Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja bas mislim da je mentalno ograničen taj koji ganja 2-3% div. yielda na ovim razinama cijena, pogotovo u turizmu. Ima prilika, ali su i rizici visoki.

Vidiš kako se mišljenja razlikuju.

Posteno, zato sluzi burza!!!
Ocuvati glavnicu na ovom trzistu je meni zadovoljavajuci rezultat tako da div. yield od 3% je vise nego ok.
Stabilne i dividendne dionice vecinom rastu (ili stagniraju) dok ostali tonu kao kamen, a kad dodje sljedeci bull opet ce prve povuci.
Ne kazem da nece doci opet vrijeme za napucavanje smeca, ali trenutno nismo ni blizu tom modu.
P.s. od turista imam samo ADRS i ARNT

Rastimo zajedno...



je li 1815 psiholoških ili običnih

Psiholoskih ce biti kada predjemo 2000 ili zaronimo ispod 1600…ostalo je stagniranje… as usual…
[/quote]

Klizna psihologija ovisna o situaciji na tržištu kapitala.


Tko nakon svih sr.anja u posljednje dvije godine (AGROKOR, VLEN, PVCM, ULJN, gradjevinci, sladokusci, visoke peci) i dalje ulaze (veci dio portfelja) u gubitase, nelikviduse, predstecajuse i ine je mentalno ogranicen.
Osobno sam 80% unutra i kupujem samo dividendne dionice jer sam na svemu ostalom ostao bez gaca u posljednje dvije godine. I sto je najtuznije sve je gore i gore.

Ne razmišljaš loše.


http://hr.n1info.com/a334334/Video/Zagrebacka-burza-u-misiji-vracanja-povjerenja-ulagaca.html

pusti me da vrisnem


ovdje je povjerenje jedna od najbitnijih značajki burze i vidljivo je da misionari ulažu sve napore kako bi ga vratili s nivoa poker aparata, na nivo casina

Osobno sam 80% unutra i kupujem samo dividendne dionice jer sam na svemu ostalom ostao bez gaca u posljednje dvije godine. I sto je najtuznije sve je gore i gore.


Takodjer. 🙂


http://hr.n1info.com/a334334/Video/Zagrebacka-burza-u-misiji-vracanja-povjerenja-ulagaca.html

pusti me da vrisnem

Da li se i vama čini kao da su se malo trgnuli i počeli davati intervjue i promovirati svoje poteze nakon promjena u top 10 u vlasničkoj strukturi zse i ulasku stranih ulagača zajedno sa g. Horvatom…

Očito se trese stolica dolazi nova ekipa , kasno je sada za neke promijene, to se trebalo iskoristiit ulaskom u EU još prije 5 god

Slika profesionalnosti:
Ispravak vrijednosti indeksa CROBEX i CROBEXtr
Burza je utvrdila da prilikom redovne revizije indeksa CROBEX i CROBEXtr dana 24. rujna 2018. godine nije uključeno 3:1 spajanje dionica društva Jadran d.d. koje su od 24. rujna 2018. godine u sastavu indeksa CROBEX i CROBEXtr. Posljedično tome dionice društva Jadran d.d. uključene su u sastav navedenih indeksa s tri puta većom težinom. Ispravke su izvršene u XETRA servisu za izračun indeksa u 11:00 sati.

izgleda da crobex opet pada ispod 1800 bodova…

Evo ga,crobex ispod psiholiških 1800 pointi!!

I Chuck Norris vozi Dajca!! Tko vozi Dajca ima krupna jajca!! Nebojše=Ne boj se ! Ne valja li ga,ne valja, dok ne kroči Nebojse!


izgleda da crobex opet pada ispod 1800 bodova…

Danas opća rasprodaja na većini dionica…


Slika profesionalnosti:
Ispravak vrijednosti indeksa CROBEX i CROBEXtr
Burza je utvrdila da prilikom redovne revizije indeksa CROBEX i CROBEXtr dana 24. rujna 2018. godine nije uključeno 3:1 spajanje dionica društva Jadran d.d. koje su od 24. rujna 2018. godine u sastavu indeksa CROBEX i CROBEXtr. Posljedično tome dionice društva Jadran d.d. uključene su u sastav navedenih indeksa s tri puta većom težinom. Ispravke su izvršene u XETRA servisu za izračun indeksa u 11:00 sati.

samo se vi rugajte, kada nam ih jednoga dana preotmu oni iz NJU JORKA, onda ćete plakati ………

od smijeha



izgleda da crobex opet pada ispod 1800 bodova…

Danas opća rasprodaja na većini dionica…
[/quote]
pratimo svjetske trendove, mislim da je to jedini razlog, inače je Crobex u punom zamahu da žestoko krene gore ili još gore

Možda ipak bude nešto od svega…tržišta se preuzimaju kad su na dnu kao naše…

Počela utrka za ZSE, ušli i misteriozni Amerikanci

New Report

Close