LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega sve ce njegove firme kad tad u prodaju. Mozda ne njegovim htijenjem ali ce se prodavati. Sastavnice Agrokora su vrijedne firme i ovi s kojima je potpisan ugovor to jako dobro znaju, samo sto je njima njihov osobni profit, kao i gazdi, na prvome mjestu i jos su k tome belosvetski izvlakaci novaca, cak i veci nego gazda.

Nije bolest sve što boli


Je l još ima koji naivan čovjek – muško ili žensko, na ovome forumu da vjeruje da će LEDO u prodaju?
A kako će to u prodaju kad je danas preuzeo jamstvo kao jedan od jamaca za obveze vladajućeg društva
a po Ugovoru za klupski kredit u iznosu od 75.000.000 eura ?

Ovo što se danas događa na hrvatskom tržištu kapitala nikada se do sada u ovih dvadeset godina nije događalo – navlače se naivni na kupnju dionica po povlašteno skupoj cijeni uz prethodni novinarski uradak zadnje kvalitete bez truntke morala u dušu njegovog autora.
Mene neće nadigrati, a vama malim ulagačima teško da će netko nekako pomoći sad kad nema samodola, a nema ga jer ste vi to tako htjeli [wink]


Freeendeee…….pa 75 milja na 4 firme ! koje vrijede koliko ? koliko samo Ledo ? ….lako se Ledo skine i izvuče pri eventualnoj prodaji ….nije to problem uopće …. a i cijena nije odraz stanja i pisanja novinarčića ovdje ….ne kupuješ valjda dionice po njihovim pisanjima !!?? …ona je odraz kvalitetnog rada i stanja firme …TO OVDJE NIJE UOPĆE UPITNO ! kaj ne ….

Mislim da to jamstvo nije prepreka za eventualnu prodaju Leda.
Da se sutra proda Ledo,ne znam,bubnut ću , dvije milijarde kuna,pokrije se cjelokupni dug i još ostaje triput toliko.
Kreditor se sigurno ne bi bunio,ako se plate i kamate naravno.

"Only dead fish swim with the stream"

korisniče,
sutra se sigurno neće prodati LEDO, jer da hoće ne bi danas LEDO davao jamstva, a novine jučer pišu da će se LEDO prodati, ako ne danas, ono već sutra, a da li će se LEDO prodavati za godinu-dvije to sad nije predmet naše polemike… eto, to vam želim reći…a neće se prodati ni petrokemija, ni danas, ni sutra, a ni prekosutra, a novine pišu da hoće, da samo što nije potpisan kupoprodajni ugovor, na osnovu toga cijena dionice raste, a HANFA šuti, a šuti jer nema Samodola, a njega nema jer ste vi to tražili. Sad će mnogi mali ulagači svoje dionice plaćati skupo i prodavati jeftino [wink]

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


korisniče,
sutra se sigurno neće prodati LEDO, jer da hoće ne bi danas LEDO davao jamstva…

I meni ovo što si rekao zvuči logično. Pogotovo ako bih bio tik pred prodajom. Poslao bih krivi signal kupcu. Prodao sam svoje dionice Leda. Možda neki drugi put…


korisniče,
sutra se sigurno neće prodati LEDO, jer da hoće ne bi danas LEDO davao jamstva, a novine jučer pišu da će se LEDO prodati, ako ne danas, ono već sutra, a da li će se LEDO prodavati za godinu-dvije to sad nije predmet naše polemike… eto, to vam želim reći…a neće se prodati ni petrokemija, ni danas, ni sutra, a ni prekosutra, a novine pišu da hoće, da samo što nije potpisan kupoprodajni ugovor, na osnovu toga cijena dionice raste, a HANFA šuti, a šuti jer nema Samodola, a njega nema jer ste vi to tražili. Sad će mnogi mali ulagači svoje dionice plaćati skupo i prodavati jeftino [wink]

To je u redu…korisniče..:),s tim se slažem,samo kažem da sutra iznenada dobije neku dobru ponudu kredit ne bi bio prepreka za prodaju.

"Only dead fish swim with the stream"

pbz mirovinski dokupio 10 komada.

http://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?sifSim=LEDO-R-A

23.03.2012 T: 20.03.12 Pros. cijena: 6.251,13
RB Dioničar Broj %
1. AGROKOR D.D. 173.606 78,85%
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 5.821 2,64%
3. PBZ Croatia osiguranje OMF 5.744 2,61%
4. INVESTCO D.O.O. 4.651 2,11%
5. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 3.177 1,44%
6. PBZ D.D. 1.662 0,75%
7. BAHOVEC SREČKO 1.159 0,53%
8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 992 0,45%
9. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 825 0,37%
10. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 615 0,28%
UKUPNO 198.252 90,03%

26.03.2012 > T: 21.03.12 Pros. cijena: 6.102,67
RB Dioničar Broj %
1. AGROKOR D.D. 173.606 78,85%
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 5.821 2,64%
3. PBZ Croatia osiguranje OMF 5.754 2,61%
4. INVESTCO D.O.O. 4.651 2,11%
5. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 3.177 1,44%
6. PBZ D.D. 1.662 0,75%
7. BAHOVEC SREČKO 1.159 0,53%
8. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 992 0,45%
9. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 825 0,37%
10. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 615 0,28%
UKUPNO 198.262 90,03%

mene je čudilo da se PBZ mirovinac nije i prije aktivirao, ovo je možda i najbolja frima na burzi, a cijena je smiješna…naročito ako zaigra mečka za unilever! [wink]

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

kaže mi kompa da punom parom rade slaje za Norvežane.

to je dobro, iskorak na vanjska tržišta se dugo čekao, doduše mislim da je to robna marka, jer nema na omotu nigdje Ledovog branda, samo mi nije znao reći čiji su recepti.
njemu je sve to isto, onaj veliki s čokoladom je njemu king [lol]
moguće je de ja i receptura strana da je ledov samo pogon, a moguće je i da su Ledovi sladoledi ali u drugom omotu.
živo me zanima hoće li biti kakvog utjecaja već sad na 1Q.

drago mi je da se PBZ-CO aktivirao, čini mi se da neće ići u neku agresivniju kupovinu zasad, ali dobro je da je tu, pa barem nek se smanjuje FF.

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

http://www.poslovni.hr/vijesti/uprava-mercatora-na-celu-s-debeljakom-dala-kolektivnu-ostavku-200720.aspx

zgodno, jelda?

http://www.poslovni.hr/vijesti/uprava-mercatora-na-celu-s-debeljakom-dala-kolektivnu-ostavku-200720.aspx

Glavni razlog rastajanja između Debaljakove uprave i vlasnika bilo je pitanje mogućnosti prodaje Mercatora. Većina vlasnika zauzela se za prodaju hrvatskom Agrokoru za 221 euro po dionici. Debeljakova uprava tomu se usprotivila, pa je Agrokor u veljači povukao ponudu. Cijena dionice Mercatora jučer je bila 125 eura.

"Bog će ga kazniti koliko druka!!" Rato, 2012

http://danas.net.hr/balkan/varao-na-nagradnoj-igri-i-vise-od-200000-eura-i-hammer [lol]

New Report

Close