LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Zašto se gurati na 800?? Zašto bi se jedna lkpc prodavala po b/v?? Zašto se Korf ne prodaje po b/v? Zašto se agmm prodaje po 800 a b/v je 2900?? Firma radi i razvija se (nova farma,zaštitne mreže …) Neka ljusne do dna pa kad se dno formira upadaj. Nemojte loviti padajuće noževe. Kakva je perspektiva Luke ako svi,ama baš svi idu štedjeti?? Pad prometa je izgledan.A ulazi se u velike kredite. Velika zaduženja,izgradnja terminala,a ulazimo u recesiju svih recesija,najvjerojatnije i u ratove širom kugle zemaljske. Mogao bi ovo biti novi obrovac.

znači vi pogledate b/v i donosite odluke? ona fino nađite firmu sa najmanjim koeficijentom i sve saspite u nju. a kojih genijalaca ovdje ima, pa ovo je nadam se fatamorgana.

[/quote]

Kolega rita,ne treba biti genijalac pa predvidjeti pad tržišta. A fatamorgane ste se vi nagledali mislim sasvim dovoljno.pa vi od 1800 pišete ,da su svi koji taj biser prodaju ajmo reći nenormalni. A dionica pala 55%. Trebali bi se pokriti ušima jer ste fulali sve što se fulati moglo.
No kad već spominjete fatamorganu imat ćete prilike uživati u njoj u danima koji slijede.
Ugodan dan želim.

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

Pero, od tog pada nema ništa, LKPC je na samom dnu,a uskoro će ti biti sve jasnije.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Znam nekoliko ulagača koji su uzgubili ogromne novce kada su čekali okrugle brojke ( jedan biser je čekao okruglo kad đođe na 12 000 i došlo na cca 11700 i ljosnulo na ondašnjih krizom izazvanih 750 – oko milijun i pol kuna je zgubil ), da ne nabrajam druge slučajeve a i svoj biser… tako kad si netko zacrta neku cifru da uđe il izađe automatski vidim 100%-ni pushing hehe. Tu nema zacrtavanja to treba "osjetit" hladne glave…

novcem se može kupiti zdravlje ali ne i sreća, posesivnost ali ne i ljubav


Vrijeme je da čvrste rukice preuzmu i da se riješimo STOKE SITNOG ZUBA!

Jesi spreman za sutra,da tvoje čvrste rukucie preuzmu količinu dionica koje će se prodavati.



Vrijeme je da čvrste rukice preuzmu i da se riješimo STOKE SITNOG ZUBA!

Jesi spreman za sutra,da tvoje čvrste rukucie preuzmu količinu dionica koje će se prodavati.
[/quote]
Kolega treba imati dionice za takvu izjavu. Pazite se samo da ne ostanete opet bez gaćica jer ionako ste ćelavi već!

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


Jesi spreman za sutra,da tvoje čvrste rukucie preuzmu količinu dionica koje će se prodavati.

Kolega, očito ste i Vi stoka sitnog zuba koju treba izuti iz cipela. Samo naprijed, ja sutra kupujem.Pametni su utapali po 1600kn kad sam Vam govorio.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Žao mi je kolegice Rite i kolege Petine, al tako je to na burzi, netko kupuje po 2000kn a netko po 800kn. Ja volim meziti jeftino a sve kalkulacije kažu JEFTINO JE SADA.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

@lavgar

ja pisao da je tko prodaje nenormalan????
ma zaboli mene što tko radi sa svojim parama. iako vidim da ovdje većinu to tangira. ja ovdje piskaram da budem u toku ali vjeruj jedno….što drugi rade sa svojim parama i životom zaboli me.

a da će tržište pasti…svakako.
da li to znači da ste sve prodali i čekate u cashu???

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

ztžište kapitala uvijek iznenadi …

http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

...

ko može više – kukavice ili fondovi, pitanje je sad?

ovo je ko jaka zima. ko preživi pričat će. a puno glodavaca neće dočekati jesen. a takve zime su potrebne.

vidim da trebam napominjati kako ovo nije druk ni na kupnju ni na prodaju jer su neke kolege osjetljivi…pa evo napominjem…to je samo moj skromni komentar.

lp

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south

Ajmo Rajfasen u napad pa vi ste ipak najgori ONMF u Hrvatskoj tovarili ste ATGR u desecima tisuća komada na 830, Ht kuopujete još od 400 kuna i skupili ste lijepu količinu, MAGMA je za vas bila zakon, LKPC kupite po 850 a prodajete u tisućama komada po 830 a Dinko skuplja, još malo i neće vas više biti sa takvom strategijom.

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

Mali prodaju sve što imaju a kupuju isključivo veliki. Ubrzo neće biti dionica.


Mali prodaju sve što imaju a kupuju isključivo veliki. Ubrzo neće biti dionica.

puno njih i kupuje..

jer ipak došli smo do dna. ajde bar neki odgovori.
a što se tiče rasta možemo slobodno svi ugasit računalo na jedno dvi godine…bar da malo prištedimo na struji [rolleyes]

livin' from hand to poor mouth you an' me an' my secret south


Mali prodaju sve što imaju a kupuju isključivo veliki. Ubrzo neće biti dionica.

Pa prodaje Rba banka iz top 10.
Oni su radili dokapitalizaciju.

F i g h t T h e P o w e r ! ! !

New Report

Close