LKPC (Luka Ploče d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LKPC (Luka Ploče d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Krucijalno je pitanje koliki je tu novac u igri?

Osim što se 2009. gore spominje " značajna zarada za Luku Ploče ", ništa drugo ne znamo.
Tu se radi kao prvo o zaradi od brodova koji će dostavljati naftu + zaradi od skladištenja nafte.

Ako pogledamo koliko za te poslove skladištenja zarađuje JANAF, to nije malo, samo ne znam da li je to usporedivo?

Definitivno očekujem obavijest na ZSE od Luke Ploče d.d.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]



Znači li to da sutra poljećemo?! Meni to ne odgovara iako sam dioničar lkpc. Mislio sam nadokupiti ali neka ide gori. Sve što ide gori dobro je!

Kolega vizionar ,

nema problema ako je to tvoja želja mogu ti ja prodati svoje dionice LKPC po recimo 3.000 kn .
Samo da ti bude srce na mjestu .
To će ti biti dobro jer si dionicu platio skupo i išla je gori .
A sve što ide gori dobro je !
[/quote]

Nije li po tebi fer cijena 400-800kn? Ako je tako, prodaj meni po 900, to je vise od tvoje fer cijene pa smo oboje sretni i zadovoljni, zar ne?

NTF je još uvijek bosanski, koji su iznajmili svoje rezervoare. Po jedan imaju INA i OMW , a druga dva su sada iznajmljena turcima a prije bila britancima koji će ih sada navodno tužiti. LKPC tu ima koristi od sidrenja i prevoza kamiona kao i dosada…

Ulaganje u sebe je najbolje ulaganje

evo i link:

http://www.dnevniavaz.ba/vijesti/teme/23963-za%C5%A1to-britanci-uzimaju-%E2%80%9Cnaftne-terminale-fbih%22-i-%22terminale-fbih%22.html

Ulaganje u sebe je najbolje ulaganje

Čini mi se da je dosta tihih sakupljača po ovim cijenama (nagađam da nam se opet pridružio i kolega golubov koji je čekao i dočekao 12xx) … a i bliži se kraj mjeseca pa da vidimo što će ispasti, ovaj put, od svega …

"vražijim brojem (skraćenim) brani se " razina od 1200 Kn, zgodno … [tongue]

@Pero7 na svojstven i pomalo osebujan način pokušava gurati (verbalno jasno) cijenu prema niže ali uzaludan mu trud …(kad se kupnja množi na vrlo pametan način)


@Plejboj
frende jesi dobro?

Pero7, ako ne bi kupio iznad 900, a po koliko bi onda prodao? Jer mislim, dionicu ocito imas a na bidu su nalozi od preko 1200kn. To ti je vise nego 30% spread, pa nije ni lose zar ne? Zbog cega ne prodajes?

Inace, ako danas zavrsimo na 1260 gdje smo sad, ispadamo iz downtrend kanala u kojem smo bili zadnjih malo manje od dva mjeseca.

još nikakvih novosti???

Idem idući tijedan sam provjerit gdje je zapelo,i oće li što biti od toga.


još nikakvih novosti???

Idem idući tijedan sam provjerit gdje je zapelo,i oće li što biti od toga.


Netreba ti dolazit, čeka se povoljan/prikladan trenutak za objavu prospekta. A koji je to trenutak to znaju oni gori, na nama je da strpljivo čekamo [smiley]

Ulaganje u sebe je najbolje ulaganje



još nikakvih novosti???

Idem idući tijedan sam provjerit gdje je zapelo,i oće li što biti od toga.


Netreba ti dolazit, čeka se povoljan/prikladan trenutak za objavu prospekta. A koji je to trenutak to znaju oni gori, na nama je da strpljivo čekamo [smiley]
[/quote]
[thumbsup] a možda doživimo USKRSNUČE PROSPEKTA i DOKAPITALIZACIJE.

Koliko je danas prodano-kupljeno dionica LKPC ?

Niti jedna !

Od 148.316.532 kn trgovanja nitko nije kupio niti jednu jedinu dionicu LKPC ?

To je sve rezultat vašeg drukanja koje provodite na ovom Forumu od 2006. godine a u šta se možete uvjeriti čitajući ovih 1510 stranica Foruma .

Kolege , pročitajte šta ste sve pisali o LKPC !

.

Od 148.316.532 kn trgovanja nitko nije kupio niti jednu jedinu dionicu LKPC ?

– nitko ti nije prodo bolje reć !!!

Danas nije bilo trgovanja sa dionicom LKPC .

Nudila se na prodaju po 1269 kn

A na kupnji po 1245 kn

Zbog čega se nije trgovalo sa dionicom LKPC danas ?

.

Koliko je danas prodano-kupljeno dionica LKPC ?

Niti jedna !

Od 148.316.532 kn trgovanja nitko nije kupio niti jednu jedinu dionicu LKPC ?

To je sve rezultat vašeg drukanja koje provodite na ovom Forumu od 2006. godine a u šta se možete uvjeriti čitajući ovih 1510 stranica Foruma .

Kolege , pročitajte šta ste sve pisali o LKPC !

Joj, kak ti se vise samo da, molim te mi reci? Zar stvarno mislis da stvari koje tu pises jos uvijek mogu utjecati na neciju odluku o kupnji ili prodaji? Ili da ce mozda cifra u prvom krugu biti ispod 800kn ako se ti zalis po forumu da ti je preko 800 preskupo?

http://www.dubrovacki.hr/clanak/28196/luka-i-lucka-uprava-predstavljene-u-mostaru

Ulaganje u sebe je najbolje ulaganje

New Report

Close