na računalo od strane samog.

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

Stvarno je previse likova poput pere,macheta,hairija itd…
Nista pametno nista argumentirano al bitno da se pise.

Kolega MACHETE ,

imate pravo .
Uništili su trgovinu dionicom LKPC kad su je prodali radnicima po 400 kn .
Da bi stvar popravili trebali bi :
1. poništiti prodaju radnicima po 400 kn
ili
2. malim dioničarima (26.01.11.) prodati dionice LKPC po cijeni između 400 do 800 kn !

.

Kolege Petrof , rita , YOHNNY ,

ovo je Forum o LKPC pa molim pišite o LKPC a ne lažno optuživati Peru 7 !

Koliko je sati u LKPC najbolje možete vidjeti na grafu na ovom ekranu , gore desno !

Niste korektni jer pišete neistine , pumpajući bez osnova dionicu LKPC .

Dali je vama normalno da radnici kupe dionicu LKPC po 400 kn a mi ostali mali investitori da dionicu platimo 3-4 puta skuplje !

Čak 300 do 350 posto (%) skuplje !

Budite pošteni , pa priznajte da ste dionice LKPC kupili po 400 kn !

Uvjeren sam da ste kupili dionice po 400 kn .

Dokaz mi je za to taj da nikad ne spominjete kupnju dionica po 400kn .

.

Zar nije radnicima LKPC zabaranjena prodaja dionica na 5 godina koje su dobili po 400 Kuna ?

http://www.njuskalo.hr/sve-ostalo/dionice-luke-ploce-oglas-2505138

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Zar nije radnicima LKPC zabaranjena prodaja dionica na 5 godina koje su dobili po 400 Kuna ?

http://www.njuskalo.hr/sve-ostalo/dionice-luke-ploce-oglas-2505138


To ne znači da će kupac to smjeti prodavati prije isteka 5 godina, a možda nam govori i o cijeni iz prospekta, ako dotični traži 1000 kuna, a pretpostavljam da ju nudi povoljnije zar ne?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


Zar nije radnicima LKPC zabaranjena prodaja dionica na 5 godina koje su dobili po 400 Kuna ?

http://www.njuskalo.hr/sve-ostalo/dionice-luke-ploce-oglas-2505138


Osim toga da ju smije prodavati zar na burzi laganom prodajom po BID-u ne bi dobio 250 kuna više?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

New Report

Close