Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kaj je neki sastanak na ZSE, pa nis’ se ne dogada [lol]

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0


E.. danas bi mogli malo gore, iak je previše palo zadnjih dana, pa će si mnogi razmišljati da naprave ulaz.
Mogli bi danas ulaziti oni koji su prodavali prekjučer i prekprekjučer, kao i oni koji su već dulje u cashu.

Danas i važan makroekonomski podatak dolazi, budete vidjeli, ako bude dobar, da bi mogli i neki od tehničara kupovati po toj vijesti, bez obzira što oni trguju po svojim grafićima.
Ali imajte na umu da su dva razloga zašto netko piše o " tehničkoj analizi ".
Prvi je vlastita naivnost, a drugi je navlačenje ostalih na kupovinu / prodaju dionica, ovisno kako njima odgovara.

lp

P.S. Na LKPC će danas vjerojatno biti pomanjkanje aska, ako budemo sa indexom u plusu, jer se nećemo usuditi više staviti ask da pritišćemo, mogli bi ostati bez njega, ne?

Ja imam 12 godina iskustva od razlicitih burza/foruma.Mogu kazati da fundamentalci su oni koji su (kao grupa) najmanje sposobni predvidjeti razvitak indexa ili cijena dionica.
Oni pisu ali pitaj ih dali su na primjer izasli na vrijeme u ovom padau ili na primjer pad 2007/2008.
vecina nisu posto nisu znali.Mnogo "tehnicara" su znali i cinili prave poteze.

thats all for to day

Nakon 7 i po minuta šutnje prva transakcija. 200 komada DDJH.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


E.. danas bi mogli malo gore, iak je previše palo zadnjih dana, pa će si mnogi razmišljati da naprave ulaz.
Mogli bi danas ulaziti oni koji su prodavali prekjučer i prekprekjučer, kao i oni koji su već dulje u cashu.

Danas i važan makroekonomski podatak dolazi, budete vidjeli, ako bude dobar, da bi mogli i neki od tehničara kupovati po toj vijesti, bez obzira što oni trguju po svojim grafićima.
Ali imajte na umu da su dva razloga zašto netko piše o " tehničkoj analizi ".
Prvi je vlastita naivnost, a drugi je navlačenje ostalih na kupovinu / prodaju dionica, ovisno kako njima odgovara.

lp

P.S. Na LKPC će danas vjerojatno biti pomanjkanje aska, ako budemo sa indexom u plusu, jer se nećemo usuditi više staviti ask da pritišćemo, mogli bi ostati bez njega, ne?


Ja sam jučer plato cijenu pritiskanja na dole ostao bez 10 komada LKPC tako da danas ja neće pritiskati, ovih dana je taktika bila jako učinkovita i skupilo se nekih 50-60 komada bez onih 10 koje mi je jučer odnijelo.

lp

Pa ljudi petak je nitko ne želi kupovati dionice pa da ima noćne more preko vikenda…, treba ipak misliti na zdravlje…., mnogi su se porezali skupljajući ove noževe pa ne znaju da li slijedi satara…



E.. danas bi mogli malo gore, iak je previše palo zadnjih dana, pa će si mnogi razmišljati da naprave ulaz.
Mogli bi danas ulaziti oni koji su prodavali prekjučer i prekprekjučer, kao i oni koji su već dulje u cashu.

Danas i važan makroekonomski podatak dolazi, budete vidjeli, ako bude dobar, da bi mogli i neki od tehničara kupovati po toj vijesti, bez obzira što oni trguju po svojim grafićima.
Ali imajte na umu da su dva razloga zašto netko piše o " tehničkoj analizi ".
Prvi je vlastita naivnost, a drugi je navlačenje ostalih na kupovinu / prodaju dionica, ovisno kako njima odgovara.

lp

P.S. Na LKPC će danas vjerojatno biti pomanjkanje aska, ako budemo sa indexom u plusu, jer se nećemo usuditi više staviti ask da pritišćemo, mogli bi ostati bez njega, ne?

