LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

MiG29:

isto tako, ne svidja mi se sto je sve vise malih u ovoj dionici.i sto dionica dobija na popularnosti. to je jako lose, jerbo kad nastane panika, bude bilo stampeda.prema dolje.

Što i nije tako loše za trejdanje…[thumbsup]


Kolega uvažavam vaše mišljenje ali bojim se da klizanje cjena bilo prema gore ili prema dolje najmanje ovisi o malim ulagačima.Na nama malim(ja to jesam i bez želje da koga uvridim) je da surfamo i pogađamo trendove bez ikakve uvezanosti fundamenata(primjera koliko duša hoće).

......BESPLATNI SAVJET,NAJSKUPLJI SAVJET...

… naravno da je tesko prognozirati cijenu ali slazem se da nema greske na duge staze, a cijena leda samo s maticnim poduzecem od 23 k je trenutno fer, ne ne zaboravi par firmica i jednu firmu[proud] koje su takodjer u vlasnistvu LEDA a tada je fer cijena ohohoho….
molim te ako bi mi mogao to malo pojasniti
[undecid]

To mig29:
1.Ma nesto me hebe attachment da ti posaljem excell, budem pokusao, sorry.
2. Nije opcenarodna dionica, neboj se, preskupa je, nije to EIG da svaka susa moze kupiti pet komada. Ako ce je rusiti, rusiti ce fondovi.

To dunlop:
1. Zasto mislim da je Migors u dzepu. PA jedini trgovac je ostao Toda u igri, a stvar sa Blackstoneom je jos bolja.
Moje pretpostavke su da ce Blackstone uci u Agrokor (do 10%) i u Migros ili samo u Agrokor. Nema IPO-a, nebudite smijesni. Nemam nikakav inside, samo citam novine.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

postaje, prije godinu dana je bilo oko 500, sada je vec oko 1000 dionicara leda!!

IDEMO AP AP


MIG,u dionici sam od “davno” negdje od početka 6 mjeseca,kad je bila oko 9500kn.Povremeno sam izlazio i mogu priznati da mi je to bila velika pogreška (da sam samo držao tu dionicu više bi zaradio) što se može vidjeti iz trenutne cijene.Na prste jedne ruke se mogu nabrojati dionice koje su ostvarille ovakav rast za 6 mjeseci. Tko prizna pola mu se prašta,zar ne.

nije problem izlaziti i ulaziti, u mnoge sam ja dionice ulazio i izlazio, ali sam pisao isto i kad sam bio IN i OUT.u ledo sam ulazio po 8900, pa izasao na 9900 jer sam vidio da ce se kiseliti neko vrijeme.pa opet usao na 9900.
isto mi je vrijedila u oba slucaju, samo se cijena mijenalja, ali nisi jedini nema veze..

nego..znam da ga nisi docekao po 14, pa me zanima jesi skinuo po 16 ili vise??ili si se ukrcao tek sad, nije te bilo dugo..
ja sam zadnjih 10 kom kupio po 17400-17750kn[proud]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


To mig29: 1.Ma nesto me hebe attachment da ti posaljem excell, budem pokusao, sorry. 2. Nije opcenarodna dionica, neboj se, preskupa je, nije to EIG da svaka susa moze kupiti pet komada. Ako ce je rusiti, rusiti ce fondovi. To dunlop:

bojim se da nisi u pravu..
mali nisu samo oni koji nemaju novaca, nego i oni koji imaju puno novaca i nije im problem ulupati i koju milju cak, “ako im neko rekne” da je to super stvar!a znas kako takvi izlaze ako se i na sekundu poboje za investiciju.
[lol]
isto tako oni mali koji nemaju novaca mogu kupiti 200 eiga, 100ddjh ili 1 ledo, ako im se ledo ucini ok, eto ih unutra..a i sad su rijetki “mali” bez 100-200k portfelja..
ma dobro, razmisljam naglas..ima Misko pravo, to su prilike za trejdanje i nabijanje duple zarade[thumbsup]

za migros imas pravo, bio sam debelo skeptican na pocetku sad sam 85% uvjeren da ce to dobiti!

