LEDO (Ledo d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska LEDO (Ledo d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na LEDO dd povučeno osporavanje za 6.360.291,57 kuna.
Ukupno je povučeno osporavanje 1.721.389.911,84 kuna, i dalje je osporeno 670.389.150,00 kuna.
I dalje ostaju osporena SVA jamstva koje su operativne kompanije dale za Agrokor i Konzum – LEDO je dao jamstvo od 90.998.385,73 kuna za Agrokor.


Na LEDO dd povučeno osporavanje za 6.360.291,57 kuna.
Ukupno je povučeno osporavanje 1.721.389.911,84 kuna, i dalje je osporeno 670.389.150,00 kuna.
I dalje ostaju osporena SVA jamstva koje su operativne kompanije dale za Agrokor i Konzum – LEDO je dao jamstvo od 90.998.385,73 kuna za Agrokor.

Pa onda i nisam puno “fulao”. Zbrajao sam to, onak…odokativno.
Koliko sam čuo na radiju ujutro dok sam se vozio, Peruško je sazvao presicu danas točno u podne kod ok korala, valjda bu rekao nekaj o tome:))

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.


Na LEDO dd povučeno osporavanje za 6.360.291,57 kuna.
Ukupno je povučeno osporavanje 1.721.389.911,84 kuna, i dalje je osporeno 670.389.150,00 kuna.
I dalje ostaju osporena SVA jamstva koje su operativne kompanije dale za Agrokor i Konzum – LEDO je dao jamstvo od 90.998.385,73 kuna za Agrokor.

žao mi je što to moram reći, ali nakon 10-ak godina na TK vi i dalje ne razumijete niti osnovne stvari. osporavanje jamstava ne znači ništa osim u postupku nagodbe jer što god da oni odluče o tome u ovom postupku, ne utječe na valjanost jamstava kao takvih, vidio sam da su vam kolege to već objašnjavale, ali vi nikako da to shvatite. barem pokušajte?

Pa o kojem postupku mi razgovaramo ovdje osim o postupku nagodbe?

Jel vi razumijete, da nakon što nagodba prođe, više neće ni biti jamstava!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Pa o kojem postupku mi razgovaramo ovdje osim o postupku nagodbe?

Jamstva se ne mogu poništiti u postupku nagodbe nego samo u redovnom sudskom postupku!!!


Jel vi razumijete, da nakon što nagodba prođe, više neće ni biti jamstava!

Jel vi razumijete da može nagodba i proći, a da dio jamstava ostane i dalje? Jer to što je netko osporio jamstva ne znači ništa samo po sebi jer ako imaoci tih jamstava budu isključeni kod sklapanja nagodbe, njihova jamstva opstat će i dalje sve dok i AKO ih sud ne poništi u redovnom postupku! Zato očekujem da će najveći dio jamstava biti uključen u proces nagodbe.


Pa o kojem postupku mi razgovaramo ovdje osim o postupku nagodbe?

Jel vi razumijete, da nakon što nagodba prođe, više neće ni biti jamstava!


Jamstva ce ostati za onaj dio duga koji ostane nakon potpisa nagodbe.
Takoder,oni koji ne pristupe nagodbi,sigurno nece istu “povuci” jer onda ne bi imali nikakvo osiguranje za svoju trazbinu.



Na LEDO dd povučeno osporavanje za 6.360.291,57 kuna.
Ukupno je povučeno osporavanje 1.721.389.911,84 kuna, i dalje je osporeno 670.389.150,00 kuna.
I dalje ostaju osporena SVA jamstva koje su operativne kompanije dale za Agrokor i Konzum – LEDO je dao jamstvo od 90.998.385,73 kuna za Agrokor.

žao mi je što to moram reći, ali nakon 10-ak godina na TK vi i dalje ne razumijete niti osnovne stvari. osporavanje jamstava ne znači ništa osim u postupku nagodbe jer što god da oni odluče o tome u ovom postupku, ne utječe na valjanost jamstava kao takvih, vidio sam da su vam kolege to već objašnjavale, ali vi nikako da to shvatite. barem pokušajte?
[/quote]

Mislim si…evo još jedan nadriprorok koji kao čita moje misli i onda osporava to što je njegova šuplja glava umislila da sam ja mislio?
No možda i nisi takav …šta ja znam.
Ja sam ono što mislim i napisao odnosno PREPISAO iz rješenja Trgovačkog suda u Zagrebu.
Dakle – osporeno je i dalje kako slijedi:
372.929.150,00 kuna potraživanja prema Agrpokoru i Jamstva koje su dali AGROKOR – TRGOVINA D.O.O. 468.897.825,58 kuna, JAMNICA D.D. 468.897.825,58 kuna, KONZUM D.D. 468.897.825,58 kuna i LEDO D.D. 90.998.385,73 kuna kao i 297.460.000,00 kuna potraživanja prema Konzumu i Jamstva koje su dali AGROKOR D.D. 1.540.653.669,04 kuna, AGROKOR – TRGOVINA D.O.O. 1.540.653.669,04 kuna, JAMNICA D.D. 1.540.653.669,04 kuna, PIK-VINKOVCI D.D. 1.540.653.669,04 kuna, ZVIJEZDA D.D. 1.540.653.669,04 kuna i PIK VRBOVEC D.D. 380.147.056,44 kuna.

@sava

OsporENO je ili se osporAVA?

Mislim, ogromna je razlika…

Ignore: [b] Bisakovi - Escobarbar - Popolo - Sisoje [/b] [color=red]Ne budite b*dala - ne ulazite u Hrvatsku![/color]



Pa o kojem postupku mi razgovaramo ovdje osim o postupku nagodbe?

Jamstva se ne mogu poništiti u postupku nagodbe nego samo u redovnom sudskom postupku!!!


Jel vi razumijete, da nakon što nagodba prođe, više neće ni biti jamstava!

Jel vi razumijete da može nagodba i proći, a da dio jamstava ostane i dalje? Jer to što je netko osporio jamstva ne znači ništa samo po sebi jer ako imaoci tih jamstava budu isključeni kod sklapanja nagodbe, njihova jamstva opstat će i dalje sve dok i AKO ih sud ne poništi u redovnom postupku! Zato očekujem da će najveći dio jamstava biti uključen u proces nagodbe.
[/quote]

Onda objasnite kolegama, kako vjerovnik koji sudjeluje u nagodbi, može dobiti glavnicu ili glavnicu umanjenu za određeni dio natrag, dakle, dolazi do povrata glavnice (duga), a da jamstva kojima se jamci za tu glavnicu ostaju na snazi?

Mislim, teoretski se to može dogoditi, ali to nije poštena poslovna praksa…

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/JpPGHwac1FBUfgDyTUPHIg==.pdf

Mirovinac!
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/baacBkiInAubxW4GPdt2Xg==.pdf


Mirovinac!
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/baacBkiInAubxW4GPdt2Xg==.pdf

baš zabavno kako je uprava očitovanjem povukla mirovinca za uho kao klinca :-))

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

New Report

Close