LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ako je tko onda ta dionica niti nije trebala vrijediti 11 k tj ako nisu imali za kupiti sirovinu tj mali su trebali biti upozoreni

kao ni jamnica 160 tisuća.
Nije problem nastao u 3 ili 4. mjesecu, e sad tko je trebao reagirati i kako naše institucije rade svoj posao je druga priča tj da rade nikad do problema i ne bi došlo. Šta je tu je sad.
Vezano za dobit, kada bi za 6,7 i 8 mj uspjeli ostvarit 100 mil kuna i onda do kraja godine još 80-90 to bi bio vrhunski rezultat.

Placa li Ledo svoje dugove od prije nego je pocela prinudna uprava ili su oni zamrznuti?

Nemam dionice Todexa..samo me zanima

Leont@
Ne plaća. Pa zato je i napravljen Lex Agrokor, stopirana su sva prijašna plaćanja po kreditima. Plaća se samo za robu dostavljačima ostalo je na čekanju “Godota”.

Cak i prvih 6 mjeseci nije lose. Sto ce tek biti nakon 9?? Rasturacina!

Na linku je kompletno izvjesce za Agrokor..Sektor Hrana 8 slika u privitku ) samo za period od 3 do 6 mjeseca ima EBITDA 1.148 mlrd kuna tao da je lako moguce Ledo prikazao bez Frikoma i Ledo Citlluk.

https://www.vecernji.hr/biznis/agrokor-objavio-mjesecno-izvjesce-situacija-se-pocela-stabilizirati-1187797

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Na linku je kompletno izvjesce za Agrokor..Sektor Hrana 8 slika u privitku ) samo za period od 3 do 6 mjeseca ima EBITDA 1.148 mlrd kuna tao da je lako moguce Ledo prikazao bez Frikoma i Ledo Citlluk.

https://www.vecernji.hr/biznis/agrokor-objavio-mjesecno-izvjesce-situacija-se-pocela-stabilizirati-1187797

Pozdrav


Pa
Piše frikom i Ledo citluk

Najsigurnije znak za blagostanje neke zemlje jeste porast broja njenog stanovništva.

Kolega osvrt na ovaj izvjestaj Leda usporedo s izvjestajem Agrokora i i jeli ili nije i u njega ukljucen Frikom i Ledo Citluk

http://zse.hr/default.aspx?id=78485

Pozdrav

svi smo mi Crobex

ako su izvjesca tu, bude ond aprirepak matek oslobodio blokadu trgovanja?

Moje je osobno mišljenje da trgovanje ne bi trebalo pokretati sve dok ne bude postignuta nagodba vjerovnika. Sve do tog trenutka, čak i da su izvješća dostupna, trgovanje dionicama leda i ostalih ovisnih društava Agrokora jest kockanje.

S obzirom na situaciju s pokusajem ovrha mislim da bi trebalo odblokirati one dionice koje nisu u toj situaciji, dok se to ne rascisti. Znaci Jmnc i Ledo ne. Ostale da. Nakon izvjesca.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Koja je to obavijest, financujski rezultat sa * procijenjena vrijednost..? Ko tu kog da ne kažem što? Čeka se na izvješće kao ozebao sunce, i treba izaći u narednih 2 tjedna i sad kao neki zakon ili sud ih natjera da objave ovakvu žvrljotinu 3 tjedna prije krajnjeg roka?! A čeka se gotovo pola godine.


Koja je to obavijest, financujski rezultat sa * procijenjena vrijednost..? Ko tu kog da ne kažem što? Čeka se na izvješće kao ozebao sunce, i treba izaći u narednih 2 tjedna i sad kao neki zakon ili sud ih natjera da objave ovakvu žvrljotinu 3 tjedna prije krajnjeg roka?! A čeka se gotovo pola godine.

poslovni bi trebao to pitati onog prirepka mateka…kada ce ovi rezultati i kako komentira ovu vijest sa trgovackog.
ali prirepak matek se nece javiti jer nije dobio instrukcije politike, kojoj on vec godinama vjerno sluzi, bez obzira na boju, stranku ili predznak.
a takvi kao matek zive vjecno u hrvatistanu.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/rqsOdduzPtUZiQ3ZKgsZWg==.pdf
Pritišću Rusi sa svih strana. Po svemu sudeći Ledo bi mogao ostati bez Frikoma.

Ledo je Frikom 2013 godine platio 728 milijuna kuna – taman da Rusi pokriju potraživanje od 100 milijuna Eura. Osim toga i Ledo Podgorica je tada kupljen za dodatnih 150 milijuna kuna a i to bi netko mogao ovršiti. Nije ni čudo što je neki dan bila panika u vladi i izvanredna sjednica, čerupaju ih Rusi.

New Report

Close