@mudrijas[tongue]

imam ja i neso ZVZD, ali ni priblizno ko Ledosa[wink]

PS-a dok mi ovo pisemo, neko nam kupuje jeftino Belje, jer je JMNC u ovom trenutku vec 130 000kn[pray]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

Evo nam se opet smije onaj na 21k … oćemo li se i mi smijati njemu? [cool]

"double bottom must be done by the market, not FED or other BS's"


Evo nam se opet smije onaj na 21k … oćemo li se i mi smijati njemu? [cool]

to je fondovska brana da se mali iskrcaju i ne prave im probleme kasnije, gotovo da bih se mogao kladiti u to…kazem vam ista situacija je bila na 12k!!

IDEMO AP AP


: ” bojim se da nisi u pravu.. mali nisu samo oni koji nemaju novaca, nego i oni koji imaju puno novaca i nije im problem ulupati i koju milju cak, “ako im neko rekne” da je to super stvar!a znas kako takvi izlaze ako se i na sekundu poboje za investiciju. [lol] isto tako oni mali koji nemaju novaca mogu kupiti 200 eiga, 100ddjh ili 1 ledo, ako im se ledo ucini ok, eto ih unutra..a i sad su rijetki “mali” bez 100-200k portfelja.. ma dobro, razmisljam naglas..ima Misko pravo, to su prilike za trejdanje i nabijanje duple zarade[thumbsup] za migros imas pravo, bio sam debelo skeptican na pocetku sad sam 85% uvjeren da ce to dobiti! @mudrijas[tongue] imam ja i neso ZVZD,

Te kolega baš ne bi nazvao male, nego bi upotrijebio neku drugu riječi, recimo ‘ investitori ‘.

pogledajte ovog koji se stavio na prodaju na 20100..sad neki misle da je to mali..ma NIJE mali to je fond koji pokusava sto je dulje moguce drzati cijeni nisko, da ses sto vise batrpa na ovim razinama! iako nisam fond manafer niti broker , niti imam ikakve veze s ekonomskim znanostima, ovo svaki coban pa i ja moze zakljuciti bez ikakvog dodatnog pojasnjenja..mogao je bez problema dici ljestvicu gore ali ne zeli da mu cjena ode visoka..a mirovinci ce sigurno jos kupovati , pa kom mirovincu se isplati uci sa380 kom, heheheheh ali MORAT ce platit vise, jer su na ledu ljudi dovoljno disciplinirani da drze dionice u rukama, ja mogu cekat i godinu i dvije da diopnica ne mrdne, ali fond manageri bome NE! zato kad se nakupe koliko budu trebali otici ce ledo nebu pod oblake, eto to su moje pretpostavke!

IDEMO AP AP

i ovaj plasljivac na 21000 je po meni isto fondovska igra istjerivanja plasljivaca, da se ispod njega navuce prodaja i da se sad sto vise takvih makne iz leda, a isto tako da fondovi, e sad koji , ili zaba ili ilirika ili pbz mirovinski jos podebljaju na ovim razinama , makar meni se i dalje cini da su to sve jos premale kolicine da mi mikrovinski bili zadovoljni, oni ce se sigurno dobrano jos nakrcati ledom!! a mozda je ova brana na 21k i brana da se az mirovinski takodjer ukljuci u ledo igru, pitanje je tko ju je postavio tamo!!…ne vjerujem da je to hpb jer oni lagano rasprodaju a lakse je stavljat na prodaju po 10-15 komada negop ovako 215..ovo je cista brana da se zaustavi rast cijene, dok se ne popune portfelji kolicinom koja bi ih zadovoljila na ovim razinama!! eto tako ja vidim iz svoje perspektive ovu situaciju, no pricekajmo jos malo pa ce mo svi uskoro biti pametniji!

pozdrav i ulazite u znanje!

s postovanjem

INSAJD

IDEMO AP AP

Ćini mi se da naše naručene škrinjice dobivaju dom (Jolly i Tomato).[thumbsup]

Show me the Money!

New Report

Close