Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

meni paše rast obje, ovakvo glavinjanje je u najmanju ruku amaterizam.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.



evo opet transakcija, po bidu ATPL, ista količina novca po asku OPTE

Pa naravno.
I slijepcima je jasno što ima veći potencijal rasta u narednom periodu.
Možda ne u naredna dva tjedna, ali na razini od 6 mjeseci sve je jasno.
[/quote]
još je jasnije da je puno curljiva

Eto nam i Crobexa, izronio iz negative…

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.


Dionice lijepo rastu, ovo me podsjeća na ljeto 2016 😉

I mene, ali postoji i šansa da se ponovi “TODEX” samo ovaj put sa turističkim perjanicama u glavnim ulogama…strah me “loše” sezone koja bi mogla opet sve sj… i povući tržište u ponor…

Rastimo zajedno...

Je. Baš sam pročitao da su se neki hoteli počeli zatvarati zbog srpanjske rupe.

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.

Nisam rekao da će se to dogditi, već da je to objektivni rizik koji može zaustavit bull…osim navedenog ne vidim na horizontu neke dodatne kratkoročne rizike…

Rastimo zajedno...

@Parica

ne slažem se s iznesenim.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

onda je velika ta srpanjaska rupa, ako su i hoteli upali u nju

Ovo bi moglo biti zanimljivo, ako se ostvari.
Taman pred izbore, za jos jedan mandat, pa
ima sanse da se desi!

https://m.vecernji.hr/biznis/hanfa-predlaze-plenkovicu-da-gra-anima-proda-dionice-poste-1333648

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Ma da. Svake godine jos netko upadne u srpanjsku rupu. Ove godine su jos upali i hoteli. Upast ce u nju i sami turisti, samo se jos nije odlucilo je li ove ili iduce godine. Kibicira se, naime, je li stvorena samo rupa ili pak rupetina. No, najizvjesnije je da ce ta crna (srpanjska) rupa povuci za sobom samo novinare koji je prave i sire, iz odredjenih interesnih centara koji tako zele pritjerati Vladu da (sto prije) smanji pdv na smjestaj i ugostiteljstvo.

Koja smijurija od tržišta kapitala.
Svaki rast na ovako malim prometima je smiješan.


Nisam rekao da će se to dogditi, već da je to objektivni rizik koji može zaustavit bull…osim navedenog ne vidim na horizontu neke dodatne kratkoročne rizike…

srpanjska rupa ima veze samo s privatnim smještajem…hoteli su odlično popunjeni, kao i kampovi…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Kolege malo stanite na balun…imam LRHC, LRH, ARNT i na kupnji sam RIVP sto znaci da ne vjerujem u nikakve rupe (osim one prave), ali ako rupa postoji ici ce i trziste, a moguce i BDP u rupu…
P.s. na Rapcu, do 05.08. Valamarovi hoteli na diskontu (oko 40%), isto i Vespera na Losinju…me znam kako je bilo lani, ali trenutno ima “jeftinog” smjestaja…

Rastimo zajedno...

Marić je počeo otvoreno najavljivati mjere za oživljavanje tržišta kapitala.
Ajde da i to vidimo…


Marić je počeo otvoreno najavljivati mjere za oživljavanje tržišta kapitala.
Ajde da i to vidimo…

Ako itko može nešto učiniti po tom pitanju onda je to upravo ministar Marić.

(ex maratonac, ex neumoran, ex maratonac_) - 05.10.2007.

New Report

Close