Ja imam 12 godina iskustva od razlicitih burza/foruma.Mogu kazati da fundamentalci su oni koji su (kao grupa) najmanje sposobni predvidjeti razvitak indexa ili cijena dionica.
Oni pisu ali pitaj ih dali su na primjer izasli na vrijeme u ovom padau ili na primjer pad 2007/2008.
vecina nisu posto nisu znali.Mnogo "tehnicara" su znali i cinili prave poteze.

thats all for to day

[/quote]
To su vjerovatno isti oni tehničari od kojih njih pet tvrdi da idemo gore a drugih pet da idemo dole, pa normalno da će ih pet biti u pravu i oni će se hvaliti kako su eto oni ti koji su pogodili i znali u kome će smijeru tržištu i kako su to napravili jer izvrsno poznaju TA a onih drugih pet će promjeniti nikove i čekati priliku da pogode i da se sada oni hvale kako su oni znali u kome će smijeru tržište, pa pogledajte samo nikove na TA sve duda do dude kraj nika, pitam se zašto tako puno nikova koji su otvoreni prije koji mjesec?, odgovor se nameće sam od sebe.

Ljudi koji su zaradili najviše novca na dionicama za TA su rekli da je totalno beskorisna, nadam se da znate koja su to dvojica.

opako na ingri, OPAKO…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Pesimizam se uvukao u RH pogledajte novosti od 90 posto vjesti na naslovnicama medija je loše,gdje su one optimistične godine 90,91.siguran sam da bi nam bilo bolje.Prelazimo u trulež,koji također utječe i na zdravlje,kad bi zabranili iznošenje negativnih vjesti siguran sam da bi i crobija izvukli.Ovako čuči i muči [bye] [bye] [cry]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode



E.. danas bi mogli malo gore, iak je previše palo zadnjih dana, pa će si mnogi razmišljati da naprave ulaz.
Mogli bi danas ulaziti oni koji su prodavali prekjučer i prekprekjučer, kao i oni koji su već dulje u cashu.

Danas i važan makroekonomski podatak dolazi, budete vidjeli, ako bude dobar, da bi mogli i neki od tehničara kupovati po toj vijesti, bez obzira što oni trguju po svojim grafićima.
Ali imajte na umu da su dva razloga zašto netko piše o " tehničkoj analizi ".
Prvi je vlastita naivnost, a drugi je navlačenje ostalih na kupovinu / prodaju dionica, ovisno kako njima odgovara.

lp

P.S. Na LKPC će danas vjerojatno biti pomanjkanje aska, ako budemo sa indexom u plusu, jer se nećemo usuditi više staviti ask da pritišćemo, mogli bi ostati bez njega, ne?

Ja imam 12 godina iskustva od razlicitih burza/foruma.Mogu kazati da fundamentalci su oni koji su (kao grupa) najmanje sposobni predvidjeti razvitak indexa ili cijena dionica.
Oni pisu ali pitaj ih dali su na primjer izasli na vrijeme u ovom padau ili na primjer pad 2007/2008.
vecina nisu posto nisu znali.Mnogo "tehnicara" su znali i cinili prave poteze.

thats all for to day

[/quote]

Croaman kao prvo ne baljezgaj, s oproštenjem.
Drugo, da li si se ti to opet vratio po 26. puta, nakon što si otišao 26. put.

Ćuj, kad dođem doma stavit ću jedan grafić da malo prokomentiraš, dobro?
A onda da vidimo koliko su loši ovi fundamentalci u ulaganjima.

Tako ti nazivaš sve koji ne radi po tehničkoj analizi, jer jedino što znaš, a da nije tehnička analiza je fundamentalna analiza.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

MJESEČNI PREGLED ZSE
CROBEX u lipnju pao 6,6%, a CROBEX10 7,4%

http://seebiz.eu/hr/burze/crobex-u-lipnju-pao-6%2c6%25%2c-a-crobex10-7%2c4%25,83818.html


opako na ingri, OPAKO…

da,da,iskrcavaju se [undecid]vrsi se nemili pritisak.

http://seebiz.eu/hr/valute-i-robe/zlato-ispod-1200-dolara-za-uncu%2c-najveci-dnevni-pad-ove-godine,83793.html

New Report

